• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

mini haxxxorrr [Auri_Musimo] suadziba !!


Guest Kens

Recommended Posts

Wow,man ir screen delj kuriem Travis,Auris,Lexie paliktu bez acc,beet tadelj jau es uzreiz neskrienu uz forumu un nenododu visus

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pastāsti labāk,kurš no adminiem tev ir iedevis šo ss un pats ir mīslis un baidās likt kaut kur?!

Link to comment
Share on other sites

Sitam Pacanam vaig adminu nost, kam serverim vaig 12 gadigu puiku kurs pats lieto S0beitu un apsudz citus par hackoshanu...

Ieteikto so adminu sviest ara jo Sis puika lieto adminu prieks sevis ka jau pamaniju veindiem vins pats uzpawnoja Limozinu,Autobusu un vadaja citus Seems Legit, turklat zhell kad nepaspeju skrinus bija vell gadijumi kad Auris Lido pa gaisu.

Tpc Auri l.abak neatstat Adminu amata, ja nemak lietot adminu Lai nelietu Tas viss ;)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Pastāsti labāk,kurš no adminiem tev ir iedevis šo ss un pats ir mīslis un baidās likt kaut kur?!

 

šis ss nonāca Lm sarakstē,vēlāk pie RM un jā :D

Link to comment
Share on other sites

Nu un, ka viņam ir 12 gadi. Apskaties uz sevi labāk, viņš kā admins ir atsaucīgs un izpalīdzīgs, dara visu, kas jādara kārtīgam adminam.

 

Par bildi runājot, izskatās pēc photoshopa. :D

Link to comment
Share on other sites

Wow,man ir screen delj kuriem Travis,Auris,Lexie paliktu bez acc,beet tadelj jau es uzreiz neskrienu uz forumu un nenododu visus

Es tur sevi neredzu ,feelin like a badasss !:D

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Ko atriebties? Es viņai netaisos adminu ņemt nost, tik, lai paskatās, ka viņa nav balta un pūkaina.

Sanaido pret mani visus LM, par to, ka pateicu "Suņi" lai arī nedomāju to burtiski. njaa.

 

Viss, ko viņa tagad izdara, grauj ilgi celto LM, cik viņi visi ir strādājuši fabrikā, bet tagad nenāk on un neko vairāk nedara neko, nezināmu iemeslu deļ.

 

Tev pa galvu vajag,nolifer, biju aizbraukusi līdz mincītim,tad sporta svētki,i cant have my private life ?

Neesmu tāda kā tu.

Link to comment
Share on other sites

Wow,man ir screen delj kuriem Travis,Auris,Lexie paliktu bez acc,beet tadelj jau es uzreiz neskrienu uz forumu un nenododu visus

 

Da nevajag, taisi topiku un met iekšā, lūdzu.

 

Kāda šķirba pirms cik, pirms nebija admins, viņa hakoja cik gribēja, tik neiedomājos, ka vēlesies man noņemt acc, būtu par viņu veselu titāniku 2 uztaisījis, filmu 2 stundu garumā.

 

Bet piebildīšu, tad šajā gadījumā banu jau sen vajadzēja uzlikt, un ja viņš tiks izsniegs, tad uz arī attēlā redzamā nika. Just saying :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Man ir tāda komanda, kāpec, lai es nevaru viņu izmantot? Viss, ko heiteri var pateikt, tas ir, ka man ir 12 gadi, jāsāk izdomā ko jaunu? Tava gramatika acīs grauž un vēl vari mani nosaukt par mazu? Ieliku tevi jailā, tagad vari sāc heitot? Veiksmi tev, ar 1 postu, tikko atnācis šeit un jau sāc heitot adminus.

 

 

Es esmu nolifer? Es nesēžu līdz 5 naktī pie PC.

 

 

Jēga šeit vēl postot? Jāsagaida Audio atbildi, nevis krāt postus pa 5 lapām.

 

 

Negribeju seit rakstit,postus nekraju,man tas neintrese,bet mosh beidz sedet seit un sekot lidzi,bet izpalidzi,kam patiesam vajadziga palidziba! Uzrakstu vestuli un kuru tu nevari atbildet! Nesaku,ka tu esi slikts vai labs admins,man vnk vnga!

Link to comment
Share on other sites

šis ss nonāca Lm sarakstē,vēlāk pie RM un jā :D

 

Bļ*ģ,es ebal,****j tev ir jaaizplata tā informācija,ko esi ieguvusi adminējot?Es arī specojot esmu redzējis visādas lietas,kuru autori,nevēlētos lai es to redzu,bet es tās neizplatu,tā kā tirgus vecene jaunākās baumas,*** Tev tas vajadzīgs?!

Man par Tevi domas ļoti mainījās un pieļauju,ka ne man vienīgajam.

Pēc šī gan jau man būs dafiga jaunu heiteru-lexie dir*ā līdēju,bet man pie pakaļas,pateicu,kā ir.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Sveiks dārgais Auri, vai tu zini ka tā nav pirmā reize? :) lūk šajā topicā http://www.samp.lv/i...abakais__st__40 Audio minēja, ka nākamreiz nepiedos un šī nākamā reize, pienāk tagad. Ko nu?

 

ps. Lūk arī bija bildīte http://www.bildites.lv/viewer.php?file=voq4wpn9jcz32x9kmjqj.png

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...