• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sudziba Taylor_Elgrande


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Ilze_Maigums

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Taylor_Elgrande

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Aptureja kad saprata ka naksies ilgi rpot salika zvaigznes un pats izlogojas ara.

4. Kā vainas dēļ tas notika : Nezinu

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video) https://youtu.be/fl0xM_N1tFU

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Video tagat ir Publisks.

Lai izlasitu Rp situaciju bus japauze jo man video recorder kuru izmantoju nelauj vairak ka 30 sekundes uzfilmet.

P.S atvainojos par neertibam..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neredzu tur nekādu pārkāpumu, jo es vairākas reizes prasīju, lai abi uzrāda personu apliecinošu dokumentu, pēc kā saņēmu noraidošu atbildi pretjautājuma veidā, līdz ar to tā ir nepakļaušanās.

Link to comment
Share on other sites

Tur neviena bridi nebija noraidosa atbilde, un ja tu netaisis izspelet rp situaciju lidz galam tad kada velna pec tu vinu vispar uzsac?
vienigais kas tev bija jaizdara bija jaatbild par ko es tiku aptureta, to tu ta ari neizdariji.
Neaizmirsisim ka cilvekiem ir ne tikai pienakumi pret policijas darbiniekiem bet ari tiesibas zinat par ko vini tiek apsudzeti, ko es saja situacija izmantoju.Iegaume to Ka nejau katra Rp situacija tev beigsies ar to ka tu nospiedisi savas 3 iebindotas komandas un sanemsi naudu par izrakstito soda kviti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...