• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] Costa_Makaveli, Lucky_Wright


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Ethan Murray


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Costa_Makaveli, Lucky_Wright


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : CARDM/DM/CS


4. Kā vainas dēļ tas notika :asd


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : 


  • Upvote 1
  • Downvote 8
Link to comment
Share on other sites

bij norpots, AM ar BG ir ally, gāju palīdzēt saviem bračkām. Tu esi uz robežas no cita gang rajona, pietam viens. Mēs bijām 3. Loģiski padomā. SS ar rp nav, nedomāju, ka liks sūdzību. 

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja pēc tavām domām, bandas viena, otru šauj nost tikai ''terrās'' tu esi darzenis un neesi pelnijis but par lideri, iesledz vienreiz logisko domsanu dalbajob. nehuj radities acis nepareizas krasas masinai un nepareizaja rajona puis. :)

Edited by Kekss*
+1 wp Biedru apvainošana // Kekss*
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Aa, man liekas RL arī tu brauktu ar zaļu mašīnu  un tevi prosta sāktu šaut 2 čuvaki bez iemesla. :D

Beidziet te filozofēt gudrinieki, jums jāiet par aktieriem puikas!

  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

Bļe, murrātāj tak beidz raudāt un likt sūdzības vecene, nemāki lietas risināt ar stroķiem, lbk visiem dirsas izlaizīt un pimpjus pasūūkāt, bļe bandas nekaro tikai dēļ teritorijām. Liekot sūdzības parādi kāda nožēlojama un nekam nederīga vecene esi.

Edited by Kekss*
+1 wp Lieks posts. // Kekss*
  • Upvote 8
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bļe, murrātāj tak beidz raudāt un likt sūdzības vecene, nemāki lietas risināt ar stroķiem, lbk visiem dirsas izlaizīt un pimpjus pasūūkāt, bļe bandas nekaro tikai dēļ teritorijām. Liekot sūdzības parādi kāda nožēlojama un nekam nederīga vecene esi.

 

Man liekas tu dirsu laizi un *** pimpjus vairāk nekā es palasot shoutbox`u , es nekad nevienam neesmu to darījis, tici man. :DD

Es vienkārši draudziņus pakaitinu vel vairāk, lai nerviņus pakutina. :D

Man nav grūti uzspiest shift + f11, insta records un vid gatavs. :)

  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

Man liekas tu dirsu laizi un *** pimpjus vairāk nekā es palasot shoutbox`u , es nekad nevienam neesmu to darījis, tici man. :DD

Es vienkārši draudziņus pakaitinu vel vairāk, lai nerviņus pakutina. :D

Man nav grūti uzspiest shift + f11, insta records un vid gatavs. :)

Pakutini saviem draudziņiem krānus kā jau to esi pieradis darīt mazā sučka. Edited by Kekss*
Suspends. Atpūties. // Kekss*
  • Upvote 8
Link to comment
Share on other sites

Costa Makaveli jau tiks banots par DB.

Lucky Wright netiks sodīts, jo iespējams tik tiešām bija noerpots ally (nākamreiz gan paņem skrīnu), kā arī, manuprāt, ja esi gangā, tad Tu zināsi cita gang līderi pēc sejas. Tādēļ arī Tevi nošāva, Ethan. 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...