• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Mark_Remington


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :James_Forrest


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Mark_Remington


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :HAX


4. Kā vainas dēļ tas notika :Viņa


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)



Link to comment
Share on other sites

Tavs videoklips ir graujoš, pie tam var redzēt ka ve4ukam baigi labi lagoja tajā momentā spēle, to jau neviens tagad vairs nepierādīs vai tas ir bijis surfly's vai kāds haks. Sākumā pirms vēlies uzraut kādu hakeri, ieteiktu tablist pastīties, un tas vaitad nebij obligātais, lai noteiktu to, ka viņš hakotu vai nē? Es varu apgalvot, ka tā ir kompja vaina, ka ve4ukam viņš sāka lagot vai arī paša gta vaina, man tādas problēmas rodās pie hood'a, bet vēlāk arī to var saredzēt pie SF kalna.. Tagad par lagiem banosim? Okey.

Edited by Kekss*
+1wpo
  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

Bandikams ir graujoš, bet par kompi arī neteikšu ne tos labākos vārdus. FPS ir ap 100, takā tas nav dēļ tā. Vēlāk viņš pats atzinās, ka izmantoja Speed un Flip, lai auto nepazaudētu

Dēļ pinga ātrums nepalielinās. Flip arī netaisa pings.

 

+1WP lieks posts.

Link to comment
Share on other sites

>Edgars<, on 14 Feb 2018 - 8:38 PM, said:

 

Bandikams ir graujoš, bet par kompi arī neteikšu ne tos labākos vārdus. FPS ir ap 100, takā tas nav dēļ tā. Vēlāk viņš pats atzinās, ka izmantoja Speed un Flip, lai auto nepazaudētu

Dēļ pinga ātrums nepalielinās. Flip arī netaisa pings.

 

+1WP lieks posts.

Pierādi to, ka viņš būtu kaut ko izmantojis, man vienalga par to +wp , tas neko neizmaina, jo visi zina, kas es esmu, un man forums nav vaidzīgs tik ļoti, netaisos pieteikties par līderiem n shiit. Labāk pasēdēt maliņā un pavērot hater'us <3 .

 

"/me ieiet ucp"

"/do būtu iegājis un redzētu: bans beigsies 14/02/2018 - 20:02"

Edited by Kekss*
+1wp Lieks posts // Kekss*
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

HAX ir redzams iekš viedeo. Aizej gulēt, pēc tam no rīt paņem acis rokās, pieliec pie ekrāna un noskaties. Turismo tik ātri neuzņem ātrumu. + Vienā vietā bija flip.

Link to comment
Share on other sites

Vispār.. Pēc tās kvalitātes saprast īsti nevar, kas tur notiek.

Tāpat tas ātrums.. Bruhh :D Tev vienkārši lago, paskaties pats, no 0:26

Ka arī es varu teikt, ka Pofo ir mans bratuks. Un Owens mans dēls. :D

Un ja tu tiešām noticēji, tam, ka es atzinos par haxerēšanu, tad tu esi lame.

Un pat ja bija flips, tur neko nevar redzēt, un ja jau biju uz ratiem, tad jau atgāzos, ne ?

Spriediet paši..

P.s.

Es neizlogojos, mani izmeta anticheats, nezinu kādā sakarā. Jo es nehax, nav jau pirma reize. Sargājot Rūdu, Detroitas sastāvā, anticheats meta ārā samērā bieži, šaujot pa mašīnam.

Un vispār Pings taisa gan flip, esmu pats redzejis :D. Bet es flipu neatminos.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Es nerunāju par vietu, kur ar lagiem tu aizlidoji. Pašā sākā. Ieskatoties ir Speed un ja skatās var redzet flip.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Lai jau admini spriež, īstenībā, man ir masīvs po##j :D Bet es tur nekā neredzu, Izdzēs modus, moz samps vairs nelagos.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Lai jau admini spriež, īstenībā, man ir masīvs po##j :D Bet es tur nekā neredzu, Izdzēs modus, moz samps vairs nelagos.

Nemēģini man iestāstīt, ka turismo tik ātri uzņem ātrumu. Pašā sākumā video nelago. Perfekti var redzēt, kā es ar infu braucu un kā aiziet turismo. Turismo neuzņem tik āti ātrumu. Plus, ja ieskatas var redzēt flip. Tajā brīdī, kad pārlēcam pāri kalnam tu tur apgāzies. Ar surfu apmet riņķī. +var redzēt, ka ir salabojies auto. To izdara surfs.(Kādēļ tad pilnīgi apstājies un izslēdzi dzinēju?? +ja tā, tad izskaidro salaboto transportu.)

Link to comment
Share on other sites

Ja tu kaut reizi būtu haxojis, tad zinātu, ka Surf, salabo mašīnu, bet dzinēju neizslēdz :D

Tu esi ģēnijs. Es haxoju labu laiku atpakaļ, vairāk man neprasās. Kā arī nav intresant.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Varbūt dzinēju neizslēdz, bet tomēr. CarHP bija papildinājies, jo vid var redzēt, ka tur dzirksteles aiziet, bet pēc tam tas bija, kā jauns.

Link to comment
Share on other sites

Dzierksteles parādijās no Leciena. Bet nu lieciet 365, Man jau tāpat būšot 365, sakarā ar manu mīļumiņu, Curt_Collins.

Link to comment
Share on other sites

Dzierksteles parādijās no Leciena. Bet nu lieciet 365, Man jau tāpat būšot 365, sakarā ar manu mīļumiņu, Curt_Collins.

Sākumā ir skaidri redzams speed un, ja jau tu vairs nehaxojot, tad kā Curt varēja uzķert tevi haxojot?? :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...