• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sudziba par mareks_kukulis


Recommended Posts

Sudziba par mareks_kukulis,tatad  es pieteicos prizmai mareks ir vaditajs es isti nemaceju un nezinaju kas jadara vins visu laiku lamajas utt.tad man vajadzeja atri uz 1 min aiziet uz darisanam un vins mani izkiko no darba ara un es pazaudeju 20k,es vinam to naudu logiski ka prasiju atpakal jo man nav daudz naudas.tad vins saka ne nekas tev nebus noskreenoja mani ka es tiesi kko sliktu daru un aizsutija foruma,man bans nav patiess.par ko man ir bans??????par to ka naudu censos dabut atpakal????UNBANU!

Link to comment
Share on other sites

Dodu 12 stundas laika, lai izlabotu sūdzību pēc parauga.

Paraugs:

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :

4. Kā vainas dēļ tas notika :

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Damians_Tirums said:

Sudziba par mareks_kukulis,tatad  es pieteicos prizmai mareks ir vaditajs es isti nemaceju un nezinaju kas jadara vins visu laiku lamajas utt.tad man vajadzeja atri uz 1 min aiziet uz darisanam un vins mani izkiko no darba ara un es pazaudeju 20k,es vinam to naudu logiski ka prasiju atpakal jo man nav daudz naudas.tad vins saka ne nekas tev nebus noskreenoja mani ka es tiesi kko sliktu daru un aizsutija foruma,man bans nav patiess.par ko man ir bans??????par to ka naudu censos dabut atpakal????UNBANU!

Iemācies caur ooc čatu nelamātie ;)

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mareks_Sweet said:

Iemācies caur ooc čatu nelamātie ;)

Jaa un kad pats lamajies?es vienu reizi tikai nolamajos un tu uzreiz ka gudrais to screeno es ari vareju visu ko tu teici sascreenot tad tev uz menesi tiesam butu bans

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Damians_Tirums said:

Jaa un kad pats lamajies?es vienu reizi tikai nolamajos un tu uzreiz ka gudrais to screeno es ari vareju visu ko tu teici sascreenot tad tev uz menesi tiesam butu bans

 

Es caur IC čatu, nevis ooc, 2 dažādas lietas :)     https://files.fm/u/wqpjvcn6#/view/sa-mp-006.png     reku,palasi pats savu čatu.

Link to comment
Share on other sites

Damians_Tirums saņems banu uz 1 dienu par OOC insultu.

Jau tika banots par šo screen.

TC.

Edited by Krapalis...
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...