• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Lauma Stefanos


Recommended Posts

 

1. Tavs niks spēlē : Kamans

2. Administrātora niks spēlē : Lauma_Stefanos

3. Pierādījumi par pārkāpumu : 0:30

4. Apraksts par situāciju : Ienāku dc, čomi saka, ka Lauma hph un kā met sūdzību tā viņa dzēš arā, tad iemetīšu es arī.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tu nesmīdini mani. Kam man hph? Čalis gan jau izmantoja to frukta mēslu, kad viņš gribēja pierādīt, ka viņam nav bijis hph un ka ir safeikots. Vari atnākt ar jebkurām programmām pārbaudīt, ka man nav hph un ka nav arī dzēsts ārā. Easy, tā kā šodien to darījām ar VLA līderi. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tas cilveks ir lielakais trollis pasaule ar to video pietiek lai vinam banu uzliek

Edited by kris͏taps
+1wp
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Ezerinjsh said:

Tu nesmīdini mani. Kam man hph? Čalis gan jau izmantoja to frukta mēslu, kad viņš gribēja pierādīt, ka viņam nav bijis hph un ka ir safeikots. Vari atnākt ar jebkurām programmām pārbaudīt, ka man nav hph un ka nav arī dzēsts ārā. Easy, tā kā šodien to darījām ar VLA līderi. 

Kas tad jailā ielika, ja tā nebiji tu? Kad man bija sapisies anti minigun un nerava hp tad arī dabuju banu un leaderi off, bet tu jau protams būsi izņēmums kā vienmēr, jo tev ir labāks attaisnojums ''kam man hph''

P.s kkads minecraft sācies ka jasheros screens adminiem?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Pumpis said:

Kas tad jailā ielika, ja tā nebiji tu? Kad man bija sapisies anti minigun un nerava hp tad arī dabuju banu un leaderi off, bet tu jau protams būsi izņēmums kā vienmēr, jo tev ir labāks attaisnojums ''kam man hph''

P.s kkads minecraft sācies ka jasheros screens adminiem?

Es varu norekordot un iemest šeit video, cik precīzi ir jāšauj, lai vispār hp noņemtu. Čalim tur roka raustās tā it kā nez kas būtu. 

Ja nav ko slēpt, kāpēc gan nenošērot? 

P.S. Tā nebija mana ideja btw. 

P.S.S. Es neko forumā izdzēst nevaru, jo man te nav MCP pieejas. 

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ezerinjsh said:

Es varu norekordot un iemest šeit video, cik precīzi ir jāšauj, lai vispār hp noņemtu. Čalim tur roka raustās tā it kā nez kas būtu. 

Ja nav ko slēpt, kāpēc gan nenošērot? 

P.S. Tā nebija mana ideja btw. 

P.S.S. Es neko forumā izdzēst nevaru, jo man te nav MCP pieejas. 

0:35 trīs reizes iešāva un crosshairs stāvēja uz vietas. Kur kāds noteikums, ka admini drīkst pieprasīt screenshare? Ja man kāds prasīs ss es to pilnīgi noteikti nedarīšu. Man nav ne discord, ne skype un mamma neļauj ladēt.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Vecīt,tu sākumā aizej patrenējies šaut,roka kratās tā kā mašīna braucot pa latvijas ceļiem.Un ja pat tu trāpiji,tas mosh it kkāds bugs or smth.Un pa jailu,tās 16800 sec noteikti bija kļūda,jo par cs liek 1600 sec,un gnj Laumai netīšām 8 pielikās klāt.

Edited by kris͏taps
+1wp
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...