• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Mark_Rodriguez


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Josh_Mason


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Mark_Rodriguez


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Bija pieņemšana domē, atnācu , radās domstarpības ar vienu citu čali , nekas traks, vārdu apmaiņa. Pienāk ments un saka, ka tā nedrīkst runāt un prost nodmo pie pieņemšanas domē.


4. Kā vainas dēļ tas notika : viņa?


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : https://imgur.com/a/D0WRn


Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt... Domē bija pieņemšana un es biju apsargs.. Otrkārt.. Tu ar M4 nošāvi vienu cilvēku , es to redzēju un sāku šaut pa tevi , jo tas apdraudēja Ic mēru.. 

 

Tev pašām bija Qs , Dm , Cs 

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt... Domē bija pieņemšana un es biju apsargs.. Otrkārt.. Tu ar M4 nošāvi vienu cilvēku , es to redzēju un sāku šaut pa tevi , jo tas apdraudēja Ic mēru.. 

 

Tev pašām bija Qs , Dm , Cs 

Sajauci kko, tas nebiju es, kas ieskrēja ar m4 un nošāva to čali ar kuru runājām. Ja arī kāds bija tur, iemet ss , es prost rakstīju chatā tev un randomā nohujariji

Link to comment
Share on other sites

Sajauci kko, tas nebiju es, kas ieskrēja ar m4 un nošāva to čali ar kuru runājām. Ja arī kāds bija tur, iemet ss , es prost rakstīju chatā tev un randomā nohujariji

Kādu bla SS?? Man tgd katru reizi kad spēlēju filmēt lai tādiem kā tu iemestu pierādijumus...

Nolādē Fraps lai vari filmēt un skaidrāk pierādīt ,jo par ss vispar nevar neko saprast..

Nu Admini var izvēlēties bij parkāpums vai nē... 

 

Chat offf

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...