• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Lauma Stefanos <3


-W_W-

Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Curt Collin
2. Administrātora niks spēlē : Lauma Stefanos
3. Pierādījumi par pārkāpumu :



4. Apraksts par situāciju : Viss sākās ar to, ka uzrakstīju "East Side Ballas Kingzz" , tālāk paši videoklipā redzat, kad administrātore pati uztaisa restore hp iejot paspecot kādu, nu lūk es izdomāju, kad varētu uztaisīt repliku pret tagādējo administrātori -> Lauma Stefanos, bet viss izrādijās tik iespējams kā nekad to nebiju sagaidijis no administrātoriem :) Šī specifiskā būtne pierādija to, ka var aizstāvēt groviešus, otra tāda pati bija Raitiņa, lai vieglas smiltis viņai, bet šī ir otrā parodija, no viņas. ;) Piedod Bobik, kad tavu sieviņ aizskaru, bet vaitad viņa nav pelnijusi dabūt brīdinājumu par nepatiesiem jail? Vai iedosat mutisko kā Raitiņai? Piedodat man, bet šādies nevar turpināties vairs ! Administrātores ir baigi lecīgās, viņām ir vienalga, kas notiek, un ko pārējie dara, viņām patīk labāk aizstāvēt savus drauģeļus. ;) Es pirmais atklāju uguni pret Laumiņu ciepiņu, pēc tam pa groviešiem, kuri ir mani ienaidnieki, bet to jau Laumiņai nesaprast ;) . Tad mans draugs atklāja uguni pa pēdējo grovieti, kas bija aiz mašīnas un saņēma jail tāpat kā es.! Kāpēc nevaidzēja jailot groviešus? -Es to ilgi nesapratīšu, viņi jau arī šaudijās, ne tā? Vai tie nav tie paši Administrātoru rokaspuiši, kad viņiem ir ļauts viss? Nekas traks, iedosim pērienu, bet nejau, tas uzlabos šī servera administrātorus. Kā arī tagad katram administrātoram vaidzēs sieviņu iekš spēlītes, lai viņas dabūtu vēl administrātora statusiņus? Es pastāstiju taisnību, bet viņai nepatika un nobanoja mani ;) Skarbā patiesība, ne tā, puiši?
  • Upvote 3
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Tak viņa pat nezin kad ir un kad nav DM - ko gribi ja visu savu spēles karjeru nosēž N-times līdera amatā!

Kaut tā ir ar pārsvarā daudziem acc, tikko tev Wep rokā un notiek apšaude, tad srazu ir DM - tā vienkāršāk, nav jāskaidrojas :D

vispār vajadzētu ACC tādu smagu RP pārbaudi no Pofo puses - nejau kautkādus līgumus, drēbes, bet reālas dzīves situācijas, ar visiem DM u/t/t, lai dalec beidzot!

 

RP bija, bandas teritorija, kas karo, Laumai tur vispār nebija jābūt, pox ka acc, trāpījās ceļā, pati vainīga.

Bet nē, emocijām ļaujam vaļu un atriebjamies izmantojot savu Statusu! :D GG

 

piekāšu tos WP, tāpat kā to soda sistēmu  :pff:  :pff:  :pff:

Edited by kristaps`
+1wp
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Sāksim ar to ka nebija terra,bandas nekaroja,tāpēc viņa tur varēja mierīgi atrasties. :)
Nu ko lai saka :D
Tu esi vienkārši Samp el vē RP dievs,vajadzētu tev kautkādu medaļu piešķirt.... Tāds RP pacans tu esi ka vienkārši joptv. :D Tev pašam tas neliekas smieklīgi? Sanāk kad ar mahu vislaik brauci ar stroķi rokā pielādētu? GG :D
Kāds GSG enemy? TU ESI MAFIJĀ Č***K.
Un tavi tie uzdirsieni vispār ir jeba* :D Pasmējos diezgan labi par tavu tizl*** :D
Davaj disstrack uzmauc vēl. :)

