• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Freddy_Leenan


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Anthony_Vegas

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Freddy_Leenan

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Tātad es piebraucu pie policijas, kas pārbaudīja vienu cilvēku.  Ella apteica, lai mēs ejam prom, bet tā ir publiska vieta es drīkstu atrasties uz ielas un skatīties kā apcietina/pārmeklē cilvēku. Pēc dažām sekundēm vnk pilnā hodā iebrauc Freddy izkāpj arā un uzliek man un vēlvienam no gsg zvaigznes par nepakļaušanos. Nu tad viņi tur sāka ar gsg čuvaku šaudīties

4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : https://prnt.sc/lu6fvk

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Vegas said:

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Anthony_Vegas

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Freddy_Leenan

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Tātad es piebraucu pie policijas, kas pārbaudīja vienu cilvēku.  Ella apteica, lai mēs ejam prom, bet tā ir publiska vieta es drīkstu atrasties uz ielas un skatīties kā apcietina/pārmeklē cilvēku. Pēc dažām sekundēm vnk pilnā hodā iebrauc Freddy izkāpj arā un uzliek man un vēlvienam no gsg zvaigznes par nepakļaušanos. Nu tad viņi tur sāka ar gsg čuvaku šaudīties

4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : https://prnt.sc/lu6fvk

Persona tika aizturēta par bēgšanu + pretošanos, tika pielietots spēks. Šī persona apdraud dzīvību pārējiem. Pats atzīsties ,ka pretojies. Un kā pietecīgam San Andreas štata pilsonim tev bija pilnīgi jāpakļaujas valsts ierēdnim, vai tad ne tā,bet ko tu te dari braukā ar savu skūterīti apkārt? Izskatās par CS. 

VĒLOS,LAI IZSKATA SŪDZĪBU VISI ADMINI IZŅEMOT ZIMENTĀLI,ZINU KA VIŅA IR TEV DRAUGS,JO PIRMAIS ,KO VIŅA MAN TEICA PAR TO ,KA ES MG DARĪJU,PATEICU LAI PIERĀDĪJUMUS LIEK FORUMĀ NEVIS SKYPE.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kāds sakars tagad par aizturēšanu? Tas, ka es stāvot uz ceļa un skatos kā policija strādā ir noziegums? Skatoties es apdraudu dzīvību? Es pretojos? Nezinuāju, ka skatoties policiju darbībā ir pretošanā. Wow tu čali esi vnk BOMBA.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Vegas said:

Kāds sakars tagad par aizturēšanu? Tas, ka es stāvot uz ceļa un skatos kā policija strādā ir noziegums? Skatoties es apdraudu dzīvību? Es pretojos? Nezinuāju, ka skatoties policiju darbībā ir pretošanā. Wow tu čali esi vnk BOMBA.

Ar rolleri braukt apkārt "Bīstamam noziedziniekam", tevi brīdināja , nepakļāvies dabūji pisdi.

Man jau vienalga,bet tu rl dzīvē tā darītu? Pilnīgs CS

Link to comment
Share on other sites

WOW. Ar katru reizi šokē vairāk un vairāk. Viņš jau tika pārmeklēts utt. Viņš ko man izdarītu ar dzelžiem uz rokām????? Publiskā vietā var atraties kur grib.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vegas said:

WOW. Ar katru reizi šokē vairāk un vairāk. Viņš jau tika pārmeklēts utt. Viņš ko man izdarītu ar dzelžiem uz rokām????? Publiskā vietā var atraties kur grib.

Bļag es publisku vietu nosauktu tavas mammas gūltu. Chatt off,es negribu strīdēties ar bērniem.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

:D Dzīvoklis jau ir prīvātā telpa. Bet iela ir publiska pa  to var iet, skriet kurš grib.  Ā cik zinu vārdu gulta raksta bez garumzīmes tavai zināšanai. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...