• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Karlis_Thompsons


Vegas

Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Anthony_Vegas

2. Administrātora niks spēlē : Karlis_Thompson

3. Pierādījumi par pārkāpumu : Izmanto savu admina statusu, lai vieglāk policijai.

4. Apraksts par situāciju : Karoč braucu ar fūri pa SF-LV tiltu. Pēkšņi no muguras brauc Zintis_Thompson. KKo caur /m tur man saka, lai auto tur apturu, tad vins ieskrēja kok'ā un jua pēc 1 min ar adminu Kārli_Thompson abi sašauj manu mašīnu, kaut policija rl šauj tikai pa riepām. Tad mēs tur strīdējāmies, dirsāmies kkā tā, bet vēlāk vnk Kārlis iemet mani jailā. Rpavoid + CS. Viņš nevienu rp komandu neizpildīja, ne stiklu izsita ar steku neko vnk pohujā iejailoja. + vēl tas Zintis ir viņam draugs lkm un viņi izmanto to, ka ir menti un uzspļauj visam un Zintis izmanto Kārli, lai tik kādu iejailotu vai nobanotu. Ja var izmest to Zinti no Policijs

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mes tevi keram un tu saki grustit mus, Zintis saka saut un sasava tavu mahu. Mes meginajam veidot situvaciju, a tu tikai ooc runaji un dirsi, ka nelaujam stradat. Tapec ieliku tevi jail, jo tev nebija nekada intrese, ar mums taisit rp situvaciju.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Vot pats uzrakstīji, ka jums nebija interese sākt rp situāciju. Jūs pat nesākāt viņu taisīt. Jūs nepiegājāt pie mahas, neizsitāt logu ar steku un tad neattaisījāt durvis, tikai tad, ja es nepakļautos tad tas būtu rpavoid nevis vnk pēc paša vēlmes izdomā kkādu huiņu. 

Link to comment
Share on other sites

Vēlreiz Tompsonam uzdirsīsi, likšu ostīt sava kaķa mīzeļus, jenot.

Edited by Keitija
lieks posts
Link to comment
Share on other sites

Screens

Tu vispār nereaģēji uz nekādu RP, mēs tevi brīdinājām par OOC chat off vai jail, tu tikai turpināji kkādu bezsakaru runāt..

Edited by Keitija
iesaistīts
Link to comment
Share on other sites

On 12/18/2018 at 5:40 PM, Thompson said:

Mes tevi keram un tu saki grustit mus, Zintis saka saut un sasava tavu mahu. Mes meginajam veidot situvaciju, a tu tikai ooc runaji un dirsi, ka nelaujam stradat. Tapec ieliku tevi jail, jo tev nebija nekada intrese, ar mums taisit rp situvaciju.

Jus rly shavat vinu tikai tpc, ka vins grustija jus? :D Es nevienu neaizstavu un nevelos, lai kads ciestu seit, bet, manuprat, dzive ta nenotiek.

Ja pa riepam, tad chill. Vismaz sija serveri :D  Jo te nav citu veidu ka riepas pardurt

Edited by Keitija
lieks posts
Link to comment
Share on other sites

Nedirs virsu Thompson viņi visu dara ka vaig, tu nekad neiesaisties RP situvacijas.

Edited by Keitija
lieks posts
Link to comment
Share on other sites

On 12/18/2018 at 10:18 PM, ZINTIS0 said:

Screens

Tu vispār nereaģēji uz nekādu RP, mēs tevi brīdinājām par OOC chat off vai jail, tu tikai turpināji kkādu bezsakaru runāt..

a no jums bija kāds rp?? Logu izsitāt uzvilkāt no mahas, lai izturētu?? Kur man bija rpavoid? No rp ne smakas no jūsu puses arī.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Vegas said:

a no jums bija kāds rp?? Logu izsitāt uzvilkāt no mahas, lai izturētu?? Kur man bija rpavoid? No rp ne smakas no jūsu puses arī.

Screen

Nē, mēs nemēģinājam neko darīt ar RP...

Patīk, kā mēs jau tevi esam izvilkuši no auto ar rp un tu uzraksti /do mašīna būtu aizslēgta..

XD

Cmon, cik tu vari čīkstēt visu laiku, savu sodu jau esi atsēdējis, es vairs neesmu policijā, cik tev ir gadu?

E: Man ir visi nepieciešamie pierādījumi, tev pat nav jēgas mēģināt kaut ko pierādīt.. :*

Link to comment
Share on other sites

Jau tev teicu, ka man 8 gadi. Nu iemet to viģiku un parādi kur jums taisnība.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...