• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] egiks t4 un


Recommended Posts

Veidot sūdzību tikai pēc šādiem kritērijiem:

 

1. Tavs Niks Forumā : banan4iks

2. Apsūdzētā Niks Forumā : egiks t4 un #77

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Vini abi catoja viens ar otru baigi daudz un ari lamajas bet to es neredzeju. man nepatik kad piesarno catu taa jaa loti nepatik ludzu sodat vinus tas nedrikst atkartoties vini nelauj citeim catot un sarunaties jo vini trauce vini kkadi divaini abi viens ar otru tikai catojas bet vajdzetu ar citiem vai ari ar meitenem var bet nejau te piesarnot ta catu

4. Pierādījumi : https://prnt.sc/iel345

 

 

  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

Watafakk :D Tava gramatika vienkārši iespārda,un es neesmu ne pie kā vainīgs,neko baigi daudz tur nerunaju! :D Kapēc gan lai mēs čatot nevarētu? Wtf veci?

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

piedod mes dziedajam , tev pretenzijas pret dziedasanu jaunais cilvek?

btw tur kkads fujacins spamoja fona un visus shoutus izdzesa,tapec tur ir vairak pa 3,  taja skaita manus 14 k shoutus izdzesa :)

Link to comment
Share on other sites

ja man nepatik jo man nepatik muzika tikai pa retam kalsusos pac jo man ome nemak dziedat un vina vislaik dziet gad taisa est un nepatik ka skan man jaa tapec man nepatik ari ka jus dziedat jo jums skjibi skan un jus nemakak dziedat

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

tas kejs kas taja vidina esi tu jaa un tu nemak ine dziedat ne dejot ta istas un nedirsies ar mani dabusi pa sava galvi jaa

Link to comment
Share on other sites

tu vispar muti ciet neesi dzirdejis ka dziedu, dvj maucam nakoshreiz uz visparejiem dziesmu svetkiem , redzesi ka dodu vala

Link to comment
Share on other sites

lapi bet brauc ar masinu nevis t4 es nezinu kas tas ira un kad esi klat mekle pa ielam manu omi ar zilu lakatinu vina aizvedis kur es dzivoju gaidu

Link to comment
Share on other sites

banāniņ xD Es tavu sudzību nesapratu ;) ! Čaļi ahujenie, normāli čato, un tev tas nepatīk ? WTF ... kur tur vēl sakars ar meitenēm ??? Tu dīvains esi, or tev maz gadu

Edited by Keitija
lieks posts
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

banāniņ xD Es tavu sudzību nesapratu ;) ! Čaļi ahujenie, normāli čato, un tev tas nepatīk ? WTF ... kur tur vēl sakars ar meitenēm ??? Tu dīvains esi, or tev maz gadu

vovo

Link to comment
Share on other sites

saderam ka man vairka gadi neka jums man tagad ir 13 pec paris dienam bus 14 un tad pec gada 15 jus kautkadi divaini man liekaties bet meitenes gan jums smukas tur kur man ta galva jums tur meitene jaa

Link to comment
Share on other sites

saderam ka man vairka gadi neka jums man tagad ir 13 pec paris dienam bus 14 un tad pec gada 15 jus kautkadi divaini man liekaties bet meitenes gan jums smukas tur kur man ta galva jums tur meitene jaa

Vai tu esi tiešam slims, vai izliecies ? Gramatika tev vienkārši, nulle, pats kā mazs bērns uzvedies....Ej mācities, nevis pie pc bojāt smadzenes xD Izaudz, un nāc back ;)

Edited by kristaps`
+1wp
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

re es teicu ka jus mazinaki esat man gramatika ir lapa nedirsj ja man skolotaja saka ka es gliti rakstu un man nav jamacas man tagad skola brivlaiks bet driz beigsies un tad atkal satiksu savus draugus un es vairs nevaru rakstit te jau vairs tikai 2 postus itka vari tikai ja

Link to comment
Share on other sites

Beidz krāt postus :D Kādu bezsakaru tu te vispār murgo? wtf :D Kādā skolā ta tu ej ka tev brīvlaiks tagad?:D 

Link to comment
Share on other sites

e nu kad izkatis sito sudzibu zaibal jau gaidit un kad vini nav soditi man jau apnik gaidit man jamacas ar velj shodien ira

Edited by kristaps`
+1wp
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...