• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Salvadore Riviera


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Anthony_Sposato

2. Administrātora niks spēlē : Salvadore Riviera

3. Pierādījumi par pārkāpumu : sa-mp-000

4. Apraksts par situāciju : Tātad ar savu orgu gājām medīt cilvēku kuru bij iemesls nošaut IC. Līdzko bijām pie viņa klāt un grasijāmies viņu šaut nost. Salvadore Riviera visticamāk kautkāda veidā jūtoties aizvainots uz mani un manējiem cilvēkiem sāka mest mūs visus iekšā cietumā, tikai viens sīkums es visu situāciju uzfilmēju un paņēmu screenshot. Uzskatu ka Salvadore Riviera nav morāli nobriedis lai darbotos serverī, kā admins. Nav jau pirmā sūdzība par šo administrātoru.

  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Jūs visi tur jau kādu pus h plānojāt braukt un taisīt DM. + Frank_Chanel vispār taisijās ar Cbug maukt. man arī ir SS par jūsu Hitleru plāniem. Braukā randomā pa LS ielām un vāc nost visus pēc kārtas ko ierauga. 

https://prnt.sc/r1gzye

https://prnt.sc/r1h0h9

https://prnt.sc/r1h0yg

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Rivera said:

Jūs visi tur jau kādu pus h plānojāt braukt un taisīt DM. + Frank_Chanel vispār taisijās ar Cbug maukt. man arī ir SS par jūsu Hitleru plāniem. Braukā randomā pa LS ielām un vāc nost visus pēc kārtas ko ierauga. 

Kādiem tev Hitlera plāniem? Paskaties ''killing log'', neesam nevienu nošāvuši tajā laikā un IC mums bij iemesls lai nokniebtu vienu personu un viņa sabiedrotos draugus nevis randomā šaut cilvēkus. 

Mēs abi zinām ka kautkāda iemesla dēļ (vienreiz nošāvu tevi) es tev nepatīku un tu vienkārši gribi būt priekš manis ''kā skabarga pakaļā'' un traucēt man spēli. 

Ļoti daudzi cilvēki jau tevi neuztver kā nopietnu adminu, bet gan kā pirkto, kurš piesedz tikai savas intereses.

Lab pārs hakerus nobano kuri to pelnījuši, un tas viss. 

Citās komūnās tev jau sen būtu noņēmuši tavu statusu nost, jo tu uzvedies kā sīcis nevis normāls admins.

 

  • Upvote 4
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

On 2/14/2020 at 12:17 PM, flammenwerfer said:

Tad met tik iekšā to uzfilmēto.

Skreenshota ir SKAIDRI un Gaiši redzams ka man ir ar /me norpots tas ka es rokās paņemu ieroci.

Un arī skaidri un gaiši redzams ka mani iemet iekš ajail nepamatoti.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, RolexLV (ex:Benny) said:
27 minutes ago, RolexLV (ex:Benny) said:

Skreenshota ir SKAIDRI un Gaiši redzams ka man ir ar /me norpots tas ka es rokās paņemu ieroci.

Un arī skaidri un gaiši redzams ka mani iemet iekš ajail nepamatoti.

 

 

 

 

Tevi iejailoju par CS nevis par QS. 

 

Link to comment
Share on other sites

tAs Ir NeLoGisKi saUT kAdu BeZ iEmEsLa as if nav pasaule kkadi random cilveki kas galina niggus for fun

 

te vispar visa rp sistema ir hujna, viss rp pamats nemts no kkada ble 2012. gada tutoriala, laiks vispar visu rp sistemu seit parstrukturet

 

ata

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...