• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Rembo Carizzo & Rickie Carizzo


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Kurtiņš


 


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Rembo Carizzo & Rickie Carizzo


 


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :


Iegāju iekš bankas papildināt mājas kontu, jau no tā momenta sāku filmēt, jo pats Frank Kamissano, teica,


lai filmēju videoklipu, ja nu, kas būs ar ko pierādīt personu neadekvātās situācijas.. Videoklipā pat var redzēt, ka pie bankas - viens karizzo šaudās, un tajā pašā momentā, pats ieraudziju, ka persona Rickie, būtu jāsoda par massive cs, ne tā? Pie bankas DM , pēc tam pie Alhambras-Skatepark tilta teritorijas. Ne tā?


 


4. Kā vainas dēļ tas notika : 


Mazajiem draugeļiem no detroitiešiem galviņa sasāpējās, jo tiek nosūdzēti vienmēr.


 


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :


 


Videoklipā redzams beigās, ka viens no Karizzo tika nosodīts tikai par "DM" , bet kur ta palika cs tai personai?


Jo realitātē ar ieroci skraidīt pa ceļu nevarētu, jo uzreiz būtu sacelta brēka un ierastos specvienība/policija.


 


  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

*Iesaistītā persona* Kādēļ policista kungs staigāja ar ieroci, kurš atrodas rokā bankā? Un var apmaksāt mājas kontu

Es sāku šaut, jo tu vnk sekoji, neliki ne apstāties, ne arī kādā veidā brīdināji mūs. Domāju, ka esi korumpēts. Ar skūterīti nekad neviens policists RL neķertu noziedziniekus? 

Tik sekoji, lai nofilmētu savu video?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Atvainojos kad te rakstu, bet Curt? Tagad baigias erperists esi? Tak pats vienreiz sāc beigt taisīt CS un tamlīdzīgi! Jā es arī neesmu nekāds labiņais un protams kad brīžiem pārkāpju noteikumus! Es tad vismaz nesūdzos par citiem ja pats neesmu labāks!!

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

*Iesaistītā persona* Kādēļ policista kungs staigāja ar ieroci, kurš atrodas rokā bankā? Un var apmaksāt mājas kontu

Es sāku šaut, jo tu vnk sekoji, neliki ne apstāties, ne arī kādā veidā brīdināji mūs. Domāju, ka esi korumpēts. Ar skūterīti nekad neviens policists RL neķertu noziedziniekus? 

Tik sekoji, lai nofilmētu savu video?

Man bija norpots, ka es staigāju ar ieroci, vaitad policisti nedrīkst ieroci turēt atrodoties bankā?

Kā jūs brīdināt, ja paši šaujat pie Bankas? :) Videoklipa sākumu aplūko, Rickie Karizzo iekāpj automašīna pirms sašāvis manējo, laižās prom, kamēr es ar kājam sekoju līdzi, un labi, ka mani savāca civilais, lai paspētu jums tikt līdzi ;) . Gandrīz izprukāt bez soda = Jaila. Ja  nebūtu šāvuši no sākuma pie bankas, nebūtu sūdzības.

Kā var izmantot /m komandu rolerī? Pastāstīsi man? Kā likt apstāties? Bļaustīties pa "/s" komandu? :D 

Rembo vispirms lūdzu izproti savu vainu un iemācies izmantot komandu "/do" pēc ietriekšanās sienā, ja to vēl neproti izmantot, tad labāk nešauj. ;)

Realitātē vaitad policisti ar savām privātajām/netrafarētajām automašīnām/moto - transportiem neķertu, ja viņa transportu sabojātu?

Atopies vienreiz, un nevaig salīdzināt "Spēli" ar "Dzīvi", jo katru reizi tev būšu soli priekšā.

Ja neesi saskāries ar šo dzīvē, labāk nepontot savu huiņu.

 

Ja vajag, varat droši ielikt mani cietumā par ķipa "cs" , kur pilnīgi nekas pārkāpts netika. 

 

 

Atvainojos kad te rakstu, bet Curt? Tagad baigias erperists esi? Tak pats vienreiz sāc beigt taisīt CS un tamlīdzīgi! Jā es arī neesmu nekāds labiņais un protams kad brīžiem pārkāpju noteikumus! Es tad vismaz nesūdzos par citiem ja pats neesmu labāks!!

Kur es pārkāpju noteikumu?

Ierocis rokā atradās pēc RP paņēmiena, un cs diemžēl tur nevar būt, ja es būtu bandā/nelegālajā, tad varētu tu man to pateikt, ka taisu cs. ;) 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tev bankā ir ierocis rokā, kā tu vari maksāt ar naudu/karti, cilvēkam, kas strādā bankā?. Manuprāt, ierocis nav maks ;)

Tātad par to, ko tu varēji darīt. Tev ir iespēja izsaukt papildspēkus, to tu nedariji. Tu varēji ar rp piefiksēt mūsu mašīnas nr, to tu nedariji.

