• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Diana


Recommended Posts

Sūdzības par spēlētājiem.


logs.png


 


1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Edvins Neimo


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Diāna Putnina


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Video būs viss redzams.


4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņas.


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)



  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Es tur vel biju,es iegaju auto lai vins nepazustu un kad izskapu tu vairs tur nebiji. Kapec apstadinaji video? Vareji vairak uzfilmet. Tur pat nav dm. Tadus stulbus jautajumus vislaik man uzdevi kad man jau apnika un nelavi rp taisit.Es mos taluma taisiju to rp tu jau neparadiji to kur es atrodos.un spiezot pelites pogu tu vari slept savus stulbos jautajumus uz /do traucejot manu darbu.

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Kā var nebūt Dm? Man auto pats nosprāga?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ka lai es zinu tur nebija video radits nekas kad es savu vai ko dariju tavam auto.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Labi, pieņemsim, ka tu nešāvi, auto nobeidzās tā pat. Galu galā tur ir arī citi pārkāpumi, kurus tu neesi izskaidrojusi, piemēram, kādēļ uzmeti MG su.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Es mosk taluma uzrakstiju to ar bindiem?tu nevari jau zinat ko es dariju pirms atbraucu un kadel uzmetu.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tu neko nebiji bindojusi, jo, ja bindotu, tad čatā būtu redzams. Neko vairs nepostosu, gaidām acc.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kur loģika 100 km tālumā redzēt kad es bind. Aizej pamācies likumus.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

gribu WP :D.........tur ir tira MG zvaigzne........laikam jaiet back CP,lai tadas non erperes var izmest ............piebraucot pie kada vienmer ir jaerpo,savadak neveidojas rp situacija,kaut - /do ''vid registrators darbojas, un /me ''ievada manuali notiekoso policijas datu baze''...,/do 'dati sanemti,personai uzlikts parkapeja status''

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...