• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Nick_Core #77 labākais!


Recommended Posts

Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Dark_Howard


Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Nick_Core aka Tom_Cordinelli vai kā. #77 [Es vairs nehakoju, mainijies esmu]


Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Nu kā video var redzēt, ka cilvēks nemāk bez hakiem spēlēt un administratori ir offline, tēlo baigo hakeri, kek. 


Kā vainas dēļ tas notika : Protams, ka viņa.


 Pierādījumi par Pārkāpumu : 


https://www.youtube.com/watch?v=XPUQln-JBg0&feature=youtu.be


  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Kurš nu būtu runājis tu pats hako un ar aim un kikeri mauc un tagad sūdzies,kad viņam cip haki,kaut gan tur nav pierādījumi,kad haki un video nevar saprast. Pats pa visu raudi un pats hako un tgd saki ka cip nehako un tur pat hph nav īsti redzams,tāpēc neraudi.(esmu iesaistīts terrā biju)

  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Nice vidaks :D Man cepī. Nu koa,kā saka,neraudi pusēn,un būs ok! :)

P.s #77 Ir mans klasesbiedrs/un kaimiņš. Nevajag runāt,ja nezini lietas apstākļus... :)

Link to comment
Share on other sites

Kurš nu būtu runājis tu pats hako un ar aim un kikeri mauc un tagad sūdzies,kad viņam cip haki,kaut gan tur nav pierādījumi,kad haki un video nevar saprast. Pats pa visu raudi un pats hako un tgd saki ka cip nehako un tur pat hph nav īsti redzams,tāpēc neraudi.(esmu iesaistīts terrā biju)

Apbalvoju Tevi ar +1wp, jo tu šeit vispār neesi iesaistīts, bet tikai administrācija un Nick_Core + man haku nav, kamēr vadu organizāciju, noslauki asaras, ka zonas papisuši esat + parašo vēl naudu, varbūt būsi pagāts, bet nav tas iespējams.  :d_2: 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Apbalvoju Tevi ar +1wp, jo tu šeit vispār neesi iesaistīts, bet tikai administrācija un Nick_Core + man haku nav, kamēr vadu organizāciju, noslauki asaras, ka zonas papisuši esat + parašo vēl naudu, varbūt būsi pagāts, bet nav tas iespējams.  :D_2: 

Izviņi,nauda man nav problēma.... Un neko nesaku ka zonas kāšam...ez

Link to comment
Share on other sites

Izviņi,nauda man nav problēma.... Un neko nesaku ka zonas kāšam...ez

Bļa man tak acīs pateici IG, ka esi #77, samierinies. Pat nenākiet tagad on, jo bailes zonas pakāst pret VLA, nomierinies puika.

Labi čats off, lai spriež administratori.  B) 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bļa man tak acīs pateici IG, ka esi #77, samierinies. Pat nenākiet tagad on, jo bailes zonas pakāst pret VLA, nomierinies puika.

Labi čats off, lai spriež administratori.  B) 

Pierādi,ka esmu kko tādu teicis........ Neeju on,jo nevaru tgd.

Link to comment
Share on other sites

//ESMU VLA BIEDRS, PIEDALĪJOS TERRA (NICK PAŠIEM REDZAMS)

 

HPH tev bija, šajā video ir labi redzams arī pēc blood, so yeah, nesanāks nekādīgi nevienam no BG aizstāvēt, ja vienīgi admini nav jūsu "BF" :D ,kas to, lai zin. 

Pats šāvu pa tevi vairāk kārt, vel man blakus pasmēji, ka GG, žēl, ka manis filmētais bija black-screens, dēļ otra ekrāna filmas, bet tas tā..., HPH bija, video ir paties ;).

Link to comment
Share on other sites

Diemžēl tiksi apbalvots ar +1 WP. :( Da laadnaa nesāc tu vēl čīkstēt,paši maucat hakiem un tas nav noslēpums..Davaj nākamo uzfilmēšu,redzēsim ko tad teiksiet.... Galīg nepiš vai video patiess vai nē......

Link to comment
Share on other sites

//ESMU VLA BIEDRS, PIEDALĪJOS TERRA (NICK PAŠIEM REDZAMS)

 

HPH tev bija, šajā video ir labi redzams arī pēc blood, so yeah, nesanāks nekādīgi nevienam no BG aizstāvēt, ja vienīgi admini nav jūsu "BF" :D ,kas to, lai zin. 

Pats šāvu pa tevi vairāk kārt, vel man blakus pasmēji, ka GG, žēl, ka manis filmētais bija black-screens, dēļ otra ekrāna filmas, bet tas tā..., HPH bija, video ir paties ;).

Taisnība.

NEWĀRNOT ŠITO FUJAKU .

Edited by kristaps`
visiem liekajiem postotājiem uz augšu, izņemot Pūcēnu, +1wp
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

:D Kā jau visiem zināms,jaunais hosts baigi afigennijs,visp nav lagu,ping vsp perfekts tikai 100. Un ja tu nezināji,bet domāju ka admini zina,ka 0 ID Ir viss bugainākais,nezinu kpc,bet ta ir. :( Un nav man hax,tas hp bugs ir...

Link to comment
Share on other sites

Viss beidzam krāt postus. Šeit ir hph, ja jau nobanoja Morango ar M4 dažiem šāvieniem, bet te ir redzami vairāki deagle šāvieni pret Nick_Core un hp nenoiet, šeit var saprast, ka ir hph. Kas rakstīs aiz mana komentāra, var likt +1-2 wp, izņemot administratorus.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...