• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Karlis_Thompson


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Johnny_Lewis

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Karlis_Thompson 

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Ko tu daudz aprakstīt? BG bez hax neko nevar, tāpat arī viņu biedrs Kārlis, kurš māk tikai ar aimiņu. 

4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa. 

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video) https://failiem.lv/u/nzakf4jd#/view/gta_sa+2018-09-04+13-09-53-166.mp4;play

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Nu tur es neko nesaskatu, jo Kārlis tā teikt ir paraugs mums, ka bez hax jāpaņem terras un viņš šāva no tuvuma... Paskaties YT, ka Karlis terras ņem.. )

Link to comment
Share on other sites

Tu vari noliegt cik gribi, bet tur ir aims. Es reāli izkāpju, skrienu, un pilnīgi visas lodes, kuras tu izšauj trāpa man, neliekas savādi? Es palieku pie sava, tur ir aims, bet žēl, ka vēl nenofilmēju iepriekš, kad mauci vēl trakāk, bet es uzskatu, ka ar šo video pilnībā pietiek. 

Link to comment
Share on other sites

Man jau roks netric, tapec tev ta liekas, spriezot pec vid spele dziegan low fps, mosk tapec tev liekas nesiepejams viss, tu pasties cik tuvu tu man esi ez . Lab gaidam, kad bus TC pietiks huinu dzit.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zilonis ir viens no labākajiem, ja ne labākais šāvējs iekš samp.lv, daudzi domā ka viņam ir aims xd

btw tev tur tosteris, gta sa uz norm fps nevar pavilkt nabags

Link to comment
Share on other sites

Pats baigi varenais atradies, Tev šeit vispār nav jāraud, nabag, ej izraudies citur. Vari aizstāvēt viņu cik gribi. Labākais šāvējs? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Labākais hakeris drīzāk. Viņam ir aims un tas video ir labi redzams, pietiks diskutēt. 

Link to comment
Share on other sites

  • Kāsis locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...