• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par visu.


Joe_Kumar

Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Joe Kumar

2. Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Tātad es gribētu pasūdzēties par bandām, mafijām, un visām pārējām organizācijām. Īpaši par policiju un FBI dienestiem. Es nesaprotu visus līderus. Reāli viņi pieņemt amatā tikai tos, kuri prot RP, zinu, ka tā arī ir vajadzīga lieta, bet reāli, kā tas spēlētājs, kuru pieņem prot šo amatu izpildīt? Reti kurš policists vai FBI aģents prot normāli savu darbu paveikt. Ļoti daudz policisti/FBI aģenti šauj bez iemesla, es tikko palasiju forumā viņu noteikumus, reti kurš viņus ievēro. Labi, būsim reāli, es tikai 3 policistus esmu sastapis, kurš ievēro pareizi tos noteikumus. Manuprāt, visi FBI un policisti ir jasviež ārā no šī amata. Neredzu jēgu no viņiem. Es tagad tiešām sākšu ņemt screenus. Līderi, jūs pieņemat amatā visus kuri prot RP, bet kad mūs apstādina, no RP nav ne vēsts. Noteikti daudziem ir gadijies, ka viņus nošauj policists un FBI aģents par to ka nemaksā sodu (7 - 10k, tas nav mazliet pa daudz par sarkano gaismu pārbraukšanu? ), viņiem ir jaliek cietumā, nevis jašauj nost + jašauj ir tikai tad, ja aizturētājs ir bruņojies, es esmu parlasijis visus mentu un FBI noteikumus.

3. Bugs/kļūda/Cits(Vajadzīgo iezīm)? Cits.

4. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video: Nav, jo neglabāju SS kamēr forums nebija. Bet to noteikti var ļoti daudz spēlētāju apliecināt.

 

 

P.C. Atvainojos par kļūdām, rakstiju ātri.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bezjedzīgs topiks ,saproti to ?

Nav ne SS ne video !

Jā ir policistiem ir tā problēma ,bet ko lai dara ?!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...