• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Cortez Ramzze & Ozzy Dolozy & Jimmy Lopez


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Curt Collin

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Cortez Ramzze , Ozzy Dolozy , Jimmy  Lopez

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Sākšu ar galveno šīs sūdzības pārkāpeju! Cilvēks kurš uzskata, ka apvienot Līderi ar Hakošanu ir iespējams un netiks sodīts? -Iebraucām kārtējo reizi iekš Rifas mītnes pēc kā sarakste tika veikta caur /b čatu, vēlāk pašā videoklipā redzams, ka  Cortez Ramzee izmanto Roleplay pārkāpumu MG un atklāj uguni pret mani un manu draugu. Tad ka tiek nošauts valdis, viņš šauj pa mani pēc kā redzams kiks, diez kāpēc mūs abus izkikoja? Šī persona jau iepriekš ir kikojusi mani, bet neiznāca pierādīt,  bet tagad videoklips ļoti labi parādija šīs personas darbības! Nākamais spēles  varonis Ozzy Dolozy , kurš saviem čomiem jeb atdod zonas Rifām, kuri beigās kunkst, ka viņiem ne tā pasaka jeb uzdirš, ka bez godīga teritorijas bandu kara neko nespēj izdarīt! Tātad atklājās tas, ka persona izmanto aimbotu + c'bugu = videoklipā tas ir redzams uz 01:43, kuri paredz automātisku banu uz 365 dienām, bet nerunāsim par to, kas ta tieši sēž zem šī profila, jo aizdomas vienmēr velk uz Frank Velasco, jo tieši viņš iziet laukā un tad ienāk ar VLA fake profilu. Lai jau to pārbauda pats @Sarkanais Kamars @PoFo*  . Nākamais bišku par daudz aizrāvās ar surfly pa zemi lidojot - Jimmy Lopez. Kā arī nobeigumā redzams, cik es ļoti mīlu savu bandu, ka  mēs pat tiekam galā ar šiem visiem bezpriģeļiem.

4. Kā vainas dēļ tas notika : Atjautība/Palīgprogramas.

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : 

 

 

  • Upvote 3
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Sanak ja esmu pieminets sudziba drikstu postot!

Cik tu atpalicis un sasaldets spej but? Sakšu ar to ka Ozzy ir mans draugs kurš reiz bija Velasco family, pec liela rr pajuka musu familys, un vins ari vairs nedomaja nakt atpakaļ. Ja es butu Ozzy tad kā es ar  viņu esmu bijis vienā mafijā uz MB kopā gajušī, tu prosta esi tik ļoti atsities, un tik liela niecība ka iekš speles tu neko nevari pats personigi izdarīt un tapēc tikai centies iegāst citus ar feik ziņām. 

Redzams filmē hakerus lai gan pats tika vakar vel banots par hakiem, low kaunejies būtu, bet laikam jau tāds ka tu nekad neiebrauksi neko. 

Ko tu tur zem video yt rakstiji ej prom no komūas? Tevi te neviens nemaz netur un netaisas turēt tādi ka tu sen nevienam nav vajadzīgi. 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, TraxDzex said:

Sanak ja esmu pieminets sudziba drikstu postot!

Cik tu atpalicis un sasaldets spej but? Sakšu ar to ka Ozzy ir mans draugs kurš reiz bija Velasco family, pec liela rr pajuka musu familys, un vins ari vairs nedomaja nakt atpakaļ. Ja es butu Ozzy tad kā es ar  viņu esmu bijis vienā mafijā uz MB kopā gajušī, tu prosta esi tik ļoti atsities, un tik liela niecība ka iekš speles tu neko nevari pats personigi izdarīt un tapēc tikai centies iegāst citus ar feik ziņām. 

Redzams filmē hakerus lai gan pats tika vakar vel banots par hakiem, low kaunejies būtu, bet laikam jau tāds ka tu nekad neiebrauksi neko. 

Ko tu tur zem video yt rakstiji ej prom no komūas? Tevi te neviens nemaz netur un netaisas turēt tādi ka tu sen nevienam nav vajadzīgi. 

 

Tu vispār r edzi, ka tu esi šajā sūdzība iesaistīts? Jau izskaidroji iekš YT, ka tas ķipa ir tavs draugs, bet vienlaidzīgi abi neesat sastopami diez kāpēc? 

Piņemsim domu, ka tas nav RG feiks un VLA līderis pats atteicas no amata, bet ir tāda lieta, ja VLA līdera nav, tad arī biedriem tur nav jāatrodās!

@Blūmentāls - izmet laukā visus no VLA (Pjotrs pats atrodās Rifās).

Videoklips ir pamatots pret Cortez Ramzze & Ozzy & Jimmy, bet tev šeit nevaidzēja izteikties, jo tik pat labi, tavs ""garīgais prāts" draugs šeit varēja komentē.

