• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Makk_Gerkhan


Recommended Posts

Sūdzības par spēlētājiem.


logs.png


 


Šajā sadaļā [sūdzība par spēlētājiem] ir iespēja apsūdzēt Spēlētājus, kuri ir pārkāpuši Servera Noteikumus!


 


Virsrakstam, rakstot sūdzību, ir jābut obligāti - [sūdzība] Apsūdzētā vārds, Niks, Iemesls.


Piemēram: [sūdzība] Bob_Stefanos


 


Veidot sūdzību tikai pēc šādiem kritērijiem:


 


1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Enrike_Mendez


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Makk_Gerkhan


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Pa ilgiem laikiem izdomāju paspēlēt , apskatīt situāciju serverī , bet ziniet , kas notika ? es jums saku jūs neticēsiet - NONRP. Iebraucu stacijā , skatos tur stāv Omegas nonrp čibriks , es piebraucu klāt , šis uzreiz bāāām visas zvaigznes , nocuffo , un vēl izdomā uz 3600 sekundēm iemest jailāā , es bļin ir ārā galīgā šokā ar muti vaļā paliku. 


4. Kā vainas dēļ tas notika : Nu piedod , atvaino , bet nejau manas.


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : - ajhhh , es domāju , ka filmēju , bet laikam pirksti par resnu aispiedu garām pogai , bet vismaz skrīnšotiņi ir yeeey.


https://prnt.sc/hwlngw


https://prnt.sc/hwln80


  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Jū man to pašu Gerkāns izdarija:D

Edited by Keitija
Brīdināts | Keitija
Link to comment
Share on other sites

Ebal, laikam manu acc uzlauza. Pipec, ko darīt, jeb darām ? :D

ko tur var darīt ? sodu jau tev nāksies izsciest jebkurā gadijumā.

ganjau pasēdēsi jailā , un paliksi bez līderi , jo nu pilns forums ar sūdzībām zem vārda - Makk_Gerkhan. 

ja ne pat zem 365 bana nesēdēsi , jo nu manliekas , ka tur arī hax bija , varbūt kāds uzsķēra to momentu arī  :)

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

 

ko tur var darīt ? sodu jau tev nāksies izsciest jebkurā gadijumā.

ganjau pasēdēsi jailā , un paliksi bez līderi , jo nu pilns forums ar sūdzībām zem vārda - Makk_Gerkhan. 

ja ne pat zem 365 bana nesēdēsi , jo nu manliekas , ka tur arī hax bija , varbūt kāds uzsķēra to momentu arī  :)

 

Acc nozaga ubludki. :) Dod ban man 365, gaidu sha ig. 

 

neardies puisīt :) 

savaldi savus nervus un nomierini hormonus. 

par 365 nezinu , ja kāds noķēra to momentu , tad būs arī bans. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...