• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Richard Rize


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Tom Lewis


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Richard Rize


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Viņš mani nesmukos vārdiņos apsaukāja :(


4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : http://prntscr.com/i1tyfv


  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tātad, Es ļoti ceru ka administrātori man piedos, kā arī tu, Saku lielu Piedod, bet es domāju jebkurš sapratīs, ka pasaka ka panems 2 pannem 10 un aiztinas prom+ kā arī man teica *** koksus, bet nepaņēmu ss, bet te nu lūk ir ssi kur čalis panem ieročus 10 nevis kā teica 2!! original.jpg

original.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tiešām Ceru ka piedosiet ;)

Edited by Keitija
Dubultposts | Keitija
Link to comment
Share on other sites

:D Tu neteici ka nevar ņemt 10 wepus :D Gribēju atdot vēlāk atpakaļ,bet izmeti mani jau :( Biju domājis ka mošk kāds nopirktu,ja ne,tad atliktu back...Bet tu tāds nepacietīgs,izmeti mani uzreiz :(

Ak,un jā,šito nepiedošu  :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Es tur biju klāt, un visu redzēju. Un tu pats teici ka ņemsi 2 wep nejau 10. Un kapēc neieliki ss kur viņu šāvi? +Teici sū*ā koksus

Edited by Kekss*
+1wp Lieks posts // Kekss*
Link to comment
Share on other sites

Sāksim ar to ka,nebiji gan :D Nūu,biki sajuka,aizmirsu pateikt ka gribu biki vairāk paņemt. Un neesmu viņu šāvis(Un par to neviens netaisa SS kad šauj kādu,gudrīt :D) Ir kautkādi pierādījumi par to ko teici? Nav? A kapēc tad vispār iepostoji? Gribēji palīdzēt draudziņam,bet WP laikam dabūsi ja? :( Aj aj aj aj

Link to comment
Share on other sites

Biju jau gan, nemuldi puika.

Tu gan ble kko aizmirsi, vnk gribeji savam bomzhu baram palidzet, lai mums wep nau.

Edited by Kekss*
+1wp Lieks posts // Kekss*
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Chat OFF! Intresanti zināt,kas ir tas bomžu bars? A? Interneta muskulis vēlviens? Aiz datora jau visi lieli un vareni :( Bet kad dzīvē uzaicini satikties un pa galv iedot,tad vairs neatbild,vai attaisnojas,skumji nu.....

Link to comment
Share on other sites

Ja vajag, varu iedot savu adresi, un gaidu :)

 

Chat OFF! Intresanti zināt,kas ir tas bomžu bars? A? Interneta muskulis vēlviens? Aiz datora jau visi lieli un vareni  :( Bet kad dzīvē uzaicini satikties un pa galv iedot,tad vairs neatbild,vai attaisnojas,skumji nu.....

  ar šo pierādi savu attieksmi!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...