Pietiks bez aizkaršanas! Es atdzīstu to, ka esmu hakeris, bet ar to nelepojos un ir jāzin savai vietai, lai tos izmantotu un nepaķertu Līderus priekšā, bet jums par to mazāk zināms.

Izlasi kārtīgi, kas rakstits iekš description, un atbilde būs rokās!

 

Atceries varbūt tādu teicienu? - Daudz zināsi ātrāk paliksi vecs. 

Kā arī ja tu uzskati, ka šauju nepārāk labi, tad tev tur ir taisnība, bet diez kāpēc jums ir bail ienākt pakarot pret mums #Vagos , jo ir zināms, ka jums patīk vieglas teritorijas kā piemēram VLA (Ozzy) , kuram nošpļauties par karošanu.

Pietiks huiņu dzīt! Gaidu atbildi no korteza, jo viņam vienmēr galvā uzrodās vairāki pārpratumi un problēmas ar kurām censties ieskaidrot administrācijai, ka neizmanto "Kikeri". <3 

Kā arī šajā sūdzība ir iesaistīts Vagos līderis un Valdis  Petrovičš, lūdzams moderācijai newārnot, jo sūdzība pamatota pa 3 cilvēkiem, kuri pārkāpj visas aizliegtās lietas! 

 

-Paldies

Link to comment
Share on other sites

Kickeris ? Tev viss ir ok ? Kāds sakars ? Vot pierādi, ka man ir kickeris ! Pastīšos video, man par to situāciju jābūt lkm video, bet nezinu vai tiešām būs . Atkal savu lielo sudzibu dari, kurā nekur nepanāksi ? Lai met āra visus VLA tik pat labi pa jums Vortz Ozzy,  nāk karot, un ja iespamojat jūs VLA arīs razu domāsim, ka ju=ūsējais čoms , vai ? Beidzat tak vienreiz čīkstēt sha opff līderis jums .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, CbugVaiDBCC said:

 

Piņemsim domu, ka tas nav RG feiks un VLA līderis pats atteicas no amata, bet ir tāda lieta, ja VLA līdera nav, tad arī biedriem tur nav jāatrodās!

@Blūmentāls - izmet laukā visus no VLA (Pjotrs pats atrodās Rifās).

 

Am ludzu vari pieradit ka es esmu tagat RG? Es aizgaju uz turieni deļ ta lai wep nopizdit. Tagat esmu CF , un es visus biju izmetis ap 15 nevajag te mulkibas tagat teikt.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Ramzze1 said:

Kickeris ? Tev viss ir ok ? Kāds sakars ? Vot pierādi, ka man ir kickeris ! Pastīšos video, man par to situāciju jābūt lkm video, bet nezinu vai tiešām būs . Atkal savu lielo sudzibu dari, kurā nekur nepanāksi ? Lai met āra visus VLA tik pat labi pa jums Vortz Ozzy,  nāk karot, un ja iespamojat jūs VLA arīs razu domāsim, ka ju=ūsējais čoms , vai ? Beidzat tak vienreiz čīkstēt sha opff līderis jums .

Videoklipā ir ļoti labi redzams, ka tu izšaujot lodi izkikoji mani, tas ir tas saucamais bullet crashers jeb kikeris.

Es zinu tikai to, ka visas manas sūdzības panāk uz to, ka tiek nobanots vai atņemts līderis.

Labāk neizteiksamies daudz, lai administrācija izvērtē visus pierādijumus, jo diemžēl tu neesi tas labākais cilvēks kurš uzskata pārējos par "low", kaut arī banda Rifas - turās zem hakeriem, ne tā?

Varu pierādīt vairākus videoklipus, par kuriem saņemsi wp, bet šis kikeris diemžēl ir privāts kā arī to taisija frukts ja nemaldos, bet frukts iedeva Frank Velasco, bija pat reporti pirms divām nedēļām atpakaļ, pieejot klat dabuju kick.

Bet tavi šāvieni visu izteica ar darbiem, labāk nesāc atkal cilvēkus mānīt, jo te jau viss ir pierādīts!

 

4 minutes ago, a.k.a Pupsiks said:

Am ludzu vari pieradit ka es esmu tagat RG? Es aizgaju uz turieni deļ ta lai wep nopizdit. Tagat esmu CF , un es visus biju izmetis ap 15 nevajag te mulkibas tagat teikt.

 

BIji Rifās šodien pa dienu, aizgāji uz karu CF tāpat kā Frank Velasco u.c., daudzi no tiem pārgāja uz Z51, bet tu uzskati, ka visus esi izmetis? Diez kāpēc kaut kāds Ozzy tur atrodās, es zinu, ka tu viņu pieņēmi pirms iešanas prom ar domu, lai zonas  Rifam atdotu, tur jau cits bazars. 

