• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdziba Alexander Kaman


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Harry 

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Alexander Kaman

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Lidotājs

4. Kā vainas dēļ tas notika :VG jo nemāk zaudēt

5. Pierādījumi par Pārkāpumu :https://streamable.com/iksgr

 

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Okk, mauksim zem ban abi! :) 

tātad, reku dc kā uzdrukāju kad vinjam tur hph, uzreiz izdzēsa vid, ielika pa jaunam un editoja īsāku, bet reku iemetishu... ss kur atmaskas meklēja + pilno vid... jā bij man hax bet vinjam arī bij hax! :D uz jumta tur uzlidoja+ ar hph pisa, es vinjam iešāvu daudz reizes, bij hph+ kad video beigās lec, tur kad nokrīt un paklūp, nonjem vienmēr hp!! zinu ka tā ir, šis attaisnojaās ar ping... taču muļķības! :D https://ibb.co/hddhJQ9

+ reku pilnais vid! ja viņš filmējot ir izmantojis hax, man bans nepienākas! :D https://streamable.com/ugv0c

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Man pings nav redzams man bija diezgan auksts pings, tur nav nekāds hph. + dc izdzēšu vienmer video gaidam atbildi no adminiem.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Deeps said:

Man pings nav redzams man bija diezgan auksts pings, tur nav nekāds hph.

Atmaskas, kpc tā samīzies, un nogriezi īsāku vid? :DDD pings? tad kpc vidaks nelagoja? par ping tava vaina!! hph stabils! :) 

un mazais pabeidz deviņas klases, jo nezināju ka Pings var būt ledaini auksts! :D pings var būt *Augsts!

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sultans said:

Atmaskas, kpc tā samīzies, un nogriezi īsāku vid? :DDD pings? tad kpc vidaks nelagoja? par ping tava vaina!! hph stabils! :) 

Hp ir japierada ar ping tu nevari zināt kāds man pings veci beidzam te postus krāt un gaidam atbildi , fake sūdzību taisītāj jau iepriekš nopaļijies takā jā.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Postus te krāj tu, meklējot atmaskas, kāds pings? :D vidaks laggo? nē! :D es kad lidoju, es lagoju? nē! laiks tev lago? nē! :D pings tev bļa.... :D

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sultans said:

Postus te krāj tu, meklējot atmaskas, kāds pings? :D vidaks laggo? nē! :D es kad lidoju, es lagoju? nē! laiks tev lago? nē! :D pigns tev bļa.... :D

Ja pings pasties vidaks lago un njā pierāi ka nebija pings liels to nevar pierādit nevienu hph nevar pierādīt bez ping vienīgais ja izkiko

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

bļa, neraksti.... nepatīk kā raksti! :D +visi zin ka esi haxer, atmaskas nebūs tavā pusē, nekrāj postus mazais! :D un gaidi admina atbildi! :) 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sultans said:

bļa, neraksti.... nepatīk kā raksti! :D +visi zin ka esi haxer, atmaskas nebūs tavā pusē, nekrāj postus mazais! :D un gaidi admina atbildi! :) 

Tu esi hakeris un visi zin ka vislaik edito kautko meiģīni fake ss uztaisit kautkādus bet nēsi iemācijies līdz galam vel

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Alexander Kaman saņem uz 365 dienām banu pa hax

Pa pašu filmētāju nevaru neko teikt nav pinga nav bana

TC.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...