• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Maikl Walker


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Linda Minka

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Maikl Walker

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Stacijā abrīnoju sava sexīgā autiņja salonu un tas izbojāja vissu baudīšanu ! 

Pret ediju un Stivenu nekas pret nav jo vinji pasi soka bija kad vins db + mix  saka taisit !  NO ZONA 51 ara ! 

4. Kā vainas dēļ tas notika : Diagnoze AUTISMS :D

5. Pierādījumi par Pārkāpumu :  http://prntscr.com/pfw9ed  http://prntscr.com/pfw9z6

Link to comment
Share on other sites

Viņš cik sapratu taisija RP situaciju , tu atteicies un azibēgi prom , tad viņš iekāpa mašīnā ( pie manis un Edija ) Pēc kā lika dzīties tev pakaļ .

Tad iebraucām stacijā un parādijies tu  , pēc kā čalis ar RP izliecās pa logu un sāka pa tevi šaut.

Tad jums abiem bija vārdu apmaiņa , pēc kā tu uztaisiji ooc insultu , vajag vairāk screenus mest  .

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

es vispar staveju atnacu no izstabas juss jau sakat shaut pa mani wtf neko neredzeju ka man kads ko butu rakstijis taka pieradijumi ir par parkapumu ! 

12 minutes ago, kenedyzz said:

Viņš cik sapratu taisija RP situaciju , tu atteicies un azibēgi prom , tad viņš iekāpa mašīnā ( pie manis un Edija ) Pēc kā lika dzīties tev pakaļ .

Tad iebraucām stacijā un parādijies tu  , pēc kā čalis ar RP izliecās pa logu un sāka pa tevi šaut.

Tad jums abiem bija vārdu apmaiņa , pēc kā tu uztaisiji ooc insultu , vajag vairāk screenus mest  .

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Linducha said:

es vispar staveju atnacu no izstabas juss jau sakat shaut pa mani wtf neko neredzeju ka man kads ko butu rakstijis taka pieradijumi ir par parkapumu ! 

 

Pašā sākumā varēji arī uzņemt screenus , kā viņš ar policistu mēģina tevi pārbaudīt . 

kā arī kur tu redzi ka es ar Ediju pa tevi šautu ? m ?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kenedyzz said:

Pašā sākumā varēji arī uzņemt screenus , kā viņš ar policistu mēģina tevi pārbaudīt . 

kā arī kur tu redzi ka es ar Ediju pa tevi šautu ? m ?

izlasi blin iemeslu no sakuma ! Un tur ir rakstit ka pretenziju pret tevi un edij nav ja nelasi topikus lidz galam nepiss man galvu ! 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...