• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Kerijs Hayes ((Insultiņš+Airbreak+Adminu Papisa Sākās Gudrības))


Recommended Posts

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Kerijs Hayes


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Uzraksta chalis "Kad būs tera?" - Es pateicu "Tad ka tev pieaugs spārni." :D Sākās ooc insults, aizskāra manas jūtas. +Airbreak's .. 


4. Kā vainas dēļ tas notika : Adminu pazaudēja, un gudrības galvā uzplauka.


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :


http://prntscr.com/j2c0ow



https://failiem.lv/u/juvfh6m6 - veikur tīrs videoklips kur redzams airbreaks.


 


 


P.s.


 


Feik sūdzības nekad netaisu. ;)


Vienmēr uztaisītās sūdzībās otra persona tiek nosodīta.


Par velti nebūtu filmējis.


 


 


 


P.S.


Steam pārdevi jau? 


Ja nē, tad iegādājies to administrātoru..


Varēsi mani atkal heitot, bet ko lai pasaka šeit?


Neprot paslēpt savus hakus. ;)


 


Būs tas pats, kas John Dudass - SIA "Mates Maks" ?


-Liku nodot šo tev, uzreiz izmeti to personu no bandas.. :D :D 


Tev tak galviņa netur līdzi šiem jokiem. xDDDD


  • Upvote 2
  • Downvote 15
Link to comment
Share on other sites

vienkārši atzīsties, ka esi dažas, vai arī vairākas reizes nokritis uz galvas un tāpēc esi mazliet pasists, mēs pieņemsim tevi tādu, kāds tu esi :)


e: wouw, esi ķipa uz mani uzēdies un tagad mauksi tik sūdzības? čali, nebūs tev taisīt fake sūdzības.


tev ka tik kādu iegāzt, savādāk nadziņi niez.


good luck ar savu master montāžu.


aizmirsu piebilst, man ļoti patīk, ka tu tā centies manis dēļ, tas man liek justies labi. :wub:


  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Da reāli zbal tu esi Kurts, tu ar saviem lagiem filmējot nespēj pagreizt peli. Taja video izskatās ka Kerijam ir pings, kā arī viņs lēkā, respektīvi bhopo, un es tur neredzu nekādus hakus. Un beidz likt šitād mūziciņ viģikos, iedos tev copyrights.

Atvainojos par postu, ar lielāko prieku saņemsu Warning Point. Paldies.

Kurtīgais, tak pietiek vienreiz, saproti ka šitāš 50/50 sūdzībām nav pietiekami daudz pierāijumu. Ja pieķer darbībā, iemet sūdzību, nevis šitādu ķepļepu, es varu derēt, ka admins, kas izskatīs sūdzības, pateiks to pašu. Respektīvi, pierādijumu trūkums.

Paldies par uzklausīšanu. :)

#Nost ar aplamībām.

 

E: Btw, kur ir insults ? Un jā, video beigas.. tas bija lame, respektīvi, tas mazais vidosiks, kur kāds dauza galvu, nesaku ka tu, bet kāds ar tik pat lielu IQ līmeni, kā tev. Piedod, es neheitoju, bet tu centies būt maziņš un pūkains, bet tev nesanāk, vienkāŗši nesanāk.

Saproti, visi nevar būt labiņi, balti un pūkaini, un SAMP.LV komūnā, melnā avs esi tu.

Sāksim ar SAMP.LV distrack. Pēcāk Raitas , jeb Jessica's nodiršanu, tad ar M###.L# reklāmu, Āāā un tas hax viģiks, kur sampā izrādijies, kad pameti komūnu.

Un šie CLEO hacks tutorials.. :) Vari nedzēst no YT, visi nokačāti uz PC :D

Edited by kristaps`
+1wp
  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Da reāli zbal tu esi Kurts, tu ar saviem lagiem filmējot nespēj pagreizt peli. Taja video izskatās ka Kerijam ir pings, kā arī viņs lēkā, respektīvi bhopo, un es tur neredzu nekādus hakus. Un beidz likt šitād mūziciņ viģikos, iedos tev copyrights.

Atvainojos par postu, ar lielāko prieku saņemsu Warning Point. Paldies.

Kurtīgais, tak pietiek vienreiz, saproti ka šitāš 50/50 sūdzībām nav pietiekami daudz pierāijumu. Ja pieķer darbībā, iemet sūdzību, nevis šitādu ķepļepu, es varu derēt, ka admins, kas izskatīs sūdzības, pateiks to pašu. Respektīvi, pierādijumu trūkums.

Paldies par uzklausīšanu. :)

#Nost ar aplamībām.

 

E: Btw, kur ir insults ? Un jā, video beigas.. tas bija lame, respektīvi, tas mazais vidosiks, kur kāds dauza galvu, nesaku ka tu, bet kāds ar tik pat lielu IQ līmeni, kā tev. Piedod, es neheitoju, bet tu centies būt maziņš un pūkains, bet tev nesanāk, vienkāŗši nesanāk.

Saproti, visi nevar būt labiņi, balti un pūkaini, un SAMP.LV komūnā, melnā avs esi tu.