Edited by kristaps`
+1wp
  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Sāksim ar to ka nebija terra,bandas nekaroja,tāpēc viņa tur varēja mierīgi atrasties. :)

Nu ko lai saka :D

Tu esi vienkārši Samp el vē RP dievs,vajadzētu tev kautkādu medaļu piešķirt.... Tāds RP pacans tu esi ka vienkārši joptv. :D Tev pašam tas neliekas smieklīgi? Sanāk kad ar mahu vislaik brauci ar stroķi rokā pielādētu? GG :D

Kāds GSG enemy? TU ESI MAFIJĀ Č***K.

Un tavi tie uzdirsieni vispār ir jeba* :D Pasmējos diezgan labi par tavu tizl*** :D

Davaj disstrack uzmauc vēl. :)

Klausies uzmanīgi no rīta vēl Grove Street bija sabiedrotie, rūdu palīdzēju dabūt lai varētu iero4us viņi sataisīt.

Praktiski ir tāda lieta kā roleplay pārkāpums - cs - tā nebij publiska vieta, bet apkārt bija 3 savādas personas, labi 4 personas, bet 3 savādas organizācijas, fui nelegālās darbības notikās, btw tāpat neko nevar viņa pierādīt, bet tikai glupi uzdirst. Nu jā man ierocis vienmēr pielādēts, katram gadījumam. Jā braucu ar pielādētu stroķi vislaik, am nevar? Ko lai saka, šis ir RolePlay, un RP = Dzīves attēlošana iekš spēles, katrs to attēlo kā vēlās, ne tā? Ja, es dzīvē būtu mafijas biedrs vai to vadītu kā'piemēram salīdzini dzīvē "Yakuza" mafiju, ja viņu teritorija ienāktu kāds, to nogalinātu vai padzītu, te bija teritorija arī, kurā varēja mierīgi šaut nost.. Labi, tā jau ir dzīve, bet samp'ā ak pareiz, sampā katram jaunajam adminam vaig kādu sieviņ, kura pacubinās viņu, oi, vēl Bob Stefanos a.k.a Poffo , uzliks man 69 dienas ban , par to, ka pateicu taisnību? :D Banan4iks -> Atgriežoties pie tavām nejēdzībām, es īsti neizprotu tavu loģiku. Spēle ir 1 lieta, kura ir jaizsprot visiem, ka tā nav dzīve, bet tev viss ir otrādies. Palasi augstāk, kur rakstīju to, ka vaig attēlot dzīvi iekš samp'a kā vien kurš to vēlās, nevis būsim visi vienādi ! :) Tāpēc šī jau ir tā dažādība, kuru katrs vēlās padarīt savādāk. 

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Pašam neliekas smieklīgi?

Es vienu no GSG ar heli aizveidu kur viņš paprasīja. Negaidīti viņš izleca no heļa (izpletnis, protams, bija). Bijām sarunājuši, ka aizskriešu pie Groves mājām un viņam tur būs automašīna. Viņš mani savāca, kad braucot, Tu /b čatā uzrakstīji, ka man CS. Es izlecu no mašīnas, kas it kā ir nonrp, bet šoreiz tas bija saistībā ar OOC jeb Tavos uzskatos vēlējos noskaidrot kur man cs.

Es Tev pajautāju, kur man bija CS. Tu pateici, ka iekāpu gang auto. Uzreiz atbildēju, ka man viņš IC ir pazīstams. Tālāk sekoja, ka teici man, ka man esot CS, jo sēdēju gang auto. Es Tev pajautāju- “vai tad uz pieres ir rakstīts, ka atrodas gangā?”. Tava atbilde bija sekojoša – “pēc uniformas ir redzams”. Kur, Tavuprāt, RL mafijām/bandām ir uniforma? Pēkšņi Tu vēlējies izveidot rp situāciju un izkāpi, noerpoji, ka izvelc ieroci. Abas personas no gsg arī noerpoja, ka tiek ieroči izvilkti. Tu sāki raidīt šāvienus, abas personas arī to izdarīja, kā rezultātā Tu nomiri. Pašlaik izskatās, ka Tev tas ļoti sāpēja. Šī situācija beidzās ar to, ka Tu nomiri. (Nemaz nerunājot, ka random izkāpi un sāki IC situāciju, kaut gan vislaik OOC runājām).

