• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[SUDZIBA] atkal savējo piesegšana? #Kerijs


Recommended Posts

ivm50xps4n6m2xljr4.png

 

820898_m.png

 

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem



Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

1. Tavs niks spēlē : Harrison Williams
2. Administrātora niks spēlē : kerijs Hayes vai kā tur viņam bija
3. Pierādījumi par pārkāpumu : šos vajadzētu samainīt ar vietām - neloģiski - pierādījumi būs zemāk zem teksta
4. Apraksts par situāciju  tātad - uztaisīju sūdzību par Paula Blumenthal - stacijā tin saulītes un satriecoties nekas nenotiek [CS + nonRP]

Es ļoti labi atceros un zinu, ka par to termina pārkāpumu sodiīja par CS - daži acc pat līdz 100 min, bet kad iet runa par kādu no Blumental, tad pēkšņi "sūdzība aplama", tas nav CS, bet kur Palika nonRP?? vai tad pēc sadursmes nevajag noerpot vismaz kas notiek ar tavu transportlīdzekli? Man bija ielocītas durvis, ko arī noerpoju [vid var redzēt] To, ka te emocijas kāds erpot, laikam nesagaidīt - jo visi baigie kiborgi ķipa.

 

ŠO SŪDZĪBU IZSKATA TIKKAI OWEN VAI POFO, JA LĪDĪS KĀDS NO BLUMENTHAL, ITSEVIŠĶI RICHARD, TUR BŪS PIESEGŠANA ATKAL... BYE- DZELZCEĻA ŠĻ**A  :pff:  :pff:  #Lucifer

Te links no sūdzības - http://www.samp.lv/index.php?/topic/113453-s%C5%ABdz%C4%ABba-paula-blumenthal-cs-nonrp/

 

un te neliels ieskats no servera noteikumiem - Kautgan tie kam nav tiesības, nav mašīnas un šo 2 iemeslu dēļ arī nav tikuši pie soda punktiem, nesapratīs - kā ir dabūt soda punktus par "apzinātu sānslīdi" 

Un tik nevajag man te tagad dirst ka visi baigi drifto un kačā soda punktus tāpat kā /taxiskill...

 

https://prnt.sc/it1qkd

  • Upvote 7
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Es izskatīju to sūdzību, persona tiks sodīta. Droši vien, administrators par šo nezināja, tādēļ attiecīgi arī izskatīja.

Sūdzība patiesa, viss tika labots.

  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...