Sāksim ar SAMP.LV distrack. Pēcāk Raitas , jeb Jessica's nodiršanu, tad ar M###.L# reklāmu, Āāā un tas hax viģiks, kur sampā izrādijies, kad pameti komūnu.

Un šie CLEO hacks tutorials.. :) Vari nedzēst no YT, visi nokačāti uz PC :D

 

#NostArMultiAcc

 

Tātad, tu man saki, ka man lago samps? -Nop , uzliku pāatrinājumu mazāku, lai var redzēt, kad šī perona izkrien cauri mašīnai ar S0beitu ("map run")

Videoklipā redzams, ka Kerijam pings ir normāls pie 32, bet tu sāc stumdīt šo bezpriģeli savējo, ka personai vidosa redzams pings vairāk kā 150+, vismaz tā izklausās no tavas glupās mutes. ;)

Es sevi neuzskatu par pūkainu vai baltu kā papīru. Man prieks, ka esi saglabājis manus vidosus kā es būtu hakojis pirms vairākiem mēnešiem.

Vecāki par 7dienām vidosi neder priekš sūdzībām, to tu arī zināji?

 

 

Tālāk.. 

Sūdzības nav [50/50] - viss komplektēts un uz visiem 100%..

Tas ka pievēru acis uz taviem izgājieniem pirms laba laiciņa, ka rakstīju par tavu multiku - Tahon4ik Porkeziņ - sūdzību, negribēju iegāzt ar redzamu - "repair haku".

Būtu iegāzis, nebūtu mainijies GSG līderis. <333

 

 

Šeit neiet runa par tevīm, tāpēc atgriezīšos atpakaļ pie sarunas par Keriju Hayes.. ;)

 

Kad biji administrātors piesedzi Rifas, bet viss ir pagriezies otrādies, tagad vairs neesi administrātors un nav kas piesedz?

-Skraidiji man vislaik apkārt ar "/spec", lai tik pieķertu dmojot n shiit. Bet bija arī vairāki atgadījumi, ka tavi iemīļotie faniņi toreiz hakoja, tad biji iemīļotā k##e salīdzinot ar Raitiņu nebija nekādi plusi.

 

 

Atgriežoties pie sūdzības par tevīm var redzēt Map Run haku no S0beita + NonRP izgājienus (šaudot gsg automašīnu un bez ic iemesla viņu pašu, bet pēdējais bija viss labākais hakiņš no tavas puses)

 

 

Kurš tagad tevi aizstāvēs? 

 

((Spēlētāji vienmēr tev dos +like, jo iepriekš viņus aizstāvēji un nesodiji))

  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

ko lai saka, klauns paliek klauns. atvaino, ka sanāca aizskart tavas jūtas, tiešām negribēju.


bet runājot par tēmu, nav man haki cleo mapītē :)


man ļoti patīk, ka tu dēļ sampa, it īpaši dēļ manis tērē savu laiku, lai pierādītu kaut kādu pilnīgāko herņu :)


tavā vecumā ir jādomā par darbu, attiecībām un citām lietām, bet tev galvā ir tikai un vienīgi samps.


lai arī kā, good luck.


next time mazliet vairāk pastrādā pie videoklipa, lai izskatītos kaut cik ticams.


#nostarfakesūdzībām 


  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

ko lai saka, klauns paliek klauns. atvaino, ka sanāca aizskart tavas jūtas, tiešām negribēju.

bet runājot par tēmu, nav man haki cleo mapītē :)

man ļoti patīk, ka tu dēļ sampa, it īpaši dēļ manis tērē savu laiku, lai pierādītu kaut kādu pilnīgāko herņu :)

tavā vecumā ir jādomā par darbu, attiecībām un citām lietām, bet tev galvā ir tikai un vienīgi samps.

lai arī kā, good luck.

next time mazliet vairāk pastrādā pie videoklipa, lai izskatītos kaut cik ticams.

#nostarfakesūdzībām 

 

Neiet runa par hakiem cleo mapītē. 

Iet runa par tavu Airbreak a.k.a Map Run (izskrēji cauri manai mašīnai) - ar šo būtu jāsāk.

 

Dēļ sampa? xD 

Dēļ tevis? :D

 

Tagad jebkuru personu nodošu - apgalvos, ka es to daru "'dēl sampa&patikšanas"?

Sorry man nav noslieces tādas kā tev. ;)

 

Tu saki ka tā ir fake sūdzība? xD

 

Es nekad neesu uztaisijis fake sūdzību. Domā man intresē otru personu iegāzt?

Bet pats atklājies kāda persona vien esi. 

 

#NoHax-NoLife. 

 

P.S.

 

Petiks krāt postus gaidam ko administrātori lems. ;)

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

runājot par to mašīnas izskriešanu, tas var notikt dažādu iemeslu deļ: interneta dēļ, vai arī buga dēļ.


es varu apgalvot, ka man airbreak cleo mapītē nav, kā arī sobeitu nelietoju.


  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kurt... mīļum. Liec sūdzības prastakas, ar tiem editiem neko saprast nevar!

Edited by Kekss*
+1wp Lieks posts // Kekss*
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...