• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Freddy Leenan


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : David Baker

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Freddy Leenan

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Stacijā pieeju pie policijas auto, tajā sēž policists kuru uzrunāju. Nesapratu, ko saka policists, pēc tam ļoti rupji policists nolamā mani manas valodas lamu vārdos un bez iemesla uzliek rokudzelžus. Sēžot mašīnā... 

4. Kā vainas dēļ tas notika :

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video) http://bildites.lv/a/pq8ybu2g#9d9vauzr

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Milyons said:

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : David Baker

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Freddy Leenan

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Stacijā pieeju pie policijas auto, tajā sēž policists kuru uzrunāju. Nesapratu, ko saka policists, pēc tam ļoti rupji policists nolamā mani manas valodas lamu vārdos un bez iemesla uzliek rokudzelžus. Sēžot mašīnā... 

4. Kā vainas dēļ tas notika :

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video) http://bildites.lv/a/pq8ybu2g#9d9vauzr

Ohuel jobanais pidar tbi gey, krievu valodu iemācījies, es izkāpu kā arī tev uzliku rokudzelžus , tu log off , man ir ss gaidi vrit bus pieradijumi par tavu log off

https://imgur.com/a/rsLHCVi

Pierādījumi par LogOFF, RP Avoid - es tevi /cput un tu pazudi ? Nav dīvaini?

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Legenda* said:

Ohuel jobanais pidar tbi gey, krievu valodu iemācījies, es izkāpu kā arī tev uzliku rokudzelžus , tu log off , man ir ss gaidi vrit bus pieradijumi par tavu log off

https://imgur.com/a/rsLHCVi

Pierādījumi par LogOFF, RP Avoid - es tevi /cput un tu pazudi ? Nav dīvaini?

cyka idi nahui dalboeb - ļoti adekvāta atbilde no menta, kad mirstīgais pasaka, ka nesaprot ko saka ments. Es atbildu tieši tādā pašā stilā, kādā tu man pirmais uzrakstīji. Policists drīkst šādi runāt, bet kad mirstīgais pasaka kautko diezgan identisku- par to ir cietumsods? Dzīvē nedod cietumsodu, ja nolamājās, vai ja atbild mentam lietojot leksiku, kuru viņš pats ir uzsācis.

Par logoff runājot - izleca youtube paziņojums un izmeta uz desktopa, gāju atpakaļ un tu biji sācis braukt, mani izkikoja. Labi vien ir, ka izkikoja, atsēdēju jau 40 min iepriekš par mg zvaigznēm no tevis un drive by nošaušanu bez iemesla, kautgan ķēri draugu, un man sakara nebija.

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Cyka idi *** dolboeb

*** ej *** dauni/stulbeni

Nav police abuse? 

Lar log off dabusi banu ari

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Legenda* said:

Cyka idi *** dolboeb

*** ej *** dauni/stulbeni

Nav police abuse? 

Lar log off dabusi banu ari

To tu vari jautāt sev... Tas bija teksts ko man pateici būdams ments pēc manas valodas barjeras paziņojuma. Acīmredzami tev šī valoda sveša nebija, nezinu kādēļ šādi rīkojies.

Nav human abuse? 

Par logoff, kā tu vari faking pierādīt, ka mani kāds no stacijas carDMeriem cuffotu kautkur nebija aizstūmis, un tu vienkārši pagriezi skatu, lai mani neredzētu? Lai pierādītu logoff ir vajadzīgs video kurā cilvēks izzūd no spēles, ar screenu nevar pierādīt logoff vecīt.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Milyons said:

To tu vari jautāt sev... Tas bija teksts ko man pateici būdams ments pēc manas valodas barjeras paziņojuma. Acīmredzami tev šī valoda sveša nebija, nezinu kādēļ šādi rīkojies.

Nav human abuse? 

Par logoff, kā tu vari faking pierādīt, ka mani kāds no stacijas carDMeriem cuffotu kautkur nebija aizstūmis, un tu vienkārši pagriezi skatu, lai mani neredzētu? Lai pierādītu logoff ir vajadzīgs video kurā cilvēks izzūd no spēles, ar screenu nevar pierādīt logoff vecīt.

Chatt off ,gaidam ACC, log off tika noskrīnots,pierādījumi ir.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Legenda* said:

Chatt off ,gaidam ACC, log off tika noskrīnots,pierādījumi ir.

Čalīt, tu nevari noskrīnot brīdi, kad spēlētājs pamet spēli :D ja vien tu neesi admins, un tev čatā pierādās šis info.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Milyons said:

Čalīt, tu nevari noskrīnot brīdi, kad spēlētājs pamet spēli :D ja vien tu neesi admins, un tev čatā pierādās šis info.

Es tevi /cputoju , un tu kaut kur pazudi , neizskatās kaut kā dīvaini? Secound intervāls normāls , bet tomēr , salīdzinot ,ka tev cuff bija pie manas mahas , tev tur bija jābūt ar Cuff, šā vai tā tev būs bans par Log OFF

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Legenda* said:

Es tevi /cputoju , un tu kaut kur pazudi , neizskatās kaut kā dīvaini? Secound intervāls normāls , bet tomēr , salīdzinot ,ka tev cuff bija pie manas mahas , tev tur bija jābūt ar Cuff, šā vai tā tev būs bans par Log OFF

Labi, pieņemsim :D neko nepierādīji, bet pieņemsim.

Tagad pamēģini pierādīt, ka mani pieņemsim, ka neizkikoja. Tev ir jābūt adminam lai redzētu faktu, ka spēlētājs ir izgājis, vai ticis kikots.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...