• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Freddy_Leenan, Marcis_Kalnins PG, NonRP


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Dave_Bukster

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Freddy_Leenan, Marcis_Kalnins

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Karoče man dzenās pakaļ viņi jo neapstājos pie robežas , blakus upei man noplīsa auto , es skrēju uz upi , viņi man ar tazer iešauj, noerpoju , pēc neilga laiciņa turpinu skriet uz upi. Viņi, kamēr biju 'tazer efektā', nekādus rokudzelžus vai ko citu nelika. Un cik es zinu , ir iespējams pēc trieciena ar elektrošoku vēl veikt kustības, protams , spēks ir uz pusi mazāks. Nu re , upe man bija blakus , tādēļ spēks man vēl bija. Tās ir manas domas par šo. Nu tad upē turpinājās viss pasākums , visi ieleca upē , Fredijs bez RP uzmet man /cuff , tik pēc /cuff Noerpo , tad Fredijs pasaka , lai /su uzmet un Mārcis uzreiz klausa un uzmet man /su, kas arī ir PG un MG zvaigzne. Kā gan , viņš būdams ūdenī, var man zvaigzni uzmest? Labs ir , bija man cuffs visu laiku kamēr ūdenī biju , zvaigzne man tika uzmesta , skābeklis beidzās un nomiru, līdz ar ko attapos LSPD iecirknī. Pēc kādām divām minūtēm , abi , arī Edijs_Groove,  atskrēja pie manas cietuma kameras un sāka dejot. Kā arī Fredijs centās mani piekukuļot, lai sūdzību nemetu, kas man likās ļoti smieklīgi. 

4. Kā vainas dēļ tas notika : Freddy_Leenan, Marcis_Kalnins

5. Pierādījumi par Pārkāpumu :  https://failiem.lv/u/tjvecukd . Pirmajā bildē ir redzams , kā Fredijs uzmet NonRP /cuff , nākošajā ir redzams , ka noerpo tikai pēc /cuff, trešajā bildē Fredijs saka, lai /su met un pēdējā bildē ir redzams, kā Mārcis uzmet /su.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...