• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sudzība acc pw


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Cortez Ramzze

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Fernando_Cassel / Arthur Mayer

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Tātad b ija situācija, ka Vg visu laiku ar savu auto capture iespamo mūs, un ja mūsu spams ir tad viņi spamo sevi. Pēc ta iegāja spelētājs - Lideris VLA lai iznjemtu naudu, un mēs iespamojām . Pēc ta Vagīnas domāja, ka mēs ķipa paprasam VLA līderim lai ienāk, un Vagosi visu laiku brauc pie mums uz hood tik padirsties... Denijs par savu lideriiti uztraucās, un baidās papist, un baigi nervozē. Pēc ta kad hood mēs stāvam un runnājam pienak Fernando un pasaka manu pw no IG , tas sanak , ka ir ielauzies manā gmail, vai kautkā ir uzzinājis paroli, un Fernando tu zini citu civlēku pirvātajā daļā lien, ļoti lieli sudi var būt ? Mhm ganjau pasmiesies, bet kad kāds tiešām no mwentiem tev pieklauvēsies , tad tev būs lielas problēmas... Ne es neesmu te kautkāds 12 gadigais kas draud ēs ar mentiem, bet vienkārši lai tevi pārmācītu, ka nedrikst citu civēku privātajā dzivē līst .. Cerams, ka palīdzesiet Nosodit šo personu, vai kautkā man izspalidzēt -  @Sarkanais Kamars  /  @Ezerinjsh  / @Blūmentāls  / @PoFo*

4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņu, es nesaprotu priškam viņiem to vajag? Kādēļ viņi cilvekiem neļauj normāli spēlēt Sampu ? Tik vajag sapist visu .  Un kāpēc es ieliku Arthur Mayeru ? Jo daudzi man sāka teikt, ka dēļ ta anti minigun man stēleri iedeva, un tgt man ielīdis PC, un atkal bus jārestartē windows. Paldies liels , ka sapisāt man spēlet gaitu, un ja tiesām tas tu nebiji Mayer tad sorry .

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : Luk te bus 2 Screeni , kur rakstija manu pw, un kā es hujzin uzzinaja ! - https://failiem.lv/u/8hjv8vfs

 

 

  • Upvote 5
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Ne es neesmu te kautkāds 12 gadigais kas draud ēs ar mentiem 

fake info 

Edited by kris͏taps
+1wp
  • Like 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, k1wi said:

Ne es neesmu te kautkāds 12 gadigais kas draud ēs ar mentiem 

fake info 

Aga ;) Domaju tev ar nepatiktu, ja tavu acc pw pasaki :)

  • Upvote 3
  • Downvote 9
Link to comment
Share on other sites

Sveiks jaunieti, šeit es Fernando. Šodien es izdomaju ieiet sampa, iegaju un tur preti Maigurs_Paugurs, un vins man iečukstēja to vardu un teica lai tev pasaku, es ari nodevu tev. :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, kluxx said:

Sveiks jaunieti, šeit es Fernando. Šodien es izdomaju ieiet sampa, iegaju un tur preti Maigurs_Paugurs, un vins man iečukstēja to vardu un teica lai tev pasaku, es ari nodevu tev. :)

Ja tiešām ? Šitos bērnu attaisnojumus nevaijg .. Es gaidu to brīdi kad ielīdīsi dziļāk gmail or smth, un tad es pasmiešos pa tevi :) 

  • Upvote 3
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Ramzze1 said:

Ja tiešām ? Šitos bērnu attaisnojumus nevaijg .. Es gaidu to brīdi kad ielīdīsi dziļāk gmail or smth, un tad es pasmiešos pa tevi :) 

Tā ir ka kk sūdu čītu kodus ņem no citiem, pats vien vainīgs esi. + tu lkm bik sists esi, lai dabūtu pw nevaig ieiet gmail. Tik nevaig mentus ;*(

Edited by Keitija
lieks posts
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Letiwi said:

Tā ir ka kk sūdu čītu kodus ņem no citiem, pats vien vainīgs esi. + tu lkm bik sists esi, lai dabūtu pw nevaig ieiet gmail. Tik nevaig mentus ;*(

Ko tu te bāz savu degunu kur nevaijg ? Es čīturs labi nesāc raudāt tik, ka njemu čitus . ! Priekš tevim  anti minigun anti crasheris ir cheats ? To esmu vienigais panjēmis ...

