• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Condsty_Howard


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Kails_Ulmanis

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Condsty_Howard

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Džeks ieskrien pd garāžā, sāk šaut pa mums, izrādas pacanam ir HPH

4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video) 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

lol, draugam nets baigi lagoja tajā brīdi.. Tev vajag nofilmēt pingu, ja domā, kad hph ir.

Link to comment
Share on other sites

Tad jau vina teiktais "ja man bans bus par, to tad tev *** bus, saku uzreiz" ir par ko? Ja jau vinam tikai pings, kapec vins ta streso par to

wuzy2wK.png

Link to comment
Share on other sites

Viņš teica, kad croll uztaisija dazas reizes, tapec, bet pings obligati japaker arī.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Cay said:

Viņš teica, kad croll uztaisija dazas reizes, tapec, bet pings obligati japaker arī.

neviena bridi vinam neviens par croll pat nepiekasijas, vinam tikai par HPH piekasijamies. (par mix sms nemaz nerunajot jaa :D)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Cay said:

0.14 crolls

beidz te aizstavet savu cominu, lauj adminiem izskatit :)

Link to comment
Share on other sites

Pings? Ja vinam pings butu slikts tad vins man 4x pec kartas smuki trapitu un norautu hp+armor bet kad vinam kaut kadas 60x sasauj (no sana vel 2 cilveki sava) vinam burtiski NECIK nenoraujas hp? 

Link to comment
Share on other sites

Bet tev arī necik neatrija hp, tatad lagoja vinam baigi.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Cay said:

Bet tev arī necik neatrija hp, tatad lagoja vinam baigi.

tu noskaties video no sakuma lidz galam, bet soreiz skaties uz HP un Armor ludzu :D

Link to comment
Share on other sites

Nu man skiet ka nav nekads noslepums ka tam cuvakam patik hakot pacanam vel otrdien banu iedeva. Vinam neregistrejas 20 savieni un vins pilnigi precizi trapa cetrus. :1f914:

Edited by kris͏taps
+1wp
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...