• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība]Vairāki pārkāpēji


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Edvins Neimo

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Tommy Cash, Artis Vegatti, Melnuks Howard. 0:07  sec redzams Lauris Brendon, kurš nedaudz vēlāk ar M4 sašāva auto.

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : CarDM+DM pēc mafbizz.

4. Kā vainas dēļ tas notika :

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video) https://failiem.lv/u/5tpg8bn8#/view/Grand+Theft+Auto++San+Andreas+2019.01.03+-+18.43.43.05.DVR_Trim.mp4;play

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mēs uzvarējām, respēktīvi uzskatījām tevi par potencionālo ienaidnieku. +jums abiem ir CS, jo jūs ielīdāt svešas mafijas teritorija. Reālajā dzīve, ielīstu svešas mafijas zonā tu būtu sen dead. Un ko tu tur darīji? Beidzās Karš piss prom no turienes, bet tu huj ,tāpat tur lien.

Respektīvu uzskatu šo sūdzību par aplamu, jo zona ir mūsu un mums ir tiesības jūs tur novākt. Ja piemēram es tur būtu viens ,jā nu nejau 5+ gabaliem 2 lēks virsū

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Melnukss said:

Mēs uzvarējām, respēktīvi uzskatījām tevi par potencionālo ienaidnieku. +jums abiem ir CS, jo jūs ielīdāt svešas mafijas teritorija. Reālajā dzīve, ielīstu svešas mafijas zonā tu būtu sen dead. Un ko tu tur darīji? Beidzās Karš piss prom no turienes, bet tu huj ,tāpat tur lien.

Respektīvu uzskatu šo sūdzību par aplamu, jo zona ir mūsu un mums ir tiesības jūs tur novākt.

Šis ir samp.lv, kur jailo par to, ka veic DM pēc kara :) Visu laiku tā ir bijis, tajā teritorijā pa dienu iebrauc 4+nelegālas orgas, visus liek jail par CS? Karš ir ooc pasākums.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Eazy said:

Šis ir samp.lv, kur jailo par to, ka veic DM pēc kara :) Visu laiku tā ir bijis, tajā teritorijā pa dienu iebrauc 4+nelegālas orgas, visus liek jail par CS? Karš ir ooc pasākums.

OOC? :D Es jau 6 vakarā 20 mīnūtes tevi no vietas sist nebraucu katru dienu. Tu IC karo Nevis OOC(Par noteiktu biznesu), un nav teikts ,ka es tevu tur nedrīkstēju novākt. Tu padomā loģisķi, kur tu līdi. Pietam kad redzi ka Mafija ,kam pieders šis bizness tur ir . Tu reālā dzīvē līstu iekšā, tur kur pretinieku ir dahuja (Atvainojos par izteicienu) ?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Melnukss said:

OOC? :D Es jau 6 vakarā 20 mīnūtes tevi no vietas sist nebraucu katru dienu. Tu IC karo Nevis OOC(Par noteiktu biznesu), un nav teikts ,ka es tevu tur nedrīkstēju novākt. Tu padomā loģisķi, kur tu līdi. Pietam kad redzi ka Mafija ,kam pieders šis bizness tur ir . Tu reālā dzīvē līstu iekšā, tur kur pretinieku ir dahuja (Atvainojos par izteicienu) ?

Ooc pasākums, jo atļauts pārkāpt visus noteikumus, izņemot hax, ja būtu ic, tad - tevi nošauj - viss, spele beigusies, vairs nevari tur braukt...

P.S. Tu lasīt proti? Es uzrakstīju, ka tas ir ooc pasākums nevis notiek ooc -_-

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Eazy said:

Šo var TC, sen jau ir sodīti pārkāpēji, daži pat banoti.

pēc autora lūguma slēdzu ciet sūdzību.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...