• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdsība[Diego] #NostArXujarz?


BoBix

Recommended Posts

#NOSTARXUJARZ

#PRETPIRKTIEMADMINASTATUSIEM

#PRETHAX

Rembo_Carizzo

Ir

Ir

Nedaudz par to, kā notiek pistie /mafbizz, kopš mūsu seksīgais piecpadsmit Gadnieks iekš admina statusa.Beidzās skoliņa, puik piesēžas pie pc, un speco Lm. Samet Lm jail par pg uz h, lai nevar savākt cilvēkus, jo pretēji syy pazaudēsies. Kā zināms kopš Xujego_Xujarz Admins, pārsvarā syy nezināma iemesla pēc, iegūst visas zonas.  Un pēc kara uzreiz lielākoties, dēliņš ir off. Kāpēc? Multiacc? Agrāk biji aktīvāks, bet kopš esi admins, tas ir mainijies.

 

Šoreiz par pg, jo nedaudz palēkāju ar moci pa kalniem. Es nedomāju, ka par tādu sīkumu uz h jāmet. Protams, ka

ka tas ir tik tāpēc, lai syy būtu ez kari. Jo es kā leaderis nevaru savākt cilvēkus iekš jail

 

Es saprotu, ka ir kruti, ja tavai mafijai ir visas zonas, bet zūd jēga mafijām. Zūd jēga piedalīties karā, ja

tu esi darijis visu kā vienmēr, bet kopš šis admins.... Nevari zināt kad un par ko tiksi jail. 

Cerams arī kādreiz pats mazais izaugs no šitā. Un sapratīs, ka jautrāk būtu, ja karos varētu būt noteikumi arī syy. Bet, manuprāt, tu paliksi ātrāk bez admina statusa :)

https://failiem.lv/u/z7wat8m9#/view/IMG_20181010_170100.jpg

  • Upvote 4
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Kad kova buus back vinsh nopeers to diago tā kartigi!!!

#nostargameplaypisejuhurajzdiago

Edited by kris͏taps
+1wp
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

 

1 hour ago, Mr.Unknown said:

nu domaju ja nolecot no prominades ar moci un prost talak aizbraucot ir pg :D

Un pēc kara uzreiz lielākoties, dēliņš ir off. Kāpēc? Multiacc?

skatos Vinas melo labak pec kara

 

Tev jau sāk rēgoties XD 

1 hour ago, Kristaps_Slotiņš said:

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD , Woaw  lows esi lows paliksi :DDDDDDDDDDDD

 

Neko darīt

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rembo Ko tu te raudi ?:DD

1. Pašam  tev ir Multi acc  :D

2. Vairaki uztaisiti forumi :D

3. tavs #PRETHAX // veci tu pats haxo :D

4. Piedod es tavu Valodu nesaprotu http://prntscr.com/l4sz98  un ši bilde gogigi sakot ir vnk Autisma pakape 100% https://failiem.lv/u/z7wat8m9#/view/IMG_20181010_170100.jpg

 

Un tu vel te kaut ko raudi :D nevari pacelt mafiju uzreiz sanak kad Vanagam ir feiks ja ?:D tev laba logika meitene 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ā

Man šim forumam neatjaunojās agrāk parole, tpc ir vēlviens...

Man tev savu gta mapīti atsūtīt?

Piedod, saulīt. Tu šobrīd runā tā, itkā tās būtu tikai manas domas.

 :) Un kompliments skaists

 

Nedaudz tiem retardiem, kuri nesaprot. Šis jav vairs nav nopietni. Tāpat šeit nekas nemainīsies. Manuprāt, admina statuss ir pēdējais ko vajadzētu pārdot. Tas ir nožēlojami

Bet nu, katrā jokā ir sava taisnība ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12h, lai izlabotu sūdzības virsrakstu un saturu pēc parauga. Pretēji, sūdzība tiks aizvērta.

@RemboLow +2wp - offtopic, @Santiago +1wp - lieks posts, @Kristaps_Slotiņš +1wp - lieks posts.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...