• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdziba par Adminiem!!!


Recommended Posts

šīs abās sūdzības nav ar mani saistītas ,bet, šeit var redzēt ''labo'' adminu attieksmi!!!

 

1. Nick_Quarz

2. Roland_Colins ; Daniel_Alessi

3. Kaut kā diviem cilvēkiem gadijās nomainīt nikus(bet par to ir jauztaisa posts foruma - nu labi) un tagad šos abus cilvēkus soda. Viens admins uzliek sodu bans 1-na diena, otrs ieliek tik Jail'a - KUR IR TAISNĪBA????? Vaitad sodiem nav jābūt vienādiem?

4. Nez

5.

0byz81yhxvnqmup7ws3c.png

 

 

Otra lieta ko pamaniju,cik sapratu admins pret mehāniķi!

 

1. Nick_Quarz

2. Vincent_Heisenberg

3. Mehāniķis neatbrauc uz ''Admina'' izsaukumu - mehāniki ieliek cietumā, bet ja loģiski padomā,tad dzīvē varētu visādi gadīties,PIEMĒRS, - mehāniķis piedzēries, vai vispār uz darbu negrib iet u.t.t. Manuprāt, admins rīkojies pilnīgi negodīgi.

4. Viņa

5.

do9jjyqnof0eptcvofmh.png

 

Nepiederošiem šeit nekomentēt, tikai ADMINI!!!

Link to comment
Share on other sites

Nu čist esi galvā pists ,cik mēs jau mēnesi maļam ja paši mainīsiet sev spēles nikus bļa ,tiksiet sodiīti jebat

,kapats !

Ja es paspēju atrāk es sodu ar 3h cietumu ,nedalec ?

Link to comment
Share on other sites

Nu čist esi galvā pists ,cik mēs jau mēnesi maļam ja paši mainīsiet sev spēles nikus bļa ,tiksiet sodiīti jebat

,kapats !

Ja es paspēju atrāk es sodu ar 3h cietumu ,nedalec ?

Ja nebūtu debīls,un butu kartigi izlasijis ko rakstiju, sapratu par to ka pašiem jau sen vairs nevar mainīt nikus, tik huļli viens admins liek tādu sodu otrs tādu????????
Link to comment
Share on other sites

Ja nebūtu debīls,un butu kartigi izlasijis ko rakstiju, sapratu par to ka pašiem jau sen vairs nevar mainīt nikus, tik huļli viens admins liek tādu sodu otrs tādu????????

 

tādēļ kad es atrāk ielieku ,nedalec,kamēr mūsu senjori uzraksat paiet gads !

Link to comment
Share on other sites

Ja nebūtu debīls,un butu kartigi izlasijis ko rakstiju, sapratu par to ka pašiem jau sen vairs nevar mainīt nikus, tik huļli viens admins liek tādu sodu otrs tādu????????

Tu nesaproti, ka admina ir iespeja sodit, no jaila lidz banam ? Saja gadijuma Daniels iejailo varda mainitaju, bet Rolands nobanoja, kur problema ?

Edited by Ian_Collin
Link to comment
Share on other sites

 

Tu nesaproti, ka admina ir iespeja sodit, no jaila lidz banam ? Saja gadijuma Daniels iejailo varda mainitaju, bet Rolands nobanoja, kur problema ?

Tas vispār ir stulbi ja neliek vienādu sodu, viens gaida 1Dienu a otrs cik tur bija 30min? Un spēlē tālāk -__-

Link to comment
Share on other sites

Tu nesaproti, ka admina ir iespeja sodit, no jaila lidz banam ? Saja gadijuma Daniels iejailo varda mainitaju, bet Rolands nobanoja, kur problema ?

Nu labi hujsņim. Iedomājies situāciju, tu ar savu čomu spēlē SAMP, nodomājat abi nomainīt nikus - sacīts - darīt, un te hujakš Tev 1-nas dienas bans, a draugam tikai Jailā jāpasēž - karoče abidna. bet nu lab pox
Link to comment
Share on other sites

Nu labi hujsņim. Iedomājies situāciju, tu ar savu čomu spēlē SAMP, nodomājat abi nomainīt nikus - sacīts - darīt, un te hujakš Tev 1-nas dienas bans, a draugam tikai Jailā jāpasēž - karoče abidna. bet nu lab pox

 

Nu, es izveletos banu, jo man liekas, ka jaila ir sudigak sedet, man vismaz ta liekas :)

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Adminiem jaliek tak warni ir, Raita šodien mierīgi nomainīja savu uzvārdu!

Man screen nav, bet ja ieiet IG un paskatīties, tad jus redzesiet, ka Raitai vairāk nav Caff, bet gan Cookie....

Stulbie admini, meitenem lien dirsa, besi ara tadi noliferi.

Audio vispār *** par tiem adminiem, viņi ir izlaidušies un vsjo. ;)

Ja nezini tad nedirs daudz, ja kas ir bugs, kad pats sev varu vardu nomainīt, admini nav roboti tie ir tie paši cilvēki.
Link to comment
Share on other sites

Adminiem jaliek tak warni ir, Raita šodien mierīgi nomainīja savu uzvārdu!

Man screen nav, bet ja ieiet IG un paskatīties, tad jus redzesiet, ka Raitai vairāk nav Caff, bet gan Cookie....

Stulbie admini, meitenem lien dirsa, besi ara tadi noliferi.

Audio vispār *** par tiem adminiem, viņi ir izlaidušies un vsjo. ;)

 

eu pajoba ,varbūt bija sarunāts ne ?

Tagad paņem tabureti un apsēdies ,katrs mēs sodam pa savam !

Nešķirojam ,kas slikts un kas labs !

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Viens saka ka bugs, otrs saka, ka sarunāts ?

Nu slikti mākam melot. ;)

Saku, ka dirsa lienat Raitai un viss ^_^

Jums admin level 1. tikai der, vairāk par 1. jums nevar dot...

 

Neviens nelien ,un kā Tu vari zināt kad nav sarunāts m?

Un man ar nedos vairāk par 1 lvl adminu :D !

Link to comment
Share on other sites

Adminiem jaliek tak warni ir, Raita šodien mierīgi nomainīja savu uzvārdu!

Man screen nav, bet ja ieiet IG un paskatīties, tad jus redzesiet, ka Raitai vairāk nav Caff, bet gan Cookie....

Stulbie admini, meitenem lien dirsa, besi ara tadi noliferi.

Audio vispār *** par tiem adminiem, viņi ir izlaidušies un vsjo. ;)

ahh. ja tu nezināji, tad prostiem playeriem ir pieeja uz komandu mainīt citiem spēlētājiem nickname.

Link to comment
Share on other sites

ahh. ja tu nezināji, tad prostiem playeriem ir pieeja uz komandu mainīt citiem spēlētājiem nickname.

jā,un tiem kas ienāk serverī pirmo reizi kontā ieskaita 3254353246 Miljonus latu!Nopietni!

Viss slēdzam ciet šo topic'u!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...