• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Alex_Falcone - ACC savā labā!


Johnny*

Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Johnny_Lewis

2. Administrātora niks spēlē : Alex_Falcone 

3. Pierādījumi par pārkāpumu : http://bildites.lv/a/45mt8hpy#v9mk3mwz

4. Apraksts par situāciju : Izmanto acc savā labā, kamēr mums par ēdienu ir jāmaksā, viņš izmanto savas iespējas, lai varētu paēst par brīvu.

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, flammenwerfer said:

Gabals nokrita no tā ka es paēdu? Man vislaik jāspeco, nav laika strādāt lai nopelnītu naudu. 

nu sitais gan bija labs d;d;;d;;d;d;d;dd;;d var redzet ka izproti lomu speli

Edited by kris͏taps
+1wp
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Janis_Karlsons said:

nu sitais gan bija labs d;d;;d;;d;d;d;dd;;d var redzet ka izproti lomu speli

Paldies par aizrādījumu, lomuspēlniekotāj5000

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu tāpēc jau nevajag izmantot acc savā labā. Nu nevajag šitos attaisnojumus. Atbildēt tu neatbildi, kā arī neticu, ka baigi tur uzmani kārtību. Tā ir tava problēma, nestāsti, ka esi tik aizņemts, ka nevari paēst. Nestāsti, ka nav naudas, gan jau pa pilnam tik ar acc vari ātrāk tikt paēst, kā arī bez maksas, tāpēc izmanto izdevību.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tev sliktāk palika no tā ka es paēdu tur? Tajā ledusskapī tāpat bezgalīgs ēdiens ir. Tev arī ir iespēja par brīvu tur paēst, pārkāp noteikumus = free food. 

Un par to neatbildēšanu vari nestāstīt, atbildu uz visiem reportiem, kuros nav kaut kāds bezjēdzīgs spams vai pilnīgs sūds rakstīts. Protams, ja vien neesmu afk vai ar ko citu neesmu aizņemts. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

neheito manu trauku zanetti, vinc mani par nigeru sauka a man poh, zanetti met jail uz 1 min paedisim kopa

Edited by kris͏taps
+1wp
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Vari muldēt tālāk. Man tas vienkārši nepatīk, mēs pa naudu pērkam, kamēr tu izmanto acc, lai varētu paēst par brīvu. Ja jau izmanto savu statusu, lai paēstu, kas zin ko vēl tu dari. 

Smiekli nāk, visi šie draudziņi tavi, kas Tevi aizstāv. Beidzam chat, es savu esmu pateicis, gaidam administratoru slēdzienu. 

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Vo vo ko var piesēties jums žēl ēdiens vai? visiem patīk uz haļavu cietumā parīt iedomājies reālu dzīvi ir kafejnīca ar atvērtām durvīm un rinķī neviena nebūtu un tur stāv kaudzes ar picām tu neieietu paņemt?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vane, taka tādas meitenes, ierauga admins ieiet paēd, un turpina adminēt, uzreiz raudāt sākat... Vismaz viņš ir aktīvs, vislaik adminē, būtu jums pilns serveris ar hakeriem tad redzētu, tāpec labak aizveraties...

Link to comment
Share on other sites

On 9/11/2018 at 8:25 PM, Johnny* said:

Vari muldēt tālāk. Man tas vienkārši nepatīk, mēs pa naudu pērkam, kamēr tu izmanto acc, lai varētu paēst par brīvu. Ja jau izmanto savu statusu, lai paēstu, kas zin ko vēl tu dari. 

Smiekli nāk, visi šie draudziņi tavi, kas Tevi aizstāv. Beidzam chat, es savu esmu pateicis, gaidam administratoru slēdzienu. 

Tev ir iespēja pārkāpt noteikumus tīšām, lai tiktu cietumā un arī bezmaksas paēstu. :)

Edited by kris͏taps
johnny*, zanetti, rajona puika un dzonijs saņem pa 1wp.
Link to comment
Share on other sites

Administratori lielāko laika daļu pavada /spec, kur visu laiku nāk nost izsalkums un tas ir diezgan kaitinoši, kad Tev ir jāiet ārā no speca jāskrien, kaut kur un jātērē nauda it īpaši esi maz līmeņa admins un esi nekurienē . Principā vispār noņemt izsalkumu, kad esi specā, jo tas diezgan pamatīgi traucē, jo dažreiz kad Tu izej no speca uzraksta vel 10 /report ka neesi kaukto redzējis vai specojis :D Kā arī daudzi domā, ka admineim nauda no dirsas nāk, bet bieži vien esam nabagāki pa spēlētājiem. Es domāju, ka Alexis šoreiz to darīja, lai varētu ātri paēst un netraucēt specu, kā arī netērētu naudu kuras viņam nav :) Šoreiz piedosim, bet labāk nākamreiz aizej paēst uz ēstuvi, jo īsti smuki tas tā tomēr nav. 

  • Like 1
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...