• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Zigfrids_Mundrais un Zigmars_Drebelis


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Gatis Zelts

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :  Zigfrids_Mundrais un Zigmars_Drebelis

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Video var redzet ka iznaku no domes un mani nošauj DM ( IC man ar viņu vispār sakara nav, nepazīstu IC iemesla viņam mani nogalināt nav , tikai un vienīgi OOC  jo tiku par līderi , var redzet kā forumā nomelno un tā tālāk , katru reizi kad viņi un es esmu ON viņi brauc un gaida mani , tagad izdomāju nofilmet) Un protams MassCS jo nu divi kautkadi parasti džeki terorizē mēru pie domes kur ir kameras  , apmīž  , nu kur kas tāds redzēts RL .

4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņu 

5. Pierādījumi par Pārkāpumu :

 

Link to comment
Share on other sites

vai vai gati, pec tam tiks ielikta suudziba kur tu rp avoido, tevi zigfrids notrieca ar mashinu, tu pieceelies un aizskreji projam, varesi veel 2 dienas pasedet zem bana :DDDD 

+ tu zigfridu atteici domee par apsargu deelj OOC iemesliem, bet nu kaa velies, IC tagad zigfrids centas atriebties, un par cik tu nevelejies rpot kaa tevi notriec ar masinu un visu laiku skraidiji projam, vins vienkarsi tevi noshaava

sis liecina par to kapec par liideri nebutu japienem tie kuriem ir vienkarsi vairak posti, jo acimredzot tu rp vispar nesajedz draudzin dargo 

XMakAxkDS_WBk0VaqCmoyw.png

XMakAxkDS_WBk0VaqCmoyw.png

XMakAxkDS_WBk0VaqCmoyw.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, drebonis said:

vai vai gati, pec tam tiks ielikta suudziba kur tu rp avoido, tevi zigfrids notrieca ar mashinu, tu pieceelies un aizskreji projam, varesi veel 2 dienas pasedet zem bana :DDDD 

+ tu zigfridu atteici domee par apsargu deelj OOC iemesliem, bet nu kaa velies, IC tagad zigfrids centas atriebties, un par cik tu nevelejies rpot kaa tevi notriec ar masinu un visu laiku skraidiji projam, vins vienkarsi tevi noshaava

sis liecina par to kapec par liideri nebutu japienem tie kuriem ir vienkarsi vairak posti, jo acimredzot tu rp vispar nesajedz draudzin dargo 

XMakAxkDS_WBk0VaqCmoyw.png

XMakAxkDS_WBk0VaqCmoyw.png

XMakAxkDS_WBk0VaqCmoyw.png

+

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, drebonis said:

vai vai gati, pec tam tiks ielikta suudziba kur tu rp avoido, tevi zigfrids notrieca ar mashinu, tu pieceelies un aizskreji projam, varesi veel 2 dienas pasedet zem bana :DDDD 

+ tu zigfridu atteici domee par apsargu deelj OOC iemesliem, bet nu kaa velies, IC tagad zigfrids centas atriebties, un par cik tu nevelejies rpot kaa tevi notriec ar masinu un visu laiku skraidiji projam, vins vienkarsi tevi noshaava

sis liecina par to kapec par liideri nebutu japienem tie kuriem ir vienkarsi vairak posti, jo acimredzot tu rp vispar nesajedz draudzin dargo 

XMakAxkDS_WBk0VaqCmoyw.png

XMakAxkDS_WBk0VaqCmoyw.png

XMakAxkDS_WBk0VaqCmoyw.png

tātad,  Tas ka piecēlos un aizskrēju prom būs vairāk PG  , Un es Tavu Zigfridu neesu pieņemis un neesu ticies ar viņu tāka  runaja  mans panelis , un IC jus man bez iemesla pišaties klāt kopš dabuju lideri jau pirmajas 5min bijāt klāt , kautkā visu laiku MassCS jums , kautko publiska vietā meru saķert tur kautko censties izdarīt , loģika nulle , tagad  aizej uz Rīgas Domi un izdari to RL ko dari te , tas ir Roleplay vecīt  , tad es Tev ticešu ka tas ir normāli , amatpersonai visu laiku čakarēties klāt !

Link to comment
Share on other sites

Tu kā amatpersona stāvi stacijā ar deagle, braukā ar roleri, BEZ APSARDZES. Ja istaja dzive tu sita dariti ka amatpersona tev arī piepistos kāds klāt. Tas ir tik normāli, ka politiķim piekasās kāds.

 

Link to comment
Share on other sites

atradusies amatpersona, ja reiz gribi parunat par isto dzivi kur tu esi redzejis nilu ushakovu vienu pashu staigajam pa rigas centraltirgu veel ar pistoli rokaas? 

padoma ar savu galvu vienreiz pirms taisi sitadas sudzibas 

 

ja MEERS staigatu bez apsardzes, tad JEBKURS varetu meginat vinu nolaupiit, tas ir logiski. 

vienalga vai pie domes vai pie vieteeja veikala, ja taada izdeviba ir, tad kaads kuram to vajag, to ari meginas izdarit

vajadzeja rpot, ka tiki notriekts un nekas sads nebutu noticis, butu interesants roleplay bijis, nevis tavas asaras interneta

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, drebonis said:

atradusies amatpersona, ja reiz gribi parunat par isto dzivi kur tu esi redzejis nilu ushakovu vienu pashu staigajam pa rigas centraltirgu veel ar pistoli rokaas? 

padoma ar savu galvu vienreiz pirms taisi sitadas sudzibas 

 

ja MEERS staigatu bez apsardzes, tad JEBKURS varetu meginat vinu nolaupiit, tas ir logiski. 

vienalga vai pie domes vai pie vieteeja veikala, ja taada izdeviba ir, tad kaads kuram to vajag, to ari meginas izdarit

vajadzeja rpot, ka tiki notriekts un nekas sads nebutu noticis, butu interesants roleplay bijis, nevis tavas asaras interneta

Tu Vari man te liet visādas basņas kadas vēlies , bet to ka jums ir Mass CS vienmer ka piepisaties man tas ir fakts , un IC iemesla jums nav taka nedirs daudz un turpini raudāt ! Gribejāt tik mēra amatā papisāt teiksim vēlešanās  , tgd kads RL konkurents galina nost otru kandidātu?  Ne sūda

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...