• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Zigfrids_Mundrais


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :   Jancis_Bacardi

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Zigfris_Mundrais

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : nonRP pakaļ dzīšanās un spamo zvaigznes.

4. Kā vainas dēļ tas notika

Policists Zigfrids Mundrais dzenās pakaļ man kādas 3 minūtes, saņēmu 7 zvaigznes,  es iekļuvu strupceļā, kā rezultātā apstājos, pie apstāšanas izdevības policists ielika cietumā uz 4200 sekundēm bez jebkāda RP pamatojuma. Domāja, ka admini nav uz vietas, var tēlot varoni  Pierādījumi redzami chatbox redzamajā screenshotā

pierādījums.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pats Tu neapstājies kad es tev dzinos pakaļ, tapēc arī sametu zvaigznes, jo domāju, ka pēc otrās stāsies. Savādāk jau neviens nesapratīs, ka policija ir jāklausa. Ja neliks nevienu jail tik ilgi tad arī visi turpinās sūdus taisīt un nekāds rp nebūs nekad, tagad vismaz nākošreiz stāvēs uz vietas un klausīsies ko saka.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, AloeVera said:

Pats Tu neapstājies kad es tev dzinos pakaļ, tapēc arī sametu zvaigznes, jo domāju, ka pēc otrās stāsies. Savādāk jau neviens nesapratīs, ka policija ir jāklausa. Ja neliks nevienu jail tik ilgi tad arī visi turpinās sūdus taisīt un nekāds rp nebūs nekad, tagad vismaz nākošreiz stāvēs uz vietas un klausīsies ko saka.

Un ko tu vari pateikt par savu bezRP iemešanu cietumā?

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Jancis said:

Un ko tu vari pateikt par savu bezRP iemešanu cietumā?

Kas ir bez rp? Nošaut Tevi? Loģiski ka šaušu kādu kurš ilgstoši mūk un apdraud citus iedzīvotājus, jo tu brauc pa pretējo joslu un stacijā nesies uz 80km/h

 

Plus Tev te vispār nekādi pierādījumi nav, ka kaut ko nepareizi būtu izdarījis. Tu vienkārši esi salty, ka tagad sēdi jail.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, AloeVera said:

Kas ir bez rp? Nošaut Tevi? Loģiski ka šaušu kādu kurš ilgstoši mūk un apdraud citus iedzīvotājus, jo tu brauc pa pretējo joslu un stacijā nesies uz 80km/h

 

Plus Tev te vispār nekādi pierādījumi nav, ka kaut ko nepareizi būtu izdarījis. Tu vienkārši esi salty, ka tagad sēdi jail.

Par šaušanu nav runa, tu nemaz mani nešāvi. Runa ir bezRP iemešanu cietumā. Pierādījumi skaidri redzami chatboxā, nav neviena RP komanda starp 7. MG zvaigzni un iemešanu cietumā. No manis viss

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Jancis said:

Par šaušanu nav runa, tu nemaz mani nešāvi. Runa ir bezRP iemešanu cietumā. Pierādījumi skaidri redzami chatboxā, nav neviena RP komanda starp 7. MG zvaigzni un iemešanu cietumā. No manis viss

Neemu tevi ielicis jail ar kommandu /arrest. Pats iekļuvi savā strupceļā stacijā un es tevi tur arī nošāvu.

Link to comment
Share on other sites

Pēc iedotajiem pierādījumiem nevar noteikt, tieši kurš tevi ir nošāvis un tā rezultātā esi nonācis jailā, jo iepriekš bijušas zvaigznes. Cik esmu informēts, par /rshot spamu nekas noteikumos nav teikts, bet tas nenozīmē, ka tādēļ var saspamot entās reizes tikai tāpēc, lai būtu vairāk zvaigznes. Viens raksta, ka ir šāvis, jo esi ilgi bēdzis un apdraudējis pilsētā iedzīvotājus, otrs, ka par nekādu šaušanu nav runa. Ja vēl esi jailā, tad uzraksti man PM, varēšu sarunāt, lai unjailo tevi. 

Sūdzība aplama. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...