  • Upvote 2
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Ramzze1 said:

Ko tu te bāz savu degunu kur nevaijg ? Es čīturs labi nesāc raudāt tik, ka njemu čitus . ! Priekš tevim  anti minigun anti crasheris ir cheats ? To esmu vienigais panjēmis ...

to paroli var loti viegli uzminēt, tas ir tāpat kā ielikt savu vārdu un random 3 ciparus.

ar kādu 20 reizi var ez dabūt. un kāda jēga likt sūdzību, ja to IR viegli nomainīt. 

Edited by Keitija
lieks posts
Link to comment
Share on other sites

Izteikšos ,jo esmu iesaistīts.

U dumbass neviens ne par ko neuztraucās tava pw bija leakota 100cilvēkiem.

Un kāda policija stulbs paliec? Neviens ar tavu spēli nepisies te un neuzsāks kriminālprocesu ,tikai tāpēc ka tavu spēles paroli uzzinaja.

Drīzāk par tevi pasmiesies tu neesi kaut kāda augsta prioritāte ,esi tikai lecīgs ķipa ielu vingrotājs ,kas ne sūda nevar izdarīt ,bet ko te dirsties dēļ spēles kaut kāds pagraba līmenis.

 

  • Upvote 4
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Dullais. said:

Izteikšos ,jo esmu iesaistīts.

U dumbass neviens ne par ko neuztraucās tava pw bija leakota 100cilvēkiem.

Un kāda policija stulbs paliec? Neviens ar tavu spēli nepisies te un neuzsāks kriminālprocesu ,tikai tāpēc ka tavu spēles paroli uzzinaja.

Drīzāk par tevi pasmiesies tu neesi kaut kāda augsta prioritāte ,esi tikai lecīgs ķipa ielu vingrotājs ,kas ne sūda nevar izdarīt ,bet ko te dirsties dēļ spēles kaut kāds pagraba līmenis.

 

Cik tu gudrs Denij esi , ne ? Es pirms nācu pa lideri, tu mani sauci VG bija tik pukains un mīļš, aizgāju , un tagat kas ir ? Tev šī spēle baigi svarīga, ka strīdies ? Nē nejau iet runa par to , ka policija, dēļ sampa , ka uzzināja paroli, bet ja ieet gmail uzlauž utt, Tā tad skaitās kriminālieta, jo tas ir privātais inbox, caur kurieni tu suti darba hujņas, un visādus kas ir tavs .. Dennij man velprojām pret tevi nekas nav, jo ta ir spēle, un zinnu , ka baigi daudz tu pisho.

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Bļaaaaaa, tu dāds mудакс esi, es piss.

Ko var piepisties un iesaistīt Fruktu visur? :D

bļa,sežu un lasu, tik daudz degradantu postu, ja tu nebūtu 13 gadigs l0sīts,tad nevienam tava pw nebutu.

Drošivien kadam iedevis un nopludinajis oa visu serveri.

Edited by Keitija
lieks posts
  • Like 1
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Kouki said:

Bļaaaaaa, tu dāds mудакс esi, es piss.

Ko var piepisties un iesaistīt Fruktu visur? :D

bļa,sežu un lasu, tik daudz degradantu postu, ja tu nebūtu 13 gadigs l0sīts,tad nevienam tava pw nebutu.

Drošivien kadam iedevis un nopludinajis oa visu serveri.

Man pret Fruktu nekas nav, es kā cilveku viņu cienu ! Bet VG zināja manu pw, un tur ir Konoriks, kursh ar Fruktu ahujena čomi, un tas varētu notikt..  Tie kas spiež - rep taisniba acīs kož ? Gaidiet wp uz profiliem.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Ramzze1 said:

Cik tu gudrs Denij esi , ne ? Es pirms nācu pa lideri, tu mani sauci VG bija tik pukains un mīļš, aizgāju , un tagat kas ir ? Tev šī spēle baigi svarīga, ka strīdies ? Nē nejau iet runa par to , ka policija, dēļ sampa , ka uzzināja paroli, bet ja ieet gmail uzlauž utt, Tā tad skaitās kriminālieta, jo tas ir privātais inbox, caur kurieni tu suti darba hujņas, un visādus kas ir tavs .. Dennij man velprojām pret tevi nekas nav, jo ta ir spēle, un zinnu , ka baigi daudz tu pisho.

