• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība]Garāžas bugs


__MikeyL__

Recommended Posts

820898_m.png


 


[sAMP.LV] Sūdzības par serveri


 


 


 


 


1. Apraksts par problēmu :Tātad brālis vēlējas nopikrt manu garāžu,es to protams piedāvāju viņam,un viņš gribēja pirkt.Mes aizbraucam lidz bankai viņš man iedod naudu.Tālāk mes braucam pie garāžas un es pārdevu valstij,lai viņš to varētu nopirkt,bet protams ka garāža nobugojās,un pārgāja kautkādam Jay_Parker kautkāda nesakarā.Protams starp mums sākās strīdi,un beigās nevienam,ne otram labi.


Kova ja lasi šo tad pasaki ko lai mēs tagad daram?Un man jau apnicis ir ka visi cilvēki sūdzas par serveri,tu esi īpašnieks,tad sāc vienreiz kautko darīt un sataisi serveri.Ma ntev vispār jautājums tev patīk tas ka cilvēkiem viss pazūd,un viņi nav laimīgi?


2. Pierādījumi par problēmu : https://failiem.lv/u/f44fkzg3#/


 


Atceramies, ka bez pierādījumiem sūdzība tiks slēgta.


Šajā sadaļā drīkst rakstīt tikai administrācija un topika autors. Pārējie , kuri postos saņems 10 procentus warn!


  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

arī gribēju taisīt topiku, bet sapratu ka var te, ja jau šito izskatīs, nopirku šito pašu garāžu un momentāli pārgāja jay'a īpašumā, bet garāža pieder arī man, karoč man strāda gpanel's, bet no āras neredz pat, ka tā būtu mana garāža ( nav tik liels bugs, bet still)

Edited by Owen Vendetta
Newarnosim
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...