• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par Lauma_Stefanos


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Lee_Van_Oul_Ban_La
2. Administrātora niks spēlē : Lauma_Stefanos
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 

Iemet jail - https://prnt.sc/h70l2s

Prasu kāpēc, atbilde absurda - https://prnt.sc/h70lit

Prasīju, kas to izdomāja - https://prnt.sc/h70mej

Prasīju, kāpēc tad tie, kuriem ir 3 vārdi, netiek mesti jail, atbilde - https://prnt.sc/h70lnd

Seko nākamais jautājums - https://prnt.sc/h70mhx

Owens nesaprašanā - https://prnt.sc/h70o8w

Tātad nonācu pie secinājuma, ka Lauma sprauž man batonus ausīs. Par apspriešanu kolektīvā viņa sadirsa, to spriežu pēc strīma.

Kopā tika aizsūtīti apmēram 30 reporti, no kuriem uz dažiem tikai tika atbildēti. Tā arī galīgo skaidrojumu neesmu saņēmis. 

+Vēl iepriekš, kad es biju vēl brīvībā, es uzdevu dažādus jautājumus par rp utt. Man nācās 3x uzspamot un 4. man atbildēja, citreiz vispār neatbildēja. Uz simple jautājumu - kas ir rp, man nesniedza atbildi. (on bija 3 admini - Owens, Ričards un Lauma.) Neaizbildinaties, ka bija daudz darba. Pats redzēju, ka braukājāties apkārt. Ričards specoja, bet ignorēja.

Gaidu unjail un atļauju piedalīties spēlē.

4. Apraksts par situāciju : Normāli spēlēju sampu un pēkšņi iemet iekšā jail, lai mainu vārdu. Kāds sakars? Ir cilvēki, kuriem ir 5 vārdi, ir cilvēki kuriem vārdi ir mērāmi divciparu skaitlī. Skrīnos viss tiks attēlots hronoloģiskā secībā.

  • Upvote 9
Link to comment
Share on other sites

Par Tevi tika reportots neskaitāmas reizes, ka tāds niks. No sākuma domāju mest vai nemest jailā. Nekādus "batonus es Tev nespraudu ausīs", jo diskutēt arī var sazinoties rakstiski, nevis tikai mutiski ko Tu strīmā dzirdēji. 

Prasīt es prasīju par to cik vārdi var būt. Varbūt sajaucu un tas nebija Owens, kurš minēja par to, ka var būt 3, bet tā man pateica. Iespējams kaut kādā valstī ir atļauti 5 vārdi, bet katrā gadījumā pašreizējais niks nav pieļaujams, vismaz manos uzskatos. 

Skaidri un gaiši ir redzams, ka šis fake akaunts.

Lai jau skatās galvenie, vairāk lieki šeit nepostošu. Owens situāciju redzēja, tātad lieki man te skaidroties nav nepieciešams.

  • Upvote 4
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

eeiii tu nost.. :DD

Tavos uzskatos tāds niks nav iespējams. Hujzin kurā valstī ir aizliegts tas, ka cilvēkam drīkst būt vairāk kā 3 vārdi.

Lūdzu skatieties no loģiskā skata punkta!

Šis nav fake account, BET -  tas ir riktīgi tizli, ka vienam cilvēkam nedrīkst būt vairāk par 1 acc. Kas slikts var notikt, ja cilvēks spēlē ar vairākiem acc?

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

centneris, on 06 Nov 2017 - 11:18 PM, said:

 

eeiii tu nost.. :DD

Tavos uzskatos tāds niks nav iespējams. Hujzin kurā valstī ir aizliegts tas, ka cilvēkam drīkst būt vairāk kā 3 vārdi.

Lūdzu skatieties no loģiskā skata punkta!

Šis nav fake account, BET - tas ir riktīgi tizli, ka vienam cilvēkam nedrīkst būt vairāk par 1 acc. Kas slikts var notikt, ja cilvēks spēlē ar vairākiem acc?

Es minēju, ka nav pieļaujams, nevis nav iespējams. Samp.lv šāda tipa nikus neesmu redzējusi, tādēļ rīkojos attiecīgi situācijai.

