• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Luciffer Forrest , Dwayne Owen


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī): Evan Vendetta


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī): Luciffer Forrest , Dwayne Owen


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju: Lielāko daļu var redzēt video, bet nu pastāstīšu jā. Ceļinieki sākumā mani apturēja pirms LS-SF robežas vēl Los Santosā par ātruma pārsniegšanu, pēc kā es cilvēcīgi visu nokārtoju, samaksāju sodu un palaida vaļā. Tiku līdz robežai, pārbraucu LS-Sf robežu un tas pats policists atkal klāt. Šis tur prasa, vai es traks esmu un tādā garā, pēc kā ar roleplay paņēmu deagle, tēmēju uz viņa un aizlaidos prom. Sākās tur trakais chase, vajāja vienu brīdi mani, līdz es aizbēgu (1:00). Tā nu es aizbraucu līdz San Fierro ostai, kur man bija jānogādā pasažieris un tur man jau aizmugurē bija klāt tie paši 2 policisti, kas sākumā. Vienu reizi paspēja trāpīt, bet es atkal laidos lapās. Interesanti, kā gan viņi mani atrada? Ja izmantoja /find, tad jau kaut kādam roleplay pielietojumam vajadzēja būt, ne? Beigās es vēl pateicu, ka viss tika filmēts, pēc kā policists man atbildēja ar to pašu. Tad jau būs redzams roleplay pie /find, pretēji pienākas jails ( Servera soda sistēmas Update #3 ) . Labi, tad tur kādu brīdi pabēgu no viņiem, vienā brīdī (1:30) tikuši man blakus, viens policists man uzmeta /su par bēgšanu. Cik zinu, tad rakstot /su [] iekavās arī ir jāpamato, kā ir iegūti dati, ne tā? Tas tur nebija. Štrunts par to, turpināju bēgt, līdz atkal tiku no viņiem vaļā un SF autovekalā nomainītu Taxi pret Elegantu. Ar īres auto aizdevos līdz pie SF ostas esošajai fabrikai un kādā no starpielām apstājos. Uz brīdi nodomāju iziet afk un tad, kad atkal iznācu laukā no AFK, mani tur jau sagaidīja abi iepriekšpieminētie ceļu policisti. (2:08) Paspēju vienam pāri pārbraukt, bet auto riepas jau bija pizģets. Aizbraucu, noliku auto mazliet tālāk un nolēmu pielietot ieroci, lai beidzot atbrīvotos no abiem traucēkļiem. Luciffers tika neitralizēts (3:21), bet otrs vēl gaidīja savu ridu. Kamēr es tur ar Dwayne mahājos, tikmēr Luciffers brīnumainā kārtā atkal bija atgriezies kā no jauna piedzimis un mēģināja vēlreiz kaut ko izdarīt, bet atkal neveiksmīgi. (4:20) Beigās tiku arī no Dwayne vaļā un skrēju uz savu sašauto auto un ar visām sašautajām riepām gribēju tikt līdz īrei un dabūt jaunu auto, bet abi eņģeļi atkal bija atgriezušies kā no jauna piedzimuši, šoreiz jau ar papildspēkiem. (5:20) Šajā reizē nebiju spējīgs pretoties, viens no ceļiniekiem gluži kā rembo pret manu Deagle ar elektrošoku šāva un nu es biju gar zemi. Pieskrēja, uzreiz cuffoja un tikai pēc tam roleplayoja to, kā uzliek rokudzelžus. Vārdu sakot, uztaisīja force rp, neļaujot man neko uzrakstīt. (5:35) Iebāza mani auto, veda uz iecirkni, brauciena laikā vēl paspēja pa trotuāru pabraukāties, pa kuru parastus ceļu satiksmes dalībniekus sodītu, bet nu laikam CP tas ir atļauts tā darīt. Aizveda lejā pie vietas, kur var arrestēt un nobindoja kaut kādu murgu. Izskatās, ka Luciffers komandu /me neizprot un visu, ko vajadzēja rakstīt caur /do, rakstīja /me. (6:05) Tā nu mani iemeta uz 1h 20 min , kuras man tagad ir jāsēž. 


Pieprasu piespriest abiem ceļu policistiem admin jail un padomāt, vai ir vērts tādus vēl paturēt iekš Ceļu Policijas. 


4. Kā vainas dēļ tas notika: Interesants jautājums


5. Pierādījumi par Pārkāpumu: https://www.youtube.com/watch?v=DlU0ev8R6zo&t=4s


 


Visas šīs situācijas laikā, 2 reizes reportoju situāciju, bet laikam neviens nespēja man pieslēgties.


Būtu labi, ja kāds no abiem policistiem varētu pievienot kādu pierādījumu ar pamatojumu, kāpēc tieši šāda rīcība. 


Link to comment
Share on other sites

Bob_Oul saņem 30 min cietumsodu par Mix


Luciffer Forrest sēnem 80 min cietumsodu par MG, NonRp


 Dwayne Owen saņem 60 min cietumsodu par NonRp


 


Evan Vendetta tiks izlaists no cietuma, sods bija nedaudz pa lielu, bet cik man zināms tas mēdz bugoties.


  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...