• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[sūdzība] Cody_Wyman ,Eduardo_World,Kai_Jones


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Issiah_Metamais 


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Cody_Wyman ,Eduardo_World, Kai_Jones


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Tatad cik es redzēju Cody Wyman Šāva no savas sēdvietas pat nepiecēlās no auto tas izskatijās pēc minigun  , Kai Jones Lidinās vai lec  pa jumtiem  un Eduardo World Nezinu ,visticamāk ar  Airbrake  pa gaisu lido .


4. Kā vainas dēļ tas notika : viņu


Kopumā ta teikt sanāca smuks video. nācās veidot multi ACC bet  tas bija tā vērts. 


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)  https://failiem.lv/u/qq5r6383


 


 


 


P.S : Kai Jones es tev solīju ka tu sēdēsi zem bana jo es zinaju ka tu hako un šoreiz izdevās dabūt pierādījumus.


  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Tā ir fake sūdzība bļe  viņš pats hako gan jau sataisīja .Man nav haki . Es visus izņēmu ,jo gribu iet par līderi pēc 3ned!

Edited by -Scrab
nelamājies nākamreiz | -Scrab
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Lool. Mazais nevar nofilmēt mani hakojot, tāpēc jātaisa fake sūdzība. Tak ej nomierinis vai paraudi. Sarunājis savus drauģeļus, lai pahako. Iekačājis fake sūdzību taistātāju tagad baigi kruts.

Tu tak man teici, ka tev ez pa 5e nopirkt unbanu, ko ta čīksti man IG un nepērc unbanu?

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Atvainojos ka iejaucos,bet tev jau pašam ir wallhack,un Admin cheker kas pēc būtības nav atļauts.

Edited by -Scrab
newarn | -Scrab
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Lool. Mazais nevar nofilmēt mani hakojot, tāpēc jātaisa fake sūdzība. Tak ej nomierinis vai paraudi. Sarunājis savus drauģeļus, lai pahako. Iekačājis fake sūdzību taistātāju tagad baigi kruts.

Tu tak man teici, ka tev ez pa 5e nopirkt unbanu, ko ta čīksti man IG un nepērc unbanu?

šis nav fake.

 

 tik pat labi es arī varu teikt fake fake fake viss ir fake safeikots bla bla bla aaaaaa

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Atvainojos ka iejaucos,bet tev jau pašam ir wallhack,un Admin cheker kas pēc būtības nav atļauts.

 

 

Man tak pie kājas kas man lidot klāt ja? tikmēr jau izrubīs vini hakus un dzīvos laimīgi.

Edited by -Scrab
+1 WP | Dubultposts | -Scrab
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

šis nav fake.

 

 tik pat labi es arī varu teikt fake fake fake viss ir fake safeikots bla bla bla aaaaaa

Ja jau nav fake *** vajag ar hakiem filmēt ,lai būtu ticamāk. Sīkais bots!

Link to comment
Share on other sites

Tā ir fake sūdzība bļe  viņš pats hako gan jau sataisīja .Man nav haki . Es visus izņēmu ,jo gribu iet par līderi pēc 3ned!

 

 

Nestreso pa tevi tur nemaz nevar saprast no kurienes lodes lido tur bija 1 pirmā lv kad skŗeju mugurā šāva viņš hz kā sauc.

 

 

un nekas nav feikots ,nesen jau bija drāma ka admini vs spēlētāji.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

HAH nav feik xddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd.

Mazajam pa sirsniķu iedeva, ka viņa acc nobanoja, tāpēc feiko par citiem sūdzības tagad?

Link to comment
Share on other sites

SCRAB KĀDS VĒL DUBULTPOSTS? TE VAR IZTEIKTEIKTIES AUTORS, APSŪDZETIE ADMINI MODERATORI UN IPASNIEKS.

Edited by -Scrab
+1 WP | Lieks Posts | -Scrab
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

HAH nav feik xddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd.

Mazajam pa sirsniķu iedeva, ka viņa acc nobanoja, tāpēc feiko par citiem sūdzības tagad?

ko streso meiten viss nav fake. kas ir kā admini off tā uzdarbojies iekš servera BOTS BLE KO LAI CITU SAKA TEV TAK 100 KREDĪTI KROPLĒN

Edited by -Scrab
+2 WP | Biedru Apvainošana | -Scrab
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Issiah_Metamais 

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Cody_Wyman ,Eduardo_World, Kai_Jones

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Tatad cik es redzēju Cody Wyman Šāva no savas sēdvietas pat nepiecēlās no auto tas izskatijās pēc minigun  , Kai Jones Lidinās vai lec  pa jumtiem  un Eduardo World Nezinu ,visticamāk ar  Airbrake  pa gaisu lido .

4. Kā vainas dēļ tas notika : viņu

Kopumā ta teikt sanāca smuks video. nācās veidot multi ACC bet  tas bija tā vērts. 

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)  https://failiem.lv/u/qq5r6383

 

 

 

P.S : Kai Jones es tev solīju ka tu sēdēsi zem bana jo es zinaju ka tu hako un šoreiz izdevās dabūt pierādījumus.

 

Es jau neko bet tev ir adm cheker un wh kas vien jau tev pašam ir 365 . Newarnojat atradu paša kļūdu.

Cik zinu palīgprogrammas nav atļautas serveri vai ne tā? TC Nopelniji sev 365.

Edited by XeNoNe
šoreiz newarn , te jau bija iepriekš tas rakstīts http://prntscr.com/hsx3yx | -scrab
Link to comment
Share on other sites

ko streso meiten viss nav fake. kas ir kā admini off tā uzdarbojies iekš servera BOTS BLE KO LAI CITU SAKA TEV TAK 100 KREDĪTI KROPLĒN

Tak bērns, tu pats nezini kas esi. Pirms pāris dienām teici, ka tev 15 un ej 9. šodien teici , ka tev 14. Tu esi bots.

P.S Scrab, tur jau vajadzētu suspi.

Edited by -Scrab
tikko atnācis , tapat 7 dienas neko nevarēs darīt viņš , viņam 11 wp | -scrab
Link to comment
Share on other sites

Pašam admin čeker + wēhā.... Un ari velviens acc. 

 

 

Tc

 Issiah_Metamais saņem 1095 dienu banu par. Alt account, Admin čeker, WallHack

Edited by Kekss*
+1wp // Lieks posts | Kekss*
Link to comment
Share on other sites

  • Arvis locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...