 

#NostArRGLīdeir

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, CbugVaiDBCC said:

Videoklipā ir ļoti labi redzams, ka tu izšaujot lodi izkikoji mani, tas ir tas saucamais bullet crashers jeb kikeris.

Es zinu tikai to, ka visas manas sūdzības panāk uz to, ka tiek nobanots vai atņemts līderis.

Labāk neizteiksamies daudz, lai administrācija izvērtē visus pierādijumus, jo diemžēl tu neesi tas labākais cilvēks kurš uzskata pārējos par "low", kaut arī banda Rifas - turās zem hakeriem, ne tā?

Varu pierādīt vairākus videoklipus, par kuriem saņemsi wp, bet šis kikeris diemžēl ir privāts kā arī to taisija frukts ja nemaldos, bet frukts iedeva Frank Velasco, bija pat reporti pirms divām nedēļām atpakaļ, pieejot klat dabuju kick.

Bet tavi šāvieni visu izteica ar darbiem, labāk nesāc atkal cilvēkus mānīt, jo te jau viss ir pierādīts!

 

#NostArRGLīdeir

Okey tev liela mute , un pārāk nepārliecinoš ;) Gaidi edita video par manu momentu :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ramzze1 said:

Okey tev liela mute , un pārāk nepārliecinoš ;) Gaidi edita video par manu momentu :)

Labi, sagaidīšu, bet lūdzu aizej pabeidz vidusskolu .<3

thumb_show.php?i=f7ht36kw

Dažkārt tavus tekstus nav iespējams izlasīt, bet es cenšos tev iespaidu darīt !  

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, CbugVaiDBCC said:

Labi, sagaidīšu, bet lūdzu aizej pabeidz vidusskolu .<3

thumb_show.php?i=f7ht36kw

Dažkārt tavus tekstus nav iespējams izlasīt, bet es cenšos tev iespaidu darīt !  

Wow , ne ? Nu ja esmu pabeidzis 9.klases, bet eju talāk pa autoMehāniķi, un ar 12 klasēm ... Tā kā pietiks jums te daudz dirst . Lūk video - Nesākat vel teikt kas man kreisajā sturi ! Tas ir Bandas online skaits . ! Esmu viņu lietoju, jo lai nebutu pāro 10 bidriem terras laikā, lai nesaņemtu Warning Point, un esm u metis pierādijumus ari ar šo lietu, un man neko neteica, pat nepabrīdināja, ka nevar ! Ja pabrīdinās, ka nevar izmantot , neizmantoshu !

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Exe. said:

Tu laikam esi tas sīkais *** skolā kurš pa visu sūdzas un velāk lien dirsā

Kam tas bīja domāts ?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/10/2019 at 9:31 PM, Ramzze1 said:

Kam tas bīja domāts ?

Curtam 

Edited by kris͏taps
+2wp
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Exe. said:

Tu laikam esi tas sīkais *** skolā kurš pa visu sūdzas un velāk lien dirsā

Pagaidi, tu man to saki?

Es jau kā 4 gadus esmu pilngadīgs un pabeidzis skolu atpakaļ kā 3 gadus (Vidusskolu).

Kā arī ieteiktu izmantot savus lamuvārdus kur citur.

 

2 hours ago, Ramzze1 said:

Wow , ne ? Nu ja esmu pabeidzis 9.klases, bet eju talāk pa autoMehāniķi, un ar 12 klasēm ... Tā kā pietiks jums te daudz dirst . Lūk video - Nesākat vel teikt kas man kreisajā sturi ! Tas ir Bandas online skaits . ! Esmu viņu lietoju, jo lai nebutu pāro 10 bidriem terras laikā, lai nesaņemtu Warning Point, un esm u metis pierādijumus ari ar šo lietu, un man neko neteica, pat nepabrīdināja, ka nevar ! Ja pabrīdinās, ka nevar izmantot , neizmantoshu !

 

Videoklipā redzams tāpat tavs MG+QS , kura ari to parādi. 

Līderis kurš piesakās pierāda savas RolePlay zināšanas, brawo videoklips tomēr tev esot, bet vaitad smadzenes pareizajā vietā?

MG - izmantojot OOC iekš IC, uzrakstot spēlētāja vārdu iekš ic čata, kaut viņu nepazītu lasot no augšējās puses virs IC čaraktera.

QS - Mainot ieročus bez RP jeb q/e vai ripulītis.

Tas tev, lai iegūtu vairāk zināšanas par RolePlay.

 

Kā arī ieteiktu neņaudēt par teritoriju kariem kurus mēs uzvaram pret jums, mēs ļoti gaidām to "VG Lider OFF" <3 

 

 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, CbugVaiDBCC said:

Pagaidi, tu man to saki?

Es jau kā 4 gadus esmu pilngadīgs un pabeidzis skolu atpakaļ kā 3 gadus (Vidusskolu).

