• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Drake Howard


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Edvins Neimo

2. Administrātora niks spēlē : Drake Howard

3. Pierādījumi par pārkāpumu : https://youtu.be/6ZCX8cKAxS0

4. Apraksts par situāciju : Atbrauca kārtējais pizdjuks, kurš neļauj aizvest savesto degvielu, kura tika vesta jaut kādu laiciņu. Protams, Drake Howard, neko nezinādams, iemet jailā, RP ar Nj bija, NonRp galīgi nav, jo nenogāja 10 hp auto. CarDm, arī nav, jo ietriecos sienā, max, kas viņam nogāja +- 2hp

  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Administratoram īstenībā nebūtu jāfilmē cietumsodi, bet esmu vienīgais, kas filmē, laikam. 

 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Darkijs2k said:

Administratoram īstenībā nebūtu jāfilmē cietumsodi, bet esmu vienīgais, kas filmē, laikam. 

 

Joprojām neredzu NonRP, jo 10 hp nav nogājuši no viena trieciena, kā arī adminiem ir jāizmanto /dl, lai redzētu, cik noņemas hp automašīnai. Vajadzēja tev nofilmēt visu situāciju nevis tikai šo daļu, kur pizdoleja man kravas + paņēma bendzīnu un speciāli gāja ārā no spēles, lai netiek ne man ne viņam peso, tur arī redzams, ka mēģinu dabūt nost piekabi nevis triecos viņā. Kādas 30min pirms ši rakstīju vēl Katie Mendez, lai Ričardu pabrīdina par šiem pizdikiem, kuri atbrauc paņem kravu un left no spēles.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Es zinu, ka nebiju ieslēdzis DL, atvainojos. Bet 0:09 sekundēs tu viņam triecies un Tur sakrājās 10% +. Beidzam diskutēt, lai administratori spriež, kas un kā.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Klapējiet ciet, tā pat jau sen tika izsēdēts jails. Kāmēr izskatīs sūdzību paies vairākas nedēlas. 

TC

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Eazy said:

Klapējiet ciet, tā pat jau sen tika izsēdēts jails. Kāmēr izskatīs sūdzību paies vairākas nedēlas. 

TC

Pec autora lūguma slēdzu ciet.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...