Ir tiešām daduzas iespējas, bet tu vnk piebrauc priekšā cilvēkiem ar ieročiem, un gaidi lai tevi nošauj, lai varētu nofilmēt savu fuckino video. (3:21+)

Un tu esi par daudz saskatijies ''Kobru'', normāls policists nesekos mašīnai ar skūterīti, jo tas ir pat 2 reizes lēnāks kā mašīna... Protams, varbūt ne samp.lv

Un par manu rp, cik sapratu traumas/bojājums šobrīd ir jāeRPo, ja norauj 10+%/hp, tur bija mums tā mašīna jau bija uz pēdējo līdz nosprāgšaans procentu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tev bankā ir ierocis rokā, kā tu vari maksāt ar naudu/karti, cilvēkam, kas strādā bankā?. Manuprāt, ierocis nav maks ;)

Tātad par to, ko tu varēji darīt. Tev ir iespēja izsaukt papildspēkus, to tu nedariji. Tu varēji ar rp piefiksēt mūsu mašīnas nr, to tu nedariji.

Ir tiešām daduzas iespējas, bet tu vnk piebrauc priekšā cilvēkiem ar ieročiem, un gaidi lai tevi nošauj, lai varētu nofilmēt savu fuckino video. (3:21+)

Un tu esi par daudz saskatijies ''Kobru'', normāls policists nesekos mašīnai ar skūterīti, jo tas ir pat 2 reizes lēnāks kā mašīna... Protams, varbūt ne samp.lv

Un par manu rp, cik sapratu traumas/bojājums šobrīd ir jāeRPo, ja norauj 10+%/hp, tur bija mums tā mašīna jau bija uz pēdējo līdz nosprāgšaans procentu.

Sākumā neredzi chatu, ka biju norpojis, ka ierocis atrodās rokās?

Es esmu policists, kas ierodās uz banku aplūkot vai nav zādzības/n shiit pārkāpumi.

Papildspēkus nesaucu, jo neviena nebija "ON" .. ;)

Piefiksēt mašīnas ar rp braucot ar roleri? Are you fcking kidding me? :D 

Nejau es izkāpu ar ieroci laukā no mašīnas, un neuztaisiju RP pēc ietriekšanās sienā, un nejau es tā persona  esmu, kas iekš spēles visus šauj! :)

Šo videoklipu jau filmēju pie bankas, bet aizmirsu uzspiest recording podziņu "-" , pierādijumi šeit ļoti labi noder tam, ka tu sāc jau melot par savām izdarībām.

Pirmajā pusē ap 02:58 -- 03:00 , redzams jau pirmais pārkāpums, kur netiek izmantots RP pēc trieciena, pēc tam trieciens ap 3:16~ notiek jau NonRP//Drive , bez Rp izmantošanas viens izkāpj laukā "Rembo" - saskatījies filmas tādas kā "Karstgalvji" - izlec no auto, po**j, lai jau šī nav "Dzīve", bet gan samp's, mēs neizjūtam sāpes pēc ietriekšanās sienā ! Mēs neizjūtam briesmas, realitātē, ja tu nošautu policistu, tev būtu mūža sods un tavs līdzdalībnieks dabūtu to pašu. Labi, šis jau ir samps, mēs varam taisīt NonRP Drive, un teikt ka nebija vairāk par 10% noņemtajiem ! Ap 02:58 noņēmās +/- [7%] , no sākuma nekūpēja automašīna, tad ka ietriecies tajā sienā pie Alhambras netālu uz tilta, parādijās kūpoš motors, ne tā? Aizmirsu vēl pieminēt tavu draugu, pie bankas "Realitātē" viņš nešautu policistu, ja viņam apkārt būtu cilvēki, ne tā? Šeit ir redzams jau no paša sākuma no Rickie Karizzo puses - cardm + cs. Pēc tam abi divi izdomā pašaudīties ar saviem hļevajiem rp pie tiltiņa, kas atrodās pretīm skeitparkam-alhambrai un cietuma ēkai. Realitātē ja tu šautu šajās vietās, sen jau būtu apbruņots ! -Ko, es varēju 1 izdarīt, ka neviena cita nebij on, ko pasaukt palīgā? Vaitad es paspētu 1min kādu pasaukt, ja jau būtu noslēpušies? :) Vai pat uztaisijuši "LogOFF" ? 

 

Sākumā noskaties videoklipu no sākuma līdz beigām ! ((Iekļauj vēl sava drauga pārgalvīgo braukšanu jeb streipošanu pa divām pusēm, pa pretējo pusi braucot pēc tam uz otru pusi. Tikai nestāsti, ka nezini csn noteikumus iekš servera)) 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Es iesāku lasīt, un jau sapratu, ka būs vieni vienīgi attaisnojumi par to kā kko nevari. 

Visulaiku raksti vienu un to pašu, un neesi izpratis ko pats esi pārkāpis.

Man apnicis ar tevi te čatot, ja gribi sarakstīties raksti privāti. Iedošu nr ;*

Nemāci adm terminus, domāju viņi paši zinās kā sodīt? 

Slēdziet šito postu krāšanu ciet...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Arvis locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...