• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdziba Alexander Kaman


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Harry 

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Alexander Kaman

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Lidotājs

4. Kā vainas dēļ tas notika :VG jo nemāk zaudēt

5. Pierādījumi par Pārkāpumu :https://streamable.com/iksgr

 

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Okk, mauksim zem ban abi! :) 

tātad, reku dc kā uzdrukāju kad vinjam tur hph, uzreiz izdzēsa vid, ielika pa jaunam un editoja īsāku, bet reku iemetishu... ss kur atmaskas meklēja + pilno vid... jā bij man hax bet vinjam arī bij hax! :D uz jumta tur uzlidoja+ ar hph pisa, es vinjam iešāvu daudz reizes, bij hph+ kad video beigās lec, tur kad nokrīt un paklūp, nonjem vienmēr hp!! zinu ka tā ir, šis attaisnojaās ar ping... taču muļķības! :D https://ibb.co/hddhJQ9

+ reku pilnais vid! ja viņš filmējot ir izmantojis hax, man bans nepienākas! :D https://streamable.com/ugv0c

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Man pings nav redzams man bija diezgan auksts pings, tur nav nekāds hph. + dc izdzēšu vienmer video gaidam atbildi no adminiem.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Deeps said:

Man pings nav redzams man bija diezgan auksts pings, tur nav nekāds hph.

Atmaskas, kpc tā samīzies, un nogriezi īsāku vid? :DDD pings? tad kpc vidaks nelagoja? par ping tava vaina!! hph stabils! :) 

un mazais pabeidz deviņas klases, jo nezināju ka Pings var būt ledaini auksts! :D pings var būt *Augsts!

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sultans said:

Atmaskas, kpc tā samīzies, un nogriezi īsāku vid? :DDD pings? tad kpc vidaks nelagoja? par ping tava vaina!! hph stabils! :) 

Hp ir japierada ar ping tu nevari zināt kāds man pings veci beidzam te postus krāt un gaidam atbildi , fake sūdzību taisītāj jau iepriekš nopaļijies takā jā.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Postus te krāj tu, meklējot atmaskas, kāds pings? :D vidaks laggo? nē! :D es kad lidoju, es lagoju? nē! laiks tev lago? nē! :D pings tev bļa.... :D

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sultans said:

Postus te krāj tu, meklējot atmaskas, kāds pings? :D vidaks laggo? nē! :D es kad lidoju, es lagoju? nē! laiks tev lago? nē! :D pigns tev bļa.... :D

Ja pings pasties vidaks lago un njā pierāi ka nebija pings liels to nevar pierādit nevienu hph nevar pierādīt bez ping vienīgais ja izkiko

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

bļa, neraksti.... nepatīk kā raksti! :D +visi zin ka esi haxer, atmaskas nebūs tavā pusē, nekrāj postus mazais! :D un gaidi admina atbildi! :) 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sultans said:

bļa, neraksti.... nepatīk kā raksti! :D +visi zin ka esi haxer, atmaskas nebūs tavā pusē, nekrāj postus mazais! :D un gaidi admina atbildi! :) 

Tu esi hakeris un visi zin ka vislaik edito kautko meiģīni fake ss uztaisit kautkādus bet nēsi iemācijies līdz galam vel

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...