• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Jim Heal


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Muhameds_Abdulls

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Jim_Heal

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Es aizbraucu uz salu jeb kā to vēl sauc - entershipu, lai aizvestu kādu kravu. Atbraucot redzēju auto (kas nav iespējams, ja vien admins TP vai neizmanto hax) aiz tās redzēju personu. Rokās viņš ar QS palīdzību paņēma ieroci un slēpās aiz mašīnas. Viņš sāka šaut pa fūri, tad es braucu uz atpakaļu, pēc tam izkāpu laukā no degošās fūres. Tad persona pieskrēja pie manis un nošāva, kas redzams video. Diemžēl incidenta sākumu aizmirsu ierakstīt bet pats DM moments un hax moments redzams. Uz salas nav iespējams tikt ar mašīnu. Tur var tikt tikai un vienīgi prizmas darbinieki ar savu fūri. Tie kas nav prizminieki nevar, un paši prizminieki ar citu transportu arī nevar tikt. Admins neviens nebija tajā brīdī online (maz cilvēku bija, tādēļ varēja redzēt vai ir vai nav pēc spēlētāju saraksta) tādēļ viņu nevarēja TP uz salu. Tātad viņš izmantoja hakus lai tiktu līdz salai un DMotu. Video redzams ka viņš nav prizmā arī. 

4. Kā vainas dēļ tas notika : Protams ka viņa.

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video) diemžēl video kvalitāte ir zema, jo mans kompis ir ļoti (ļoti sūdīgs, tādēļ tik half size varu rec.) sūdīgs, kā arī kautkas ar rec nočakarējās un ierakstīja tikai pusi no ekrāna (vēl krāju jaunam :D) bet ir redzams personas niks un kā viņš nošauj mani. (Fullscreenā būs miglaināks, bet saprast var). Links...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...