• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Jimmy_Maraco


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Lamar_Van_Stephem


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Jimmy_Maraco


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Brauc gar riffa hood un šitais sašāva manu tooning mahu un pēctam nošāva mani.


4. Kā vainas dēļ tas notika :viņa


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)https://failiem.lv/u/tgnjkrgn

Link to comment
Share on other sites

Rakstu Ka bandas biedrs , bla jums neapnik patstavas taisit ? xd tu piebrauc izkap sac sist vinju logic ka vinsh tev shaus pretim jo ir bandinieks ne ?

Edited by Kekss*
+1 wp Lieks posts. // Kekss*
Link to comment
Share on other sites

Rakstu Ka bandas biedrs , bla jums neapnik patstavas taisit ? xd tu piebrauc izkap sac sist vinju logic ka vinsh tev shaus pretim jo ir bandinieks ne ?

Tu esi nepierakstāms vai kā? Kurā vietā es iesitu? Es prosta skrēju tuvāk jo zinaju kad bus DM un vajadzēs ss ar viņa nick -_-. Viņam būs normāls jails Jo CS,QS,CarDm,Dm Qs var redzēt jo nav rp čatā par ieroča izvilkšanu un drošinātaju karoč tiri piri.

Link to comment
Share on other sites

Tu esi nepierakstāms vai kā? Kurā vietā es iesitu? Es prosta skrēju tuvāk jo zinaju kad bus DM un vajadzēs ss ar viņa nick -_-. Viņam būs normāls jails Jo CS,QS,CarDm,Dm Qs var redzēt jo nav rp čatā par ieroča izvilkšanu un drošinātaju karoč tiri piri.

qs nekadigi - mby uzradas jau ar izvilktu wep ...

cardm nekadigi - mby sapisi mahu pats

max cs dm var ieliekt šerlok

 

piestastit var daudz mby vinjam bh vel bij rk un vel hz kas..

Edited by Kekss*
+1 wp Lieks posts. // Kekss*
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...