Kā arī ieteiktu izmantot savus lamuvārdus kur citur.

 

Videoklipā redzams tāpat tavs MG+QS , kura ari to parādi. 

Līderis kurš piesakās pierāda savas RolePlay zināšanas, brawo videoklips tomēr tev esot, bet vaitad smadzenes pareizajā vietā?

MG - izmantojot OOC iekš IC, uzrakstot spēlētāja vārdu iekš ic čata, kaut viņu nepazītu lasot no augšējās puses virs IC čaraktera.

QS - Mainot ieročus bez RP jeb q/e vai ripulītis.

Tas tev, lai iegūtu vairāk zināšanas par RolePlay.

 

Kā arī ieteiktu neņaudēt par teritoriju kariem kurus mēs uzvaram pret jums, mēs ļoti gaidām to "VG Lider OFF" <3 

 

 

MG ? Šo cilvēki iekš spēles IC pazinu, pēc ta sākās naids, ta kā nav MG ! QS , man vienalga ! Par QS srazu nonerperis? Serveri katrs otrs swičo wepu, bez rp kamēr adminu nav ! Es vismaz kamēr adminu nav on qs taisu nekā jūs hakojat :)  Pietiks postot, nekas nemainis te ! Un jā VG liderim jau ir 1 WP par zonas zagšanu, un vel pa manu sudzibu buus WP un par 11 cilvēkiem terras laiikā.!

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Ramzze1 said:

MG ? Šo cilvēki iekš spēles IC pazinu, pēc ta sākās naids, ta kā nav MG ! QS , man vienalga ! Par QS srazu nonerperis? Serveri katrs otrs swičo wepu, bez rp kamēr adminu nav ! Es vismaz kamēr adminu nav on qs taisu nekā jūs hakojat :)  Pietiks postot, nekas nemainis te ! Un jā VG liderim jau ir 1 WP par zonas zagšanu, un vel pa manu sudzibu buus WP un par 11 cilvēkiem terras laiikā.!

 

Tajā skaitā mēs sarunājāmies pa /b čatu, kurš attiecās uz tavu pusi - MIX, cilvēks teica, ka tevi nepazīstot. 

MG+MIX+QS+OOC Insults = Jails +Bans - Mammas naudas maks = Unbans +Unjails

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, CbugVaiDBCC said:

Tajā skaitā mēs sarunājāmies pa /b čatu, kurš attiecās uz tavu pusi - MIX, cilvēks teica, ka tevi nepazīstot. 

MG+MIX+QS+OOC Insults = Jails +Bans - Mammas naudas maks = Unbans +Unjails

OOC Insults ? Un bans ? Tu vienmēr esi visu pārspilējis ! Tu visu uztver pa nopietni šo *SAMP* Spēlīti ... Visiem var teikt ir pie pakaļas, ko tu tur lej ! Un ko mammas iesaisti ? Jo savos pāri 20 gados esi tā kā 12 gadnieks . Ej labāk strādāt, un nespēlēt šo spēli, jo baigi labi viņa tevi ietekmē.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Ramzze1 said:

OOC Insults ? Un bans ? Tu vienmēr esi visu pārspilējis ! Tu visu uztver pa nopietni šo *SAMP* Spēlīti ... Visiem var teikt ir pie pakaļas, ko tu tur lej ! Un ko mammas iesaisti ? Jo savos pāri 20 gados esi tā kā 12 gadnieks . Ej labāk strādāt, un nespēlēt šo spēli, jo baigi labi viņa tevi ietekmē.

Jebkurš lamuvārds, kuru tu rakstīji bija priekš mums tēmēts "nahuja", aizskāra mūsu domas, pēc kā tu no /b čata pārvērties uz ic čatu, tas vien nozīmē DM, MIX , MG , QS  + OOC Insult's ja nemaldos par ooc insult banu liek un par pārējiem jailu. 

Es vecākus neiesaistu, tikai pasaku, ka tev pašam nav kabatas naudas, un viņi tev piešķirot kā mazam bērnam.

Kortez labāk nerunāsim par tevīm nolifer, tev samp's ja nemaldos 24/7 katru dienu. 

Tagad kad serveris izslēgts netiec un visas savas mozohistu problēmas novāc uz manīm?

Labi draudziņ, atrodi sev dzīvi, man vismaz tāda esot, man samp's tai skaitā patīk reizēm var  uzspēlēt un  paheitot mazus bērnus kuriem ātri aizverās piemēram - Tevi. :D 

 

 

Pietiks postot, sagaidīsim administrācijas viedokli!

 

Link to comment
Share on other sites

Ozzy Dolozy un vēl vienu izmetu no VLA jau cik dienas atpakaļ.

Par kikeri gan grūti teikt, jo antičīts kiko arī random momentos.

Jimmy Lopez saņems banu uz 365d.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...