• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Rolands Sudrabins


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Bob Escobar

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Rolands Sudrabins

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : RP avoid + log off

4. Kā vainas dēļ tas notika :

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)


  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Es būšu liecinieks šai sūdzībai, jo tajā laika posmā, mēs runājam pa skype, un viņu izkikoja par : AIZDOMAS PAR CHITU LIETOSANU. Viņu un mani ļoti bieži met tāda iemesla dēļ. Tādēļ sūdzība aplama!

Edited by Kekss*
+1 wp | Lieks posts. | Kekss*
Link to comment
Share on other sites

Es būšu liecinieks šai sūdzībai, jo tajā laika posmā, mēs runājam pa skype, un viņu izkikoja par : AIZDOMAS PAR CHITU LIETOSANU. Viņu un mani ļoti bieži met tāda iemesla dēļ. Tādēļ sūdzība aplama!

 

Dodu 24 stundas laiku, lai persona ieliktu skrīnu, kurā ir redzams, ka viņš tiešām tika kikots. Ja tāds netika uzņemts, tad banu nāksies saņemt. Ar to ir jārēķinās, ja notiek pakaļdzīšanās.

Link to comment
Share on other sites

sveiki! Taka esmu jauninais serveri tad pat nezinu ka uzstaisit screenshotu ktka meginaju bet radija unable to save screenshot. Un vispar man ir tikai 3lvl . Taka si sudziba varetu but aplama jo mani izkikoja par kkadam aizdomam ka lietoju chitus nu tas ir servera anti cheats man liekas. sada iemesla del nav verts banot. Taja laika posma patiesam runaju ar Ryan_Rito un vins to varetu apliecinat vai pat iedot skype saraksti kur rakstits ka taja laika posma runajam.

Link to comment
Share on other sites

Runāt skype var par jebko. Tas nekādi neapliecina, ka Tevi izkikoja antičīta dēļ. Lai, uzņemot skrīnšotu, neradītu "unable to save screenshot", nepieciešams uzlikt maksimālo rezolūciju vai nokačāt programmu, piemēram, fraps. Visbiežāk arī mazie līmeņi neievēro rp un nevēlas maksāt sodu, ja policija dzenas pakaļ. Tomēr tiksi sodīts ar 7 dienu banu, jo nekādus pierādījumus par izkikošanu neredzu. Citādāk visi šādi sāks atrunāties.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...