• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] Conor Ballas Lideris [Nost ar Lideri]


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Mark Rodriguez

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Ballas Gang Conors

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Hax

4. Kā vainas dēļ tas notika : Vina

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)

 

  

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tur nekads hph nav, pirmkārt tev ir blood modi visādi..

Un iespējams tev arī nolagoja, jo dēļ šitiem modiem bieži vien tā notiek. 

Arī tas, ka tu pie koka stāvi, bieži vien tur visādi bugi ir, tāpat bija Dzintaram , kad BG vadīja. 

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, -Мажор said:

Tur nekads hph nav, pirmkārt tev ir blood modi visādi..

Un iespējams tev arī nolagoja, jo dēļ šitiem modiem bieži vien tā notiek. 

Arī tas, ka tu pie koka stāvi, bieži vien tur visādi bugi ir, tāpat bija Dzintaram , kad BG vadīja. 

Man piedirsas pa WP, bet mēs tevi full hoda hujārijām visi 3 un trāpījām tev 10 reizes un tu saki, ka vainīgi lagi? Iemacies spēlēt slieka ***. Wowow es esmu ballas lideris jebak cik labs bez hakiem nemaku esmu mazs pegiks. Lowaks! 

Edited by Keitija
lieks posts
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, -Мажор said:

Tur nekads hph nav, pirmkārt tev ir blood modi visādi..

Un iespējams tev arī nolagoja, jo dēļ šitiem modiem bieži vien tā notiek. 

Arī tas, ka tu pie koka stāvi, bieži vien tur visādi bugi ir, tāpat bija Dzintaram , kad BG vadīja. 

Tu nopietni?? Tu pats zini kad biju uz jumta un savu pa tevi tev negaja hph .. zel ka neuzfilmeju... man liekas tur var redzet kad trap pa koku un kad ne... Pat 2 reizes trapiju .. Tiri trapiju 2 reizes.. Vecit beidz dirst.... Tev dirsa ir.. kadi mod? Davaj es tev paradisu ka tas neko nemaina..

https://youtu.be/sJarGiV1kQo

 

Man jau liekas ka viss itka ok ne? vai tiesi taja bridi kad savu pa tevi tiesi lag ne?

Link to comment
Share on other sites

Tīrākie modu lagi un servera lagi, cik daudz reizes nav tā bijis, ka ar 1-2 lodēm nepietiek, lai pierādītu hph, tur tas stulbais koks un vēl Tavs hitpoints samodotais, viņam arī pings bija. Tur tak ņehuja nevar redzēt, ko var pīkstēt, dabūjat normālu video kur ir tīri redzams hph, nevis kaut kādu video kur jāanalizē katra milisekunde, lai paskatītos kas un kā. Lag sync, serveris un viss šitas nav vēl līdz pilnam salabots. Nepišaties un ejat gulēt, jau ir pāri 23.

Edited by Keitija
lieks posts
  • Like 1
  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, -Чюзеро said:

Tīrākie modu lagi un servera lagi, cik daudz reizes nav tā bijis, ka ar 1-2 lodēm nepietiek, lai pierādītu hph, tur tas stulbais koks un vēl Tavs hitpoints samodotais, viņam arī pings bija. Tur tak ņehuja nevar redzēt, ko var pīkstēt, dabūjat normālu video kur ir tīri redzams hph, nevis kaut kādu video kur jāanalizē katra milisekunde, lai paskatītos kas un kā. Lag sync, serveris un viss šitas nav vēl līdz pilnam salabots. Nepišaties un ejat gulēt, jau ir pāri 23.

Ko tu te dari slieka? Tu vsp ar riteni un minigun hujārī un spamo čatu. Gejs pret izlietni atsities

Edited by Keitija
lieks posts
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Endiks3 said:

Ko tu te dari slieka? Tu vsp ar riteni un minigun hujārī un spamo čatu. Gejs pret izlietni atsities

Normāli sampix sadusmojis Tevi.

Edited by Keitija
lieks posts
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, -Чюзеро said:

Tīrākie modu lagi un servera lagi, cik daudz reizes nav tā bijis, ka ar 1-2 lodēm nepietiek, lai pierādītu hph, tur tas stulbais koks un vēl Tavs hitpoints samodotais, viņam arī pings bija. Tur tak ņehuja nevar redzēt, ko var pīkstēt, dabūjat normālu video kur ir tīri redzams hph, nevis kaut kādu video kur jāanalizē katra milisekunde, lai paskatītos kas un kā. Lag sync, serveris un viss šitas nav vēl līdz pilnam salabots. Nepišaties un ejat gulēt, jau ir pāri 23.

Tu vispar muti aizveri sikais hackerit.. tu ari lidosi zem bana..

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mark_Rodriguez said:

Tu vispar muti aizveri sikais hackerit.. tu ari lidosi zem bana..

 

Tur jau es nelietoju minigun, es tur lietoju flooderi, nevis minigun. 

Link to comment
Share on other sites

Nu es hujzin vai līderis normāli tā pohujistiski pieļautu hakošanu tīri nepaļijoties, pats sēž pie stūres un otrs ar minigun bliež un nedod pat no hood iziet ārā. Kā admini off tā bg pieslēdz. Nu konor, hujznajet, itkā pāri dvacatkai, kačoks bet ar šo nodarbojies :D

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

low kidd, ar divām lodēm nevar pateikt vai hph, serveris lago, veca spēle, viss gadās. uz vienu terru vecis izslēdzis hakus. im the king u know.

+ pusē no tiem video, tāpat neko saprast nevar. pārbazuši gta ar modiem...

Edited by Keitija
lieks posts
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

jaja, taisat te visadus feikus un lidinaties ar HPH un minigun, tad vel mums kauko dirsat xddd iemacaties zonas atdot puikas

Edited by Keitija
lieks posts
Link to comment
Share on other sites

žēl ka maza intelekta cilvēkiem ir jāizmanto palīgprogrammas 14 gadus vecā spēlē. Nogriez kūsai spalvas BG slieka. man žēl tava drauga, jo gultā ari bez hakiem nevari tikt galā. visu laiku vibrators no pagultes jāvelk ārā.

Edited by Keitija
lieks posts
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Konorix HAX ??? LOL , tu viņam tik 2x trapiji .. :D 

Edited by Keitija
lieks posts
Link to comment
Share on other sites

Pings nav, trāpa 2x.. tas ir tas pats, kas ar paintball. Pašam nesen tā bija.. nevarēju nošaut, jo pa tuvu bija koks.

Link to comment
Share on other sites

Bg haxo. Kā acc off tā tikai ar hax māk, bet bez hakiem neko. Man liekas, ka tur visi kaut kādi sīkie, jo kā nepaņem tā kaut ko sāk lamāties.

Edited by Keitija
lieks posts
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...