Otrajā reizē. Es atrados pie Maikl Gambl un ar viņu OOC čatoju. Tu piebrauc un sāc provocēt mani OOC, ka tūlīt būs bans, jo esot nevietā kaut ko uzrakstījis. No sākuma ignorēju to, jo provocēji. Pēc tam no reason mani un vēl vienu vai divus nošāvi. Reportos sāki teikt, ka Tev bija IC reason, jo tie esot Tavi ienaidnieki, kaut gan pats šodien GSG līderim (i guess), pārdevi rūdu (varu iedot skrīnus, kur skaipā rakstīja) un pilnīgi nebija nekādas pretenzijas. Pēkšņi Tev pret viņu gang ir pretenzijas. Beidz vienreiz pīkstēt un atzīsti savu jailu.

Ja man nāksies ar Tevi saskarties, tad nākamreiz noteikti filmēšu, lai nebūtu šīs aplamās sūdzības.
Pat Gambla kungs atzinās un pasauca mani specā. Domāju, ka vēlas, lai paskaidroju jailu, bet šis patiesībā gribēja, lai laiku nositu. :D

Un tas Tavs iemesls – “esmu krimināla persona”, vispār ir smieklīgs. Tik pat labi es arī varu būt krimināla persona, bet spēju pietiekami labi nomaskēties, lai neviens to neatklātu vai arī būt saistīta ar kriminālām aprindām.

P.s. Neaizmirsti, ka dzīvē virs galvas nekarājas vārds un uzvārds kā arī mafijas un gangi maskējas, kādas vēl uniformas? :D


Gaidu no Tevis vēl 2x garāku penteri atpakaļ. Do it. :D

  • Upvote 3
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Tak šeit tāpat ir aplams draudziņ, šī nav Raita, kas slēgs sūdzības ciet, te jau acīm redzams, ka aplama sūdzība. Cik tu vari staigāt pa komūniem? Nesen gāji prom no šejienes, ka šī esot ''sūdu bedre'', bet ko sēdi šeit? Ja kaut kas nepatīk, lasies projām. ''Pēc 3 dienām, es tāpat prom'' , paiet nedēļa , pačekoju ''TAB'' redzu, ka  Curt_Collin sēž tikai un zadrotu, cik tev ir gadu? Pat nesaproti, ka pats uztaisiji ooc insūltu un pārkāpi termiņus. Tagad baigi samācijies no mphuiņas roleplay un visu, atnāci šeit, lai patēlotu cik esi varens. Tavus vecos grēkus visi atcerās, kāds esi hakeris, šeit tev nekas nespīd, paļubom pat kova pa tevi tikai parēc. Savos gados pat nemāki uzrakstīt vārdu administratore. Pa tēmu - 

 

Kāpēc nevaidzēja jailot groviešus?

Tu vispār redzēji, ka tu atklāji uguni pret Laumu un tad grove tikai izkāpa un tu jau šāvi pa viņiem? Bļe tu esi aklis vai kas ar tevi? Tava nieka sūdzība ir totāls bullshits, ej nomierinies un izdzēs sampu, varbūt atradīsi dzīvē kaut ko labu, nevis drotosi samp un vāksi kaut kādus hujovus pierādijumus. Tur tu pārsvarā kaut kādu šaušanu sāki, pats esi pie tā visa vainīgs.

 

Paldies tam, kas iedeva man +1WP, prieks par to, nebūšu Curts, kas pa katru nieku metīs sūdzību, ak vai. 

Edited by Colucci
no warn //Colucci
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...