Noteikumus neesmu sastādījusi, tāpēc nevarēšu atbildēt, kāpēc nedrīkst būt vairāki profili. Bet, skatoties pēc Tevis rakstītā, pats atzīsti, ka neesi iesācējs tieši samp.lv serverī. Kāpēc tad ir jākavē administratoru darbs ar jautājumiem "kas ir rp?", ja pats ar savu tekstu pasaki to, ka šis nav Tavs vienīgais profils?

 

E: Diskutēt un malt vienu un to pašu mēs varam ilgi un dikti, bet vai tas ir vajadzīgs? Lai izvērtē šo situāciju tie, kuriem tas ir ļauts. Ja uzskatīs, ka Tavs ig "vārds" ir atbilstošs, tad izlaidīs un varēsi doties spēlēt. Tas viss no manis. :)

  • Upvote 6
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kur es esmu atzinis, ka šis nav mans vienīgais profils, kāds sakars? Jā. Man ir bijusi saskarsme ar rp, vienkārši man čomi teica, ka te rp ir low un administratori nav atsaucīgi. Par rp vēl nezinu, bet par administrāciju jau man ir skaidrs.

Tu rīkojies kā tev šķistu pareizāk, kas man liekas - tieši ir hujova, bet es palieku pie sava, tu pie sava.

Samp.lv noteikumos ir pieļautas vairākas kļūdas, kas rada nesaskaņas starp spēlētājiem un administratoriem. Nebūtu laiks noteikumus apstrādāt un atjaunot?

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Kur es esmu atzinis, ka šis nav mans vienīgais profils, kāds sakars? Jā. Man ir bijusi saskarsme ar rp, vienkārši man čomi teica, ka te rp ir low un administratori nav atsaucīgi. Par rp vēl nezinu, bet par administrāciju jau man ir skaidrs.

Tu rīkojies kā tev šķistu pareizāk, kas man liekas - tieši ir hujova, bet es palieku pie sava, tu pie sava.

Samp.lv noteikumos ir pieļautas vairākas kļūdas, kas rada nesaskaņas starp spēlētājiem un administratoriem. Nebūtu laiks noteikumus apstrādāt un atjaunot?

 

No Tava rakstītā teksta tā var noprast, ka Tev ir vairāki profili. Ja es Tev liekos neatsaucīga, tas nenozīmē, ka visa administrācija ir tāda. Mans jails, tātad es par to atbildu, nevis kāds cits no administratoriem. Piemini tikai mani, nevis citus administratorus. 

Tieši tā, viedokļi var atšķirties. 

Iespējams, ka ir nepieciešams kaut ko koriģēt, bet es par to neatbildu.

  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Lūdzu nokopē no mana teksta citātu un parādi, kur tev ir bijušas par to aizdomas.

Labi, atvainojos, ka nomelnoju visu administrāciju. Jūs bijāt 3 administratori on - Owen_Vendetta, Richard_Blumental un tu, proti, Lauma_Stefanos. Jūs nācās vairākkārt apsaukt, lai atbildētu, nu par Ričardu nerunāsim, viņš nevienu reizi neatbildēja.

Neesiet taču tik vienaldzīgi pret spēlētājiem.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Eu a kur rakstīts, ka nevar būt 5 vārdi ?

Edited by -Kāsis
+1 WP | Lieks posts | Kāsis
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Atkarībā.. vai šie ir kā tituli, piemēram, “Van” un vel citi, kas tavā nikā bija redzami, tad var būt šāds niks, ja šie visi bija domāti kā vārdi, nevis tituli, tad šāds nick nedrīkst būt, jo kā zināms, kristībās var likt tikai vienu vārdu, tātad, maksimums var būt trīs vārdi nikā. Kā jau minēju, ja šie pārējie ir tituli, drīkst būt šāds nick.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Un arī tituls var būt tikai 1, vismaz RP ja attiecinām uz reālo dzīvi, jebkurā gadījumā niks jāmaina un sūdzība aplama.

  • Upvote 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...