• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Lielākā Mafija bez RolePlay Prasmēm | +Amerikāņu paklīdenis |


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :  Kurtiņš


 


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Jay Heal , Max Deazel , Enrike Takabis , Zush Bezno (Bezdelis)


 


3. Apsūdzētās personas organizācija : Latvian Mafija + Amerikāņu Mafija.


 


4. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Mēs tak jau vareni esam, nevaig tak "Rpot" līderiem - varam tak mēs taisīt nonRP un pateikt, ka atrodamies savas mafijas biznesā, lai nebūtu jarpo, mēs patēlojam kā var bez Rp izmest kādu no automašīnas un šaudīties pasakot, ka atradāties mūsu fabrikas teritorijā, tas tak jau nekas, nē? Ka job##tiji - Latvian Mafijas biedri + līderis nezina RP? :D Kur Pofo tu šos fujakus atrodi? RolePlayot nemāk, huiņu dzīt katru dienu māk, ar multi profiliem staigāt, tak bļē izaudz mazais Jay Heal un no pamperiem izlien laukā.. Vēl uzdirs man yt, ka es esmu kaut kāds "***" , ka neatpazīstu "RP" no "nonRP" .. Tur tak jums viss atļauts.. Gan šaut, gan apšaut mašīnas, un tak jau tur nevaig nekādu "RP" ..  Pieteikumā "hard rp" taisija, tagad pat vidosos nevar ne roleplay redzēt neko. ;) Kas tad nu? Pieliki bikses? Uzdirsi man virsū? Ej tak apgūsti Roleplay zināšanas, un tad piesakies par Līderi.. Vēl tajos Latvian Mafija ir vēl tādi naži, kuriem nevaig nekādus aizrādijumus, un atteiksamies sodīt ! "/reports" tika jau nosūtīts pēts pirmā kardm , bet administrātori neskatījās, un tad jau sākās Latvian Mafijas pārsteigums.. 


 


5. Kā vainas dēļ tas notika : Es tak neko nezinu.. Mums tak nevaig zināt "RP" , lai par Līderiem tiktu ! 


 


6. Pierādījumi par Pārkāpumu :



  • Upvote 2
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

tu esi aizgājis sampa dēł ar smadzeni, nevienā vietā no auto neizmetu čuvaku, sāksim ar to. Video sākumā var redzēt, ka es tev saku lasies. tur nevajag MG, lai zinātu, ka LM pieder visi biznesi xd Un neredzu jēgu tavai tizlajai filmēšanai, kur neko nevari pierādīt. Manējie apvāca enemy, tu lielais erper. Ko jūs pazaudējāt manā biznesā, ja es jums liku aizvākties. Tam tav dm bija rp iemesls.

P.S - *********

  • Upvote 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Man smiekli nāk puika par tevīm , tu tak šeit visu ar saviem tekstiem vien sabeidz un sarežģī..

Vēl nodirs mani forumā - apsaukājies, takk te smird pēc suspendiņa uz pāris dieniņām, man tas sirsniņā iesitās <3 .. http://prntscr.com/ilhhnv

 

Klausies dzīvē es ienāktu nezināmā vietā piemēram "Yakuza" mītnē, un es nezinātu, ka tā ir mītne, es tak nezinu ko izdarītu, gan jau to pašu ko sampā <3 ..

Man vaidzētu dzīvē pastīties mapē, un tur radītos krāsas? :D :D Da labi, es google maps tagad meklēšu Mafiju Mītnes... Tak Tak tak, tu esi tik tizls puiss.. <# 

 

Nav jau brīnums, kapēc noņēma moderātoru :D :D

Edited by kristaps`
xddddddddddddddddd suspends, pats apsaukājies, tavā ss nekā aizvainojoša nav.
  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Videoklipa sākumā var redzēt kā pieskrien klāt pie mūsu busiņa "bg" un kāp iekšā, manējais bij aizgājis afk jau pirms tam, tad enrike sāka šaut, tad arī tu viņu no mašīnas izmeti un biji pie vadīšanas krēsla, ja tas nav NJ , tad es esmu melns nēģeris dušā. "Ko jūs pazaudējāt manā biznesā" - man tavs biznes rādās kartē? Es tak "dzīvē" skatos mapē, un man rādās krāsa.. :D :D

 

Pašā sākumā šajā rakstā tev vaidzētu suspendot forumu par foruma lietotāju aizskaršanu.. <3 Tu man teitsi "/b lasies" pa to saraksti, nevis pa IC , lai es brauktu prom. :* :* <3

Iemācies rakstīt mazais, tu tak ģimnāzijā mācies, bet rakstīt vēl neproti. :D :D

tu esi tads lowaks(piekritis 99,9%), paldies, ata
  • Upvote 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

tu esi tads lowaks(piekritis 99,9%), paldies, ata

 

Nejau es šodien pazaudēju fabriku, tagad mēs amerikāņi tevi sūtīsim divas mājas tālāk, un šaudīsim nost, mums tak nebūs "DM" vai ne? :D 

Tak puiss atsakies no amata, ja neproti rp izmantot, un nesaki kādam gudrākam par tevīm, ka piemēram "Es" nemāku Roleplayot <3 ,, nav jau ar ko īsti rpot, visi skrien off, vai logoff taisa.. <3 // 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

pff, fabriku var arī nosaukt par privātu teritorīju Latvian Mafījai. Mums tevi brīdināt pat nevajadzēja , bet Jay pabrīdīnāja :P. Tikai tad mēs sākām šāut.

 

p.s. par bezdeli drīkst saukt mani , tikai mani vecāki D:<

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Vienas sūdzības dēļ taisīt editu un vēl intro pielikt. Funny. :D

 

Tā bija LM zona. 

 

Enrike Takabis saņems cietumsodu uz 60 minūtēm par DM.

  • Upvote 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...