• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Curt_Collins


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :James_Forrest


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Curt_Collins


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :DM


4. Kā vainas dēļ tas notika :Viņa


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)



  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Par šo momentu varu apgalvot tikai vienīgi to, ka esmu krimināla persona, iepriekš sameti zvaigznes ((MG)) , ķipa tavo neskaitās, ka tu brauc no aizmugures un bez RP met zvaigznes no mašīnas, ķipa ka brauktu ātrāk par 60km/h ārpus pilsētas, nē? Tas jau nav nekas traks? Es par tevīm vēl iemetu reportā, un pateicu, ka nošāvu tevi - pat administrātors man pateica to, ka tu visiem braukā pakaļ un no aizmugures flood'o zvaigznes, tas tak nav nekāds pārkāpums wne? Tagad atgriezīsamies pie šīs lietas ! Man bij jāgaida, kad izbrauks laukā mans Boss "EM" Līderis Alex Karters, bet tu maisijies ceļā un gribēji arestēt mani, man jau kā nekā ierocis vienmēr rokās atrodās, tā arī nošāvu tevi. Kas tur traks, ka krimināla persona atšauj kādu policistu? :) Uzspied vēl man "sarkano", ka pasaku taisnību par mentiem ! :) 

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Pats prasīji sarkano, bet nu es viņu uzspiedu ne pa taisnību, bet par meliem. Es apzinos, ka tev riktīg besī sēdēt jail, bet saproti mani... Man besī Dmeri. Par star flood ir tava fantāzija, jo lielākais, ko es metu ir 3 star. 1 star (min 30sec). Par šaušanu tu RL kuru karu mentu, kas tev piebrauc klāt nebliezīsi nost. Tu biji pilsētā un pilsštā braukt ar 100+ ir pašvaki. 3. Ar /radar nav MG, jo meklēšana itkā uz tās mašīnas numuru un pēc auto laika izmantošanas tiek konstatēta persona.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pats prasīji sarkano, bet nu es viņu uzspiedu ne pa taisnību, bet par meliem. Es apzinos, ka tev riktīg besī sēdēt jail, bet saproti mani... Man besī Dmeri. Par star flood ir tava fantāzija, jo lielākais, ko es metu ir 3 star. 1 star (min 30sec). Par šaušanu tu RL kuru karu mentu, kas tev piebrauc klāt nebliezīsi nost. Tu biji pilsētā un pilsštā braukt ar 100+ ir pašvaki. 3. Ar /radar nav MG, jo meklēšana itkā uz tās mašīnas numuru un pēc auto laika izmantošanas tiek konstatēta persona.

Ja es Realitātē būtu krimināla persona un mani sodītu par mūža ieslodzijumu cietumā, tad jā riskētu ar to, lai nošautu policistu, jo tāpat man nebūtu ko zaudēt..

Bet tā kā, šeit var fantāzijas pielietot, par realitāti un samp, tad saprati manu domu?

Tev ir norpot's "/radar", kad tu mašīnā iesēdies? Vai jau mistiskā veidā tas radars pats ieslēdzās, un nevaidzēja vaitad ar "RP" norpot radara darbību? :D

Nju? 

Link to comment
Share on other sites

Ja es Realitātē būtu krimināla persona un mani sodītu par mūža ieslodzijumu cietumā, tad jā riskētu ar to, lai nošautu policistu, jo tāpat man nebūtu ko zaudēt..

Bet tā kā, šeit var fantāzijas pielietot, par realitāti un samp, tad saprati manu domu?

Tev ir norpot's "/radar", kad tu mašīnā iesēdies? Vai jau mistiskā veidā tas radars pats ieslēdzās, un nevaidzēja vaitad ar "RP" norpot radara darbību? :D

Nju?

 

Tikai problēma, ka tev pēc tās mazās bēgšanas draudēja 15k sods, nekas vairāk. (Ka es varu IC zinat, ka esi kriminala persona? Datubāzi es tajā brīdī neRPoju, dzinos pakaļ par ātrumu.) :D Tas noteikumos par /radar būtību nav rakstīts, bet ir reizes, kad uznāk RP mānija un RPoju visu pēc kārtas. (Radar, durvis, uzpildīšanos, braukšanas uzsākšanu....)Bet es varēju mierīgi pateikt, jā, un tu nevarētu neko pierādīt.
Link to comment
Share on other sites

Jebāķ,pats taisa sūdzības,ka citi Dmo,tagad pats ārdās un ,ko pats izdara,to jau protams nenofilmē,eņģelītis redziet,tā neies krastā Curt

P.S. Varbūt var bez WP? :D

kur es tev ārdos? M? Saprotu, ka gribi aizstāvēt, bet faktu pret faktu, ja kaut ko gribi tad pierādijumus lūdzu, jo neatceros nekādu ārdīšanos.
Link to comment
Share on other sites

Jebāķ,pats taisa sūdzības,ka citi Dmo,tagad pats ārdās un ,ko pats izdara,to jau protams nenofilmē,eņģelītis redziet,tā neies krastā Curt

P.S. Varbūt var bez WP? :D

Tur bija Iemesls kapēc tika nošauts, es vismaz to nedaru tik publiskās vietas, tā bija teritorija, un mans boss 'EM" līderis iepriekšējais man teica, lai sagaidu pie Fabrikas, ko man citu darīt? Maksāt sodu, kuru nevēlos? -Es no sākuma domāju, ka būs cietums, bet administrācija nereaģēja tā saīsināti kā jūs mani apspriežat. :) Neko pretlikumīgu neesmu izdarījis, aizsargāju savu godu, savu teritoriju. Katrs mēs varam uztaisīt RP kā nelegālo bandu, nevis organizāciju, un rpot visu. Bet kaut kur pazuda bildes, laikam, kad dzēsu laukā pāris failus pazuda arī RP bandas bildes. ;) 

Link to comment
Share on other sites

Curt_Collins tiek sodīts ar 60 min cietumsodu par Dm.


 


Ja tiek erpot, ka esi krimināla persona, ir jāņem pieradījumi par to kad esi to noerpojis.


Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...