• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba]Diego_Quarz (Iesaku izlasīt visiem samperiem)


BoBix

Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē :Rembo_Carizzo

2. Administrātora niks spēlē :Diego_Quarz

3. Pierādījumi par pārkāpumu :http://www.bildites.lv/a/4dgbxe36#2xr25yjf (screen iesūtija Rickie_Carizzo)

apelācija-

 

4. Apraksts par situāciju :Es domāju, ka lielākoties šajā sakarā neviens no citiem administratoriem nevar darīt, bet es šo rakstu, lai pievērstu citu uzmanību. 

Es zinu, ka šis administrators ir pircis savu statusu, bet vai tiešām ir jārada šāda attieksme. Rodas jautājums, cik ļoti daudz Kovas kungs ir gatavs pārdoties?

Jo ir jāsaprot, ka šāda attieksme nebūtu jābūt no administratoru puses. Šajā gadijumā, tas ir par bana apelācijas pierādījumu ievietošanu. Es domāju, ka ja es

ievietoju bana apelāciju, tai būtu jādod atbilde pēc iespējas ātrāk, bet šis administrators uzskata, ka tas ir jānovelk līdz pēdējam (Redzams in screenshot)

Es saprotu, ka ir dotas šīs 48h, kas noteikti ir par daudz un pavisam noteikti pietiktu ar 24h. Jo šajās 48h un + līdz dota galvenā administratora

atbilde par bana patiesumu, es varu pazaudēt māju,bizz,garāžu u.c. Šajā gadijumā, Manuprāt, šis adm strādā, ja tā var teikt, savās interesēs un palīdz

kā mēs zinām, pirktajai mafijai -SYY. Varbūt kāds cits administrators var izteikties godīgi par šo situāciju? Nelienot ānītī. Paldies!

(Ceru, ka Kovas kungs arī saprot, ka ar šādu attieksmi, atkal varēs atgriesties pie max 24 cilvēkiem ig)

 

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
8 minutes ago, Normunds. said:

Viņam laiks ir 48 stundu laikā iemest video. Ko var stresot? Gan ieliks.

Ja tu būtu izlasijis, tad saprastu par ko es "stresoju" XD

No Owena šito negaidiju

Es saprastu, ka viņš butu off, vai es to apelāciju iemestu pēc vairākām dienām.

Bet es apelāciju uztaisiju uzreiz kā banu dabūju, un viņš vel pectam nosēdēja

vairākas h ig :)

Link to comment
Share on other sites

On 9/21/2018 at 8:03 AM, Mr.Unknown said:

jus zbal katru dienu iemetu kadu Lm jail spamojas report "Beidz piesegt syy" visu laiku raudat besi ara rejali pateicu 1d 23h 59min lai pakaitinatu jus :D

Es atvainojos ka iejaucos, bet adminam nevajadzētu pēc saviem uzskatiem kādu kaitināt, jo tu viņam nepatīc, kad adminē, jabūt visiem spēlētājiem vienādiem un ja ir iespēja, tad jāatbild uz apelāciju pēc iespējas ātrāk, lai spēlētāji justos ieraudzīti un vēlme spēlēt, nevis kad viņiem liek kaut ko gaidīt gandrīz vai 2 dienas, un no taviem vārdiem spriežot vel speciāli.

Tākā viņs ir vel citas mafijas biedrs, vajadzētu izrādīt lielāku atsauksmi, lai nerastos šādas domstarpības. Vārdu sakot, kā adminam es uzskatu, tā nav jārīkojas.

  • Like 1
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...