• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Ramzee1 - Disslike Spams | Baniņš par spamiņ <3 |


Recommended Posts

1. Tavs Niks Forumā : DominikssTV

2. Apsūdzētā Niks Forumā : Ramzee1

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Disslike spams <3 

4. Pierādījumi :

 






  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Es tev šito ne vienā dienā saspamoju. Vai ari nevis saspamoju. Man nepatik tavs posts, es varu mierigi tev uzspiest DisLike, un iet tālāk skatities tavus postus, kur tu posto. Ne tikai tev es spiežu, bet citiem arī. Ej labāk strādāt lielais varoni, nevis pie neta tik sēdi.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Es tev šito ne vienā dienā saspamoju. Vai ari nevis saspamoju. Man nepatik tavs posts, es varu mierigi tev uzspiest DisLike, un iet tālāk skatities tavus postus, kur tu posto. Ne tikai tev es spiežu, bet citiem arī. Ej labāk strādāt lielais varoni, nevis pie neta tik sēdi.

Tavos gados es kartupeļus raku, bet 16gados aizsāku šo vēsturi šajā komūnā.

Bērniņ pamācies to leksiku, rīt uz skolu jājiet vai ne? -Paspēji izmācīties rītdienai?

Spams ir spams, dislike mešana ir mešana. Tu vēl vari uzrakstīt savam draugam blumentālam, lai man uzmet dislike <3 .

Jo es nekad neveidoju sūdzības aplamas. Nejau es taisu safabricētas sūdzības.

Šeit ir smuki redzams bildes, ka lietotājs "Ramzee1" - met bieži disslike podziņu. Šodien izveidoju vairākus postus/topiņus, un uz visiem kaut kā saņēmis dislike spam.

Tu saki, ka tā nav spamošana? Tad jau es nekad mūžībā nevarētu saņemt ban no foruma, ja pa tiešām nospamotu un pateiktu tavus vārdus "Es varu mierīgi tev uzspiest DisLike, un iet talka skatīties tavus postus, kur posto" - jap, uzmet vēl šeit disslike, lai pa visam pontam varu pievienot vēlvienu bildi. 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...