• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Jacky_Legend


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Nick_Weber


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Jacky_Legend


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Dm, Cs, Qs, NonRP? 


4. Kā vainas dēļ tas notika : Sanāk mana vaina? :S


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : Pirmo reizi mani nošāva, kad izgāju no mājas un tagad, kad braucu pēc mašīnas.


 


Ja tas ir Rifām panelis, tad es nezinu cik gudram jābut, lai tādam spēlētājam iedotu paneli. Viņš tak nezin, kas ir RP.


 


Video: 


 


https://www.youtube.com/watch?v=htCqNhn81PU


 


 


Varbūt man pašam ir vaina, ka man tur māja vai kā...??


  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Atradies nepareizajā rajonā, esmu gangsteris, tu kā ieradies, nemaz nesasveicinājies, man, tad bija emociju uzplūdums + tupa iebrauc un skraidi, kas maksās jumta nauda? :D... 500 k par dienu :X.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

"tupa iebraucu un skraidu'' - melot gan neproti un bez pierādījumiem vispār nekā labāk nerunā.

''nemaz nesasveicinājies'' - Es pat jūs augšā tur neredzēju līdz iekāpu tajā mašīnā un pat ja redzētu, šaubos vai jums klāt tiktu, ja jau vienreiz atvācāt, tad jau....

Kroch pirms kaut ko saki - padomā, tagad vari taisnoties, cik gribi. 

 

Tas tavs viss attaisnojums skan tik .... hujova. Labi, sākumam piekritīšu - ''Atradies nepareizajā rajonā, esmu gangsteris'' - pārējais gan , vnk rodas jautājums, nevarēji neko labāku izdomāt uzrakstīt?

 

Kur RP? 

  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

"tupa iebraucu un skraidu'' - melot gan neproti un bez pierādījumiem vispār nekā labāk nerunā.

''nemaz nesasveicinājies'' - Es pat jūs augšā tur neredzēju līdz iekāpu tajā mašīnā un pat ja redzētu, šaubos vai jums klāt tiktu, ja jau vienreiz atvācāt, tad jau....

Kroch pirms kaut ko saki - padomā, tagad vari taisnoties, cik gribi. 

 

Tas tavs viss attaisnojums skan tik .... hujova. Labi, sākumam piekritīšu - ''Atradies nepareizajā rajonā, esmu gangsteris'' - pārējais gan , vnk rodas jautājums, nevarēji neko labāku izdomāt uzrakstīt?

 

Kur RP? 

Tev nesanāk :(, bet te man nekam nevajadzētu būt, šis ir mans hood, tas mājas ir +/- CS, ja pieder citiem, kas nav bandā :/ . 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu, labi. Man Cs. A kas tev? :D

Viss aprakstā minētais :(

Link to comment
Share on other sites

Atradies nepareizajā rajonā, esmu gangsteris, tu kā ieradies, nemaz nesasveicinājies, man, tad bija emociju uzplūdums + tupa iebrauc un skraidi, kas maksās jumta nauda? :D... 500 k par dienu :X.

 

Tu dzīvē atrodoties kaut kāda rajonā, obligāti ar kādu jāsveicinās? :D :D Es vapšem tavu tekstu nesaprotu.. Pirms šaušu nost Rifas, pateikšu "Sveiki draugi, kā iet?" - un tad šaušu nost?

 

 

Tas nav attaisnojums, ka tev uzplūdums galviņā satecējis! :) Es šodien aizbraucu aprunāties , bet tu jau man neatļāvi manā mājā pat ieiet iekšā un teici, lai tinos prom.

Kā es varu tīties prom, ja es te dzīvoju? -Ja salīdzina šo spēli ar dzīvi, jo tas ir RP , un RP nozīmē dzīves attēlošana iekš spēles.. Tātad - es vaitad vairs nevarēšu ieiet mājās, un mani šaus nost? :D

 

Ak tu negēļis.. +wp ( Izpaudu savas domas, jo vislaik cenšās tikt vaļā no saviem dm n shiitboliem )

Edited by kristaps`
Tavu viedokli neviens neprasīja
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...