• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Jake_thirst


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Muhameds_Abdulls

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Jake_thirst

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Braucot uz SF, lejā pa tuneli, man pretīm brauca šī persona ar ātrās palīdzības busiņu un mirgalkām, tomēŗ pa pretējo joslu kur man bija paredzēts braukt. Jo tuvāk es braucu, persona nemaz nemēģināja iebraukt atpakaļ savā joslā bet turpināja braukt un pārkāpt ceļu satiksmes noteikumus. Es braucu gar pašu sienu, gandrīz izvairoties no sadursmes, tomēr nesanāca. Tad uzbļaujot personai vai ir tiesības, devos savās gaitās. Tomēr persona turpināja sekot un tad sāku filmēt. Persona gandrīz mani iestūma ūdenī un pēc tam es devos tālāk savās gaitās, persona izkāpa un sāka šaut pa mani, nepielietojot nekādu RP lai izvliktu ieroci, kas redzams čatā, jo biju pietiekami tuvu lai rp komanda parādītos. Tad aiz pašaizsardzības izlēmu braukt virsū personai, jo nebija pašam ieroci. Tad persona turpināja šaut pa mašīnu, to pavisam sabojājot. Vēlāk strīdējāmies sms un notika ooc ins, ko arī screenshotoju, paša vaina bija bet izlēma tāpat runāt sūdus. Persona teica ka man esot bijis jābrauc malā, kaut gan tunelī tas nebija iespējams un tuneļa abas joslas bija brīvas. Izskatās ka kāds nezin noteikumus...

4. Kā vainas dēļ tas notika : viņa

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video) rekur video un rekur ss ar ooc ins

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...