Ka biji VG īpaši normāls likies ,ka esi palicis ,bet katru gadu viena un tā paša spēle.

Kā tiec kaut kur par līderi sāc tēlot atkal idiotu ,kā arī velos piebilst ,ja uzlauztu tavu gmail neviens neko tur nemainītu varbūt slepenos jautājumus ,lai tev tas neliktos aizdomīgi.

21.gadsimts neviens nav vairs taču stulbs.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Dullais. said:

Ka biji VG īpaši normāls likies ,ka esi palicis ,bet katru gadu viena un tā paša spēle.

Kā tiec kaut kur par līderi sāc tēlot atkal idiotu ,kā arī velos piebilst ,ja uzlauztu tavu gmail neviens neko tur nemainītu varbūt slepenos jautājumus ,lai tev tas neliktos aizdomīgi.

21.gadsimts neviens nav vairs taču stulbs.

Es kad tiku pa līderi paliku tieši tas pats cilveks . Pieņemsim es stulbs, ja ? idiots , es , kādeļ ? - Jo neiedevu tev iespamot vla, neizdariju to ko tu man prasiji ? Nebūšu kalpiņš .

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ramzze1 said:

Es kad tiku pa līderi paliku tieši tas pats cilveks . Pieņemsim es stulbs, ja ? idiots , es , kādeļ ? - Jo neiedevu tev iespamot vla, neizdariju to ko tu man prasiji ? Nebūšu kalpiņš .

Kāds sakars ar vispār zonu spamu pašlaik?

Tu vienkārši telo idiotu.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Dullais. said:

Kāds sakars ar vispār zonu spamu pašlaik?

Tu vienkārši telo idiotu.

Vot kurā dirsā es teloju idiotu ? Tu vienkārši savā galva esi iestādījis, ka mēs saucam VLA, kaut tikko atkal ienaca vla izgaja, un jūs iespamojāt.. Es tagta nesākšu tev dirst rekur tev iespamoja ! Lab viss čat off te.. !

Link to comment
Share on other sites

VISI nākamie ,kas postos zem šī ieraksta saņems papildus vienu wp, arī sūdzības autors un apsūdzētie. pietiks bezsakaru dzīt.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Ramzze1 said:

Ja tiešām ? Šitos bērnu attaisnojumus nevaijg .. Es gaidu to brīdi kad ielīdīsi dziļāk gmail or smth, un tad es pasmiešos pa tevi :) 

Diez kā viņš uzināja tavu gmail?

Gan jau pats esi devis paroli.

Nejau tā vienkārši gmail's tiek uzlauzts!

Man piemēram ir uzlikti security,  kas palīdz ar to, lai neuzlauztu gmail ēpastu, jo man tur pašam ienāk svarīga informācija par bankām un steam, kurā virsū stāv vairāk kā 160 euro vērti csgo skini.

Domā, ka Gmail'u ir tik viegli uzlauzt? Gan jau visās parolēs raksti savu vārdu vai uzvārdu un beigās liec ciparus "123" vai arī "123123" .

Sākumā savu paroli izdomā sarežģītu, nevis piemēram ""Markus123123"" vai arī ""Kristaps123" - Šīs paroles ir tik vieglas, labāk ieteiktu security telefonam pieslēgt, jo prasa 6 ciparus no telefona priekš gmail konta atvēršanas.

<3 Priecīgus tev tos svētkus, aizej labāk izlasi informāciju un uzini par drošību kā arī pajautā policistiem ar to zajavu, ka paroles saglabā ar savu vārdu/uzvārdu/perskoda numuriem n shiit. <3 

 

+Warn mani, jo es saprotu, aizskāru sampera dziļās iedomas, ka viss esot tik vienkārši ! <3 

Edited by Keitija
lieks posts
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Administratori neko šajā lietā nevar izdarīt.

No zila gaisa Tavu paroli neviens